Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Unom, hogy a párom nem fizet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Unom, hogy a párom nem fizet semmit?

Figyelt kérdés

Szinte sose marad pènze,elmegy mindig valamire.Sokszor én fizettem a szórakozásainkat(Esetek 90%-a) és elgondolkoztam azon,hogy egy kezemen megtudom számolni hányszor fizetett ő az elmúlt félévben.Kezdem unni,hogy emiatt sose tudunk semmit csinálni ha csak nem én fizetem...

Én a lány vagyok és mindketten huszonèvesek vagyunk.


2020. márc. 3. 22:39
1 2 3 4 5
 41/45 A kérdező kommentje:
Szegénykém:D nem tudod mi lett a sorsa?a mai napig ezt csinálja? Mert az ilyen ember nem változik szerintem, keres mást akit letud húzni
2020. márc. 4. 10:15
 42/45 anonim ***** válasza:
100%

Fúúúú, annyit tudtam róla (azt is tizenéve utoljára), hogy odaköltözött a haverja lakásába. De nem fizette a rezsit, aztán kirakta. Egyszer futottam vele össze pár éve az utcán, de amikor megláttuk egymást, akkor én jobbra néztem, ő meg balra. :D


Nem hiszem, hogy halálra dolgozza magát, mert inkább élősködni szeretett mint dolgozni, szerintem nem változott meg.

2020. márc. 4. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:
100%

Nekem önmagában az, ha nem fizetne nekem semmit, nem zavarna, de ez a mértékű pénzügyi felelőtlenség és az, hogy még a saját részét se képes állnia a programoknak, mert elszórja minden szarra amit megkeres, na az pont elég lenne ahhoz, hogy ne vegyem komolyan. Egy ilyen önző óriáscsecsemő mellett semmit nem tervezhetsz a jövőben és még a végén téged is lehúz a szintjére.

De ha ez kell, akkor ez kell..

2020. márc. 4. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy lehúzós alak,biztos kiraknám a francba.
2020. márc. 4. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:
100%
Én most pont nagyon hasonló okok miatt vagyok szakítás közben, kérdező, nem könnyű helyzet, de én ennyi év után feladtam, hogy valaha is változni fog, így pedig jövőt tervezni nem lehet sajnos! L
2020. márc. 4. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!