Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Unom, hogy a párom nem fizet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Unom, hogy a párom nem fizet semmit?

Figyelt kérdés

Szinte sose marad pènze,elmegy mindig valamire.Sokszor én fizettem a szórakozásainkat(Esetek 90%-a) és elgondolkoztam azon,hogy egy kezemen megtudom számolni hányszor fizetett ő az elmúlt félévben.Kezdem unni,hogy emiatt sose tudunk semmit csinálni ha csak nem én fizetem...

Én a lány vagyok és mindketten huszonèvesek vagyunk.


2020. márc. 3. 22:39
1 2 3 4 5
 21/45 A kérdező kommentje:
Igen ez igaz utolsó.Köszönöm a vàlaszokat és megértéseteket :)
2020. márc. 3. 23:13
 22/45 anonim ***** válasza:
80%

Figyelj, az első párom az első randinkon étterembe vitt, de nem volt nála pénz, kérte, hogy előlegezzem meg neki, aztán sok hét alatt letörlesztette. 4 évig nyomorogtam mellette anyagilag, egyébként az utolsó randinkon is étterembe vitt, de akkor se volt pénze, mert hirtelen felindulásból otthagyta a munkahelyét, úgyhogy mondta, hogy majd letörleszti. Fél évig eltartottam, amíg talált másik helyet és összekapta magát, aztán lapátra raktam.

A következő párom nagyon jól keresett, nem volt csóró, csak szarrágó, étterembe sose vitt, 1-2 meki volt az elején. Később én néha elvitettem magam étterembe, mondjuk 10 év alatt 2-szer, de már az odaúton annyit agonizált a kaja árán, hogy kifordult a számból az étel. Amikor beleszerettem másba, egyből magától el bírt vinni étterembe, csak néztem őt, és arra gondoltam, milyen boldoggá tettél volna ezzel 10 évvel ezelőtt, de most már halálosan unatkozok melletted...

Aztán találtam valakit, aki a tenyerén hordott, állandóan éttermekbe vitt és amikor először bele akartam adni az árba, teljesen elpirult és nem engedte, megmondta, hogy soha nem fogadná el. De vele is szakítottam. De vele azért, mert Őt nagyon szerettem és becsültem és másba vagyok szerelmes és nem ezt érdemli.

2020. márc. 3. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:
100%
Tudom, hogy nehéz de a vége úgyis az lesz, hogy szétmentek. Csak közben lehet még leszenvedsz 1 évet. Én azt mondom, hogy ha azt gondolod érdemes akkor beszélj vele de aki ilyen az sose lesz jobb. Lapátra kell tenni, szimplán nem hozzád való.
2020. márc. 3. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 A kérdező kommentje:
Hű megleptél ezzel akkor nemcsak én vagyok ebben a szituban:D és a mostani párod milyen akibe szerelmes vagy?
2020. márc. 3. 23:51
 25/45 A kérdező kommentje:
Igazad van utolsó!!
2020. márc. 4. 00:00
 26/45 anonim ***** válasza:
55%
Akibe szerelmes vagyok, az nem a párom és nem is lesz az soha...:(
2020. márc. 4. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 A kérdező kommentje:
Uh sajnálom:( sok erőt és kitartást neked:):*
2020. márc. 4. 00:07
 28/45 anonim ***** válasza:
87%
Figyi. Elbhassza a pénzét, tehát pénzügyi intelligencia nulla. Gondolj már bele, ha egyszer gyereketek lesz, akkor is majd cigire, meg felesleges xarokra fogja elverni? Ez tipikusan a mának élő ember, mert nem tud spórolni, megtakarítást felhalmozni. Én spórolok, felhalmozok mindig minimum 6 hónapnyi fizetést, többet is, ha beütne a crack. Most is annyi pénzem van, ha 1 évig nem lenne melóm, lazán ellennék. Te meg egy cigis, koltekezo faxkalapot tartasz ki, aki kb a gyereked. Vastaps. 32F
2020. márc. 4. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 A kérdező kommentje:
Kicsit kemény amit írtál,de igaz! Bár mindenki így gondolkozna mint te és tartalékolna.
2020. márc. 4. 00:28
 30/45 anonim ***** válasza:
89%
#28 vagyok. Bocs, de ez van. Én néha még magamtól is sajnálom, nőtől viszont sosem. Most is hónapokat tokoltem, mire vettem 13 ezerért egy elegáns cipőt magamnak. Pedig nem pénz kérdése, mert az van.
2020. márc. 4. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!