Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez így korrekt, ha nem költözi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez így korrekt, ha nem költözik velem, vagy elvárható lenne, ha tényleg szeret?

Figyelt kérdés
Közel 3 éve együtt vagyunk, külföldön élünk, minden bizonnyal haza kell koltoznom (nem reszleteznem az okokat), es kiderult, o nem jonne velem... Ez nagyon elszomoritott. Valoban szeret az aki nem a parjat valasztja vagy ez igy korrrekt, hiszen nem elvarhato feldobni az eletedet a parodert?
2020. márc. 4. 02:19
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Értem a válaszodat, nyilván én is tudom az ő részéről is a dilemmát, azt is hogy nem egyszerű, egyik döntés sem lesz jó. Szerelmet sem találni minden bokorban és korban is a család alapítás küszöbén járunk. Én így gondolom ha igazán szeretsz valakit akkor vele tartasz bármi van, nem kelll Magyarországra költözni. Mert ahogy látom azért nem tartanának a párjukkal többen mert az egzisztencia ,meg mert Magyarország szar. Persze lehet ez a fontos csak boldogság lesz e
2020. márc. 4. 23:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!