Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csinálnátok a helyemben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnátok a helyemben?

Figyelt kérdés

Én azt hiszem, már döntést hoztam a maradás mellett, csak emésztem a dolgot, így kíváncsi vagyok mások véleményére.

Bő 2 éve együtt, 35+,már házasok vagyunk, házzal, hitellel, gyorsan történtek a dolgok. Mindegy, már benne vagyok. Gyereket szeretnénk.

Az elejétől kételkedő voltam, volt egy rossz megerzesem, de ha ez feljott, mindig megnyugtatott. Így mindig maradtam. Mostanra egyértelművé vált számomra, hogy egy megbízhatatlan ember, több hazugság is kiderült, jópofi megy mindig, amiben én nem veszek részt, mert tudom, hogy nem őszinték az érzései, de ő nyomja. Konkrétan hazugságra épült a kapcsolatunk, volt más, akivel távolság miatt nem jött össze, és sokáig még beszéltek, "gondoltam rád" stb, engem meg letagadott... Ekkor már 10 hónapja voltunk együtt, "hogy megy a tarskereses? Szarul... Stb" Ez a legujabb, ami kiderult, de volt már itt minden.

Lényeg a lényeg, tisztán látom mára, milyen, nyilván nincs itt szerelem, de már tiszta a dolog. Nincsenek illúzióim, próbálok ebbe beletorodni. A szex is szar. De már nem pattogok. Családot szeretnék, a hitel köt is, a közös ház. Maradok. És remélem, nem betegszem bele. Ő látja rajtam, h mi van, de játssza tovább, fogalmam sincs miért.

Ti kiszállnátok?



2020. márc. 4. 08:22
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
100%
Én kilépnék bármi áron.
2020. márc. 4. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 A kérdező kommentje:

Szóval senki sem maradna.. Van itt vki 35+-os korosztalybol?

37et töltöm idén. Csak mert vki kérdezte.

Megértő vagyok, hogy ilyen az élet. Ember tervez...

Azt nem értem, miért játssza még mindig?

Ha felhozom neki, hogy miért nem lehetett az elején közölni, hogy neki kapcsolat kell, érzelmek nélkül, mert nő azért mégis csak kell hozzaallassal, akkor felhuzza magát. Pedig ez a szitu. Akkor eldonthettem volna, hogy kell-e. Így meg lassan esett le...

2020. márc. 4. 09:20
 13/32 anonim ***** válasza:
68%

Hm mondjuk csak annyit írtál,hogy előtted volt valaki kaivel össze akart jönni,de nem lett semmi,mert távol él. Közben megismert téged,de valamiért nem akarta lezárni azt a dolgot,bár igaiz megcsalás nem történt,mert csak cseteltek. Szerintem ez megbocsájtható és nem kell leírni,hogy hazugságra épült a kapcsolatotok??! Ennyi miatt,mert csetelt azzal a nővel néha akibe előtted szerlmes volt ?

Ha nem jó a szex miért nem beszéled meg vele,hogy miben változtathatnátok? Vagy konkrétan mi nem jó benne?

Nem vagy te depressziós? Írod a párod mondja,hogy szeret stb,te meg kötöd az ebed a karóhoz,hogy de hát a kapcsoalt elején még dumálgatott más nővel akkor tuti nem szeret. Írod,hogy folyton próbálkozik a pasi te meg csak nyomod,hogy mennyire szar alak és nem is szeret téged.

Nem vagy te nagoyn önbizlaomhiányos? Olyan akinek soha semmi nem jó?

Szerintem túl gondolod ezt az egészet...

2020. márc. 4. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 A kérdező kommentje:

Voltak egyéb, komolyabb hazugságai is. Ez csak egy új. És akkor is közben épp ezt a hős szerelmest játszotta, mint most. Ennyi erővel most is lehet a háttérben vki. Bármikor.

Szóba hoztam a szexet sokszor, mert alig akarta, ha csinálta is, olyan mű volt, stb. Akkor elmondta, hogy de kíván. Rosszul érzem...

Szóval szavakkal kíván, szavakkal szeret, csak nincs mögötte tartalom. Vmiert erőlteti ezt a kapcsolatot, ennyi.

Depressziós nem vagyok, de neki már nem hiszek. Tudom, milyen ha szeretnek. Majd lesz olyan még az életben, de ez nem az a kapcsolatom. Ez van. Jobb ha altatom magam?

2020. márc. 4. 09:46
 15/32 anonim ***** válasza:
58%

Most akkor mégis szakítasz vele ? Azt írod lesz még aki szerelmes lesz beléd,de ez nem az a kapcsolat. Pár sorral feljebb és a kérdésben is még az volt,hogy maradsz..


Milyen hazugságok voltak még? Mert szerintem ez kb semmi ez a csetelős. Mármint elhiszem,hogy rosszul esik ilyesmi,de basszus nem történt semmi és már előtted is ismerte,vele akart összejönni. Gondolom szeretethiányos azért nem zárta le vele 100%-ban,jól esett neki a nő rajongása úgy volt vele csak csetelnek ebből semmi rossz nem lehet. Nem akar elveszíteni mert szeret? erre nem gondoltál? Miért kell azt mantrázni,hogy tuti hazudik? Miért hazudná,hogy szeret,ha nem is? ennek semmi értelme.

2020. márc. 4. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 A kérdező kommentje:

Maradok, de nyilván nem tart örökké.

Mindjárt linkelek, mi volt.

2020. márc. 4. 09:52
 17/32 anonim ***** válasza:
100%

34 vagyok, de férfi.


Amit én csinálnék, az egy all-in: párterápia, egyenes beszélgetés, tiszta lap. Igények tisztázása, pszichológussal. Ha az igények nem közelíthetők, akkor pedig menni.


Amit én hiányolok a mondataidat olvasva, az a motiváció. Mármint teljesen megértem, ha nincs, nincs rólad rossz véleményem, csak ha nincs motivációd megjavítani ezt a kapcsolatot, akkor menni kell. A házat el lehet adni, a hitelt ki lehet fizetni. Az éveidet nem fogod visszakapni.


Az, hogy sok gyerek nő fel csonka családban, szerintem önző önigazolás arra, hogy szándékosan egy tudottan egészségtelen környezetbe vállalj gyereket, és ezzel továbbadd ezt a mintát.


A gyerekvállalás ideig óráig kárpótol majd, akár boldognak is érezheted magad. A gyerek azonban egyszer kirepül majd, te pedig 65 évesen leszel majd ugyanilyen magányos és boldogtalan, az addigra már kifizetett házadban.


Szóval a helyedben az első utam egy pszichológus kanapéjára vezetne, hogy ő segítsen neked letisztázni a képet a fejedben.


Utána, ha mégis meglátod a lehetőséget a párkapcsolatban, akkor párterápia, ha nem, akkor váltás.


Lehet szülni gyereket 40 évesen is, csak nehéz. Örökbefogadni is lehet 40 évesen. Kibicként könnyen ugatok, tudom, de szerintem ezek mind jobb forgatókönyvek, mint amit felvázoltál. Sajnálom, és sok sikert!

2020. márc. 4. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 A kérdező kommentje:

Nincs link, mindegy. Pl. abban, hogy 2x volt már nős, de mikor 1 kiderult, akkor sem mondta el, h 2 volt.

Hogy elutazik haverokkal és ott lesz az a csaj is, akit megfektetne. Utazás előtti este szólt, hogy "ja én holnap nem megyek dolgozni..."

És a legdurvabb, h már 3 hónapja együtt voltunk, amikor az exevel utazott külföldre, merthogy már korábban megvoltak a jegyek... Végig eljátszotta h egyedül van, szelfik, videohivasok, stb. Ez másfél évvel később derült ki.

Hát ilyen " kis dolgok"....

2020. márc. 4. 10:01
 19/32 A kérdező kommentje:

Voltunk parterapian, azt mondták, menjünk először egyénire. Most mindketten pszichológushoz járunk.

Férfiként más, hidd el. Nem gondolnám, hogy magányos lennék, bármikor lehet ismerkedni. Ha most nőként még nekiallok társat keresni, lehet, hogy soha nem lesz gyerekem. Na akkor nem magányos leszek, hanem öngyi...

Az élet ilyen, néha észnél kell lenni, és nem hinni naivan a habosbabosban...

Persze, én meggyőzni senkit nem akarok, véleményeket kértem. És köszi az eddigieket.

2020. márc. 4. 10:06
 20/32 anonim ***** válasza:
88%

Rettenesen önző vagy, ha ebbe a kapcsolatba gyereket szülsz. Téged sem érdekel más, csak hogy neked legyen jó, neked legyen gyereked, de hogy a gyereknek milyen lesz egy rossz családban felnőni, vagy egy csonka családban, az nem érdekel. Mert te magad mondod, hogy biztosan vége lesz előbb vagy utóbb. Hát, szégyelld magad!

Előbb szedd rendbe magad és az életed, utána vállalj gyereket! Nemcsak magadtól veszed el a lehetőséget a boldogságtól, hanem a gyerekedtől is! AKkor már inkább szakíts, rendezd el a hitelt, és vállalj egyedül gyereket, fogadj örökbe vagy bármi. És temeted magad, mintha ennél jobbat nem is érdemelnél...

Kilépnék, mint a sitty, de lehet, bele sem mentem volna.

2020. márc. 4. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!