Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csinálnátok a helyemben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnátok a helyemben?

Figyelt kérdés

Én azt hiszem, már döntést hoztam a maradás mellett, csak emésztem a dolgot, így kíváncsi vagyok mások véleményére.

Bő 2 éve együtt, 35+,már házasok vagyunk, házzal, hitellel, gyorsan történtek a dolgok. Mindegy, már benne vagyok. Gyereket szeretnénk.

Az elejétől kételkedő voltam, volt egy rossz megerzesem, de ha ez feljott, mindig megnyugtatott. Így mindig maradtam. Mostanra egyértelművé vált számomra, hogy egy megbízhatatlan ember, több hazugság is kiderült, jópofi megy mindig, amiben én nem veszek részt, mert tudom, hogy nem őszinték az érzései, de ő nyomja. Konkrétan hazugságra épült a kapcsolatunk, volt más, akivel távolság miatt nem jött össze, és sokáig még beszéltek, "gondoltam rád" stb, engem meg letagadott... Ekkor már 10 hónapja voltunk együtt, "hogy megy a tarskereses? Szarul... Stb" Ez a legujabb, ami kiderult, de volt már itt minden.

Lényeg a lényeg, tisztán látom mára, milyen, nyilván nincs itt szerelem, de már tiszta a dolog. Nincsenek illúzióim, próbálok ebbe beletorodni. A szex is szar. De már nem pattogok. Családot szeretnék, a hitel köt is, a közös ház. Maradok. És remélem, nem betegszem bele. Ő látja rajtam, h mi van, de játssza tovább, fogalmam sincs miért.

Ti kiszállnátok?



2020. márc. 4. 08:22
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
100%

Én 43 vagyok, nő és újrakezdő.

Én biztosan nem maradtam volna már akkor, amikor egyedül videohívott és az ex nőjével utazott el.

Megvoltak a jegyek... na és?? És ha az esküvői ebéd le lett volna már beszélve, akkor elveszi mert kifizették a levest?? Ne már... ez nagyon olcsó duma.

2020. márc. 4. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
83%

És ezek ,hogy derültek amúgy ki?

Ha a kapcsolat elején ahogy írod akkor miért nem hagytad ott? utólag már kár ezt felhozni és ezen sírni.

Mindenesetre tényleg sok simlis dolga van a pasinak ,ő egyszerűen ilyen nem szeret konfontrálódni ezért kamuzik. Bár annyira nem súlyos szerintem ahelyzet és te tudod,hogy ezt el tudod viselni vagy inkább keresel mást.

Esetleg azt látom nálad esélyesnek,hogy közben ismerkedsz hátha megismresz valakit aki jobb és azzal lelépsz,?

2020. márc. 4. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 A kérdező kommentje:

Idő közben derültek ki a dolgok, nem az elején. Nem tudtam, mibe mentem bele.

Ismerkedésre gondoltam már, még nem léptem meg.

Továbbra is azt mondom, a gyerekek igen kis százaléka nő fel szép és egész családban.

Nem tudom, mennyire tudom ezt elviselni, hogy kamus. Utálom a hazugságot. De ha nincs érzelem, nem bánt.

2020. márc. 4. 11:42
 24/32 anonim ***** válasza:
81%

Ja, kevesen nőnek fel boldog, kiegyensúlyozott családban... És ebből mennyi az, aki nem lelkisérült valamilyen szempontból? És ebből mennyi az, aki eljut pszichológushoz, hogy ne vigye tovább a pocsék mintákat, és mennyi, aki viszi tovább?

Gratulálok a felfogásodhoz, egy önző gyerek vagy egy felnőtt testében.

2020. márc. 4. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem a válás a megoldás.
2020. márc. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell benne maradni minek ha nem vagy boldog csak tönkre teszed magad. Szállj ki ebből a házasságból míg nincs gyerek mert ott a gyerek se lenne boldog.
2020. márc. 5. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
100%
Ha benne akarsz maradni ebben a f.sban, a te döntésed. A gyereket viszont sajnálom előre. Szerinted biztos háttér lenne neki ez a "kapcsolat"?
2020. márc. 6. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
26%

Én úgy mentem férjhez, hogy majd elválok. Azért voltak érzéseim, de biztosan tudtam nem a férjem az igazi. Annyira különbözőek vagyunk. 30 voltam amikor összeházasodtunk. Az előző kapcsolatom, ahol igen szerelmes voltam, nem sikerült. Nem voltam benne biztos van-e kölcsönös szerelem. Vagy én vagy a partner szerelmes, de hogy együtt? Tehát a férjem megfogott azzal, hogy szeretett, figyelmes volt velem.

Meg - ami a legfontosabb - mindketten benne voltunk a korban (Ő 37 akkor.)Egyetértettünk, hogy gyereket szeretnénk. Gondoltam, ha nem sikerül, legfeljebb elválok és van egy csodálatos gyerekem! Két gyerekünk van és együtt vagyunk azóta is.......

Én teljesen megértelek Kérdező! Tudom milyen amikor az ember vágyakozva nézi a kis babákat.

Ha nem jön össze egy gyerekkel nagyjából annyi ,hogy új párt találjál mintha nem lenne.

Ha most kilépsz, nem biztos hogy olyan férfit találsz aki akar ,vállal gyereket veled. Nagyon esélyes egy elvált férfi akinek már van 2! Meg egy újm kapcsolathoz is idő kell. Benne vagy a korban. Vállalj gyereket, egy életed van! Ne hagyd ki. Aztán nem olyan nagy dolog ha úgy alakul, hogy esetleg egyedül neveled.

2020. márc. 6. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, én sem tudok mást ajánlani, csak mint a többiek - gondold meg, ez jobb nem lesz, csak egyre rosszabb. A gyerekkel meginkabb ki leszel szolgáltatva neki, és még rosszabb lesz a helyzet minden téren. Tudom, nagyon vágysz egy gyerekre, és még van is időd rá, de hidd el, nem ebbe a haldokló kapcsolatba kell szülj. 45n
2020. márc. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
mi történt azóta?
2021. máj. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!