Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csinálnátok a helyemben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnátok a helyemben?

Figyelt kérdés

Én azt hiszem, már döntést hoztam a maradás mellett, csak emésztem a dolgot, így kíváncsi vagyok mások véleményére.

Bő 2 éve együtt, 35+,már házasok vagyunk, házzal, hitellel, gyorsan történtek a dolgok. Mindegy, már benne vagyok. Gyereket szeretnénk.

Az elejétől kételkedő voltam, volt egy rossz megerzesem, de ha ez feljott, mindig megnyugtatott. Így mindig maradtam. Mostanra egyértelművé vált számomra, hogy egy megbízhatatlan ember, több hazugság is kiderült, jópofi megy mindig, amiben én nem veszek részt, mert tudom, hogy nem őszinték az érzései, de ő nyomja. Konkrétan hazugságra épült a kapcsolatunk, volt más, akivel távolság miatt nem jött össze, és sokáig még beszéltek, "gondoltam rád" stb, engem meg letagadott... Ekkor már 10 hónapja voltunk együtt, "hogy megy a tarskereses? Szarul... Stb" Ez a legujabb, ami kiderult, de volt már itt minden.

Lényeg a lényeg, tisztán látom mára, milyen, nyilván nincs itt szerelem, de már tiszta a dolog. Nincsenek illúzióim, próbálok ebbe beletorodni. A szex is szar. De már nem pattogok. Családot szeretnék, a hitel köt is, a közös ház. Maradok. És remélem, nem betegszem bele. Ő látja rajtam, h mi van, de játssza tovább, fogalmam sincs miért.

Ti kiszállnátok?



2020. márc. 4. 08:22
1 2 3 4
 31/32 A kérdező kommentje:

Azóta is együtt, folyamatosan hullámzó a kapcsolatunk. Azóta hazugságon nem kaptam, pedig volt hogy kértem, mutassa meg a telefonját.

Gyerek nem lett, nem jött össze, inszeminacioval sem.

Azért érezhető kettőnk között a fejlődés, de vannak nagy küzdelmek.

A gyerek dolgot egyelőre elengedtem,de lehet, hogy végleg. Lefoglalom magam mással, tanulok, stb.

2021. máj. 17. 19:11
 32/32 anonim ***** válasza:
Köszönöm a válaszod, örülök, ha fejlődik a kapcsolat. De ne félj lépni, ha itt az idő
2021. máj. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!