Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezt miert csinálta barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt miert csinálta barátom anyukája?

Figyelt kérdés
Mindketten 19 évesek vagyunk barátommal és van 2 húga az egyik 12 a másik 16 és ruhákat válogattunk az anyukája fiatalkori ruháit és mutatott egy felsőt nekünk 3 lánynak mondtuk h nem, mutatott meg egy inget ami kb ugyanakkora volt mint a másik max egy picit kisebb aztán én elnéztem mert telefonon mutatott valamit a barátom és az anyukája utána az idősebbik huga nevet mondta...lehet azért nem kérdezte meg így tőlem mert látta h mással vagyok elfoglalva? Nem vagyunk eltérő méretűek, vagyis a 12 éves húga is olyan magas mint mi meg ilyenek...Vagy szerinte a 16 éves lány vékonyabb mint én? Mert amúgy nem hiszem... Vagy csak túl reagálom? Mert amúgy jo a kapcsolatom az anyukájával és adott mar régebbi rá kicsi ruhákat, marmint amiket fiatalkorában hordott de meg viselhetoek otthonra vagy vmi.
2020. márc. 6. 13:34
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Én meg azt nem értem, hogy miért gondolod, hogy egy szülő, nem a gyerekét részesíti előnyben? ... különösen, ha az jelentkezett az ingért, te meg nem.

Az a GYEREKE, te meg a fia aktuális barátnője vagy, még ha maximálisan szeret is téged ebben a státuszodban, de nyilván a gyereke áll hozzá közelebb.

Vagy hogy gondoltad?

Oda sem figyelsz, a lánya kéri az inget és ő meg majd rászól:

"Várj, előbb megkérdezzük az Icát és ha neki nem kell, akkor megkaphatod!"

Ezt te sem gondolhatod komolyan!

Semmi probléma nincs itt, ne generáld a feszkót!

Legközelebb ha kell valami akkor szíveskedj odafigyelni és időben szólni!

2020. márc. 6. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
71%
Kisegítő suliba jártál vagy mi? Gecc azért tudjunk már megfogalmazni egy kib@$zott kérdést! Mert ebből az ide kotványkodott betűhalmazból-azon kívül hogy 1000éves ruhákról van szó- sokminden nem derül ki. Tudod mit csinálj? Olvasd fel hangosan csak a legelső mondatodat pls! Igen azt amelyik olyan hosszú mint a vonatfütty és legalább és legalább 5mondatott gányoltál bele egyszuszra.
2020. márc. 6. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
95%
Nem értem a kérdést!
2020. márc. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
84%

"Nem vagyunk eltérő méretűek, vagyis a 12 éves húga is olyan magas mint mi meg ilyenek...Vagy szerinte a 16 éves lány vékonyabb mint én? Mert amúgy nem hiszem..."


Ez a te igazi bajod, hogy azt hiszi a barátod anyukája, hogy dagadt vagy.. De azért te azt a 16 éves lányt piszkálod itt a "kérdésed" (egyébként mi az a katyvasz, amit itt összehordtál??) alatt, hogy hát nem hiszed, hogy vékonyabb nálad..


Mit akarsz hallani? Hogy barátod anyja(nem az anyósom) utálatos volt veled? Hogy biztos vékonyabb vagy, mint a 16 éves lány, csak genyózni akart?


Biztos 19 éves vagy és nem egy kis hülyegyerek?

2020. márc. 6. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
55%

"Ennek" az lehet a baja, hogy szerinte a pasija anyja dagadtabbnak gondolja mint a 16 éves lányát....


Hogy került ez a kérdés ide? És mért versenyzel azon hogy ki a vékonyabb?


Óvodás szint. Azt hittem a 3 házas csajnál aki sajnálja a tesójától az anyja lakását nincs lejjebb.

2020. márc. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Nem mindenki tudja szemre megállapítani a méreteket.


Én is kaptam mástól tök szép ruhákat úgy, hogy nagyok voltak. Amúgy meg anyósomtól nem szeretek elfogadni semmit.

2020. márc. 7. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Koszonom annak a pár embernek aki normálisan válaszra méltatott. Látszik a magyar mentalitás h egyből le kell ugatni sz embert, büszkék lehettek magatokra.
2020. márc. 7. 13:00
 18/19 A kérdező kommentje:
#9-es mi, miert gondolna dagadtabbnak?
2020. márc. 7. 13:00
 19/19 A kérdező kommentje:
Egyébként meg egyetemista vagyok szóval nem kell el hordani retardáltnak stb. De lényegtelen amúgy mar ez a téma mert az összes többi ruhát ami ugyanilyen volt, ugyanúgy megmutatta nekem is. Csak túlreagáltam.
2020. márc. 7. 13:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!