Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elegem van az óvszerből, de a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elegem van az óvszerből, de a barátnőm nem akar tablettát szedni. Van ebből kiút vagy csak a szakítás?

Figyelt kérdés

Ez nálunk már párkapcsolati probléma.


1 éve vagyunk együtt és csak óvszerrel voltunk együtt eddig. Nem érzek benne semmit se, állandóan babrálni kell vele, néha a barátnőm is mondja hogy dörzsöli, pedig van előjáték...Tablettát viszont azt aztán nem, pedig állandóan mondja, ha becsúszna a gyerek, a szülei nagyon kiakadnának, mert még függ tőlük anyagilag, ők tanítatják (26 éves létére). Felhúzom nem nyavalygok, de már kezd elegem lenni. A 6 éves kapcsolatomba 1 év után elkezdte az akkori párom.

Mit tegyek? Szívem szerint szakítanék, de szeretem a lányt.



2020. márc. 10. 17:54
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
0%
Utolsonak, lepj rà a kerti slagra, szetrobban a nyomastol, na ez az elkotes.
2020. márc. 10. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
85%

Hízhat?

Én tavaly trombózist kaptam egy havi gyógyszer után.

A te kényelmed, vagy az ő egészsége...nem kérdés.

2020. márc. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
0%
Utolsonak, lepj rà a kerti slagra, szetrobban a nyomastol, na ez az elkotes.
2020. márc. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
90%

Én 5 évig szedtem tablettát és annyira tönkrevágta a hormonrendszeremet és az anyagcserémet, hogy most 4 féle hormonális problámával kezelnek, abból 2 életem végéig megmarad.

Beléptem ilyen csoportokba a Facebookon és nap, mint nap olvasom sorstársaim történeteit. Rengeteg nőt tönkretesz a tabletta. A megannyi tünet, ami a szedése alatt van, az egy dolog, de ami utána történik a szervezeteddel (még akkor is, ha szedés közben semmi bajod nem volt), azt nem kívánom senkinek.

Szóval ne nyaggasd a barátnődet ilyennel, mert a tabletta az konkrétan egy oroszrulett. Köttesd el magad, ha ennyire problémázol, komolyan mondom. Azt vissza lehet csinálni bármikor. Tabletta után, ha beüt a szär, nincs visszaút.

2020. márc. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
85%

Szakíts. Hadd legyen együtt valami normális pasival, aki nem várná el a "szerelmétől", hogy tönkretegye a szervezetét.

Egyébként az írásodból a csíráját sem látom az iránta mutatott tiszteletnek és szeretetnek.

2020. márc. 10. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
89%
2020. márc. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
23%
Ne is szedjen tablettát, tönkre tenné a szervezetét. Ennyire önző ne legyél... Vagy marad a megszakításos módszer, én pl soha nem lettem még terhes tőle, ez egy városi legenda, hogy valaki előváladéktól teherbe esik.
2020. márc. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
100%
Jol van ne durcizzal már
2020. márc. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim válasza:
85%
Óvszerből kb nagyobb választék van a boltban, mint kenyérből, ha ennyi fajta közül nem találsz olyat, ami megfelelő, akkor tényleg inkább olyan lányt keress, aki nem ragaszkodik hozzá.
2020. márc. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
92%

Az én páromnak soha eszébe sem jutott, hogy szakítson velem azért, mert nem szedtem tablettát. Mondogatta, hogy mennyire jó lenne, de nem erőltette, mert pontosan tudta, hogy a tabletta felborít.

Utána miatta mégis elkezdtem szedni, de mostmár ő mondja, hogy hagyjam abba, mert rossz hatással van ránk.

Na ezen gondolkodj el.

2020. márc. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!