Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elegem van az óvszerből, de a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elegem van az óvszerből, de a barátnőm nem akar tablettát szedni. Van ebből kiút vagy csak a szakítás?

Figyelt kérdés

Ez nálunk már párkapcsolati probléma.


1 éve vagyunk együtt és csak óvszerrel voltunk együtt eddig. Nem érzek benne semmit se, állandóan babrálni kell vele, néha a barátnőm is mondja hogy dörzsöli, pedig van előjáték...Tablettát viszont azt aztán nem, pedig állandóan mondja, ha becsúszna a gyerek, a szülei nagyon kiakadnának, mert még függ tőlük anyagilag, ők tanítatják (26 éves létére). Felhúzom nem nyavalygok, de már kezd elegem lenni. A 6 éves kapcsolatomba 1 év után elkezdte az akkori párom.

Mit tegyek? Szívem szerint szakítanék, de szeretem a lányt.



2020. márc. 10. 17:54
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
87%

Én azt kívánom bárcsak szakított volna velem a barátom, mielőtt elkezdtem volna gyógyszert szedni... 3 év után konkrétan hajtincsek hullottak le a fejemről, ma már nem tudom úgy fésülni a hajam, hogy ne legyen valahol egy kopasz folt (20as éveim közepén). Emellé jött az extrém szőrösödés mindenhol máshol, a libidó megszűnése (+hüvelyszárazság) és hízás.

Majd az orvosok, endokrinológusok, gyógyszer azonnali leállása, kezelések, kezelések, orvosok... Majd a szakítás, hogy ő nem így szeretett belém, sorry. A pasi elment, a problémák maradtak. Mindezt azért, mert nem akart óvszert húzni ("mert nem érez semmit") és én hülye voltam és rábeszélt a gyógyszerre.

2020. márc. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
64%

Nemtom esetleg próbáltatok-e többféle fajta óvszert.

Hátha másik fajtát jobban elviselnétek.

Meg amúgy ez a leányzó itt a tablettaszedés hatásairól beszél, amiket ő tapasztalt, érdekes lehet akár számodra is.

https://www.youtube.com/watch?v=DRCyQlMnkvo

2020. márc. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
17%

Azért nem kell a kérdezőt meglincselni.

Volt akinél én kertem másik védekezési módot ...mert óvszerben mindig lelankadt neki és hónapokig nem sikerült megoldani ezt, előtte más lánnyal is ilyen problémája volt.

Ha nem látom és érzem simán azt mondtam volna,ugyan már férfi hiszti.

2020. márc. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
81%

Tobb vedekezesi modszert is kombinalhattak pl pharmatex, megszakitas es naptarazas. Vagy pl menzesz alatt kisebb az eselye.

Nekem is parom mondogatta h de jo lenne belem elvezni (mi is gumiztunk). Engem ez akkor elegge zavart hogy mindenfele elozetes merleges nelkul ramharitana annak a felelosseget hogy ha megse jon be a modzser. Vegulis amikor láttam h tartos lesz a kapcsolat elmondtam neki h amennyiven pl a libidocsokkenes es a huvelyi fertőzések jelentkeznek mint korabban, azonmal abbahagyom. En gyurut hasznalok, nem mondom van mellekhatasa es igenis lenyomja a libidom, volt fertozesem is azota tobbszor... Ugye ilyenkor nincs szex. Plusz azota parom tobbszor utanolvasott h miket kockaztatok en az o élvezeteert (nekem mindegy h gumi vagy nelkule). Erre o mondta hogy csak miatta nehogy hasznaljam es h az en egeszsegem es a kenyelmem fontosabb annal mint hogy o nagyon vagy meg jobban elvezi a szexet. Amugy az a kulonbseg h o azert erez dolgokat gumiban. Tobb gumit is kiprobaltunk mondjuk, igy tudjuk h melyik valik be mindkettonknek. Az en tanacsom az lenne h vallalj kicsivel tobb kezdemenyezest te is, olvass utana a lehetseges modszereknek ne csak a baratnodre haritsd a felelosseget. Egyaltalan nem evidencia hogy a baratnodnel hormonalis gyógyszereket kelljen szednie, es ennek meg kell hogy maradjon neki dontesnek.

2020. márc. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
73%

Miért nem konzultáltok a barátnőd nőgyógyászával? Nem olyan nagy kunszt. Kértek egy időpontot, és megkéritek, hogy világosítson fel titeket a hormonmentes fogamzásgátlás lehetőségeiről. Az óvszer az egyik. Biztosan jó méretet választasz? Van pesszárium, spermicid krém, hüvelykúp, termékenységtudat módszer, és persze a megszakítás.

Azért azon erősen gondolkodj el, hogy őszintén szereted-e a barátnődet.

2020. márc. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
89%

Kérdező, nekem a hormonális fogamzásgátló tabletta lenullázta a libidómat.

Amúgy óvszerből van ultra vékony, nekünk teljesen jó.

2020. márc. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 A kérdező kommentje:
A dokiját már kérdezte a pesszáriumról, de állítólag az már kiment a divatból (?), és ő a Pharmatexet javasolta...
2020. márc. 10. 22:00
 28/34 anonim ***** válasza:
51%
Spirál ra ami hormonmentes kérdezettek rá.
2020. márc. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
76%

Értem. https://www.youtube.com/watch?v=f64Kml3adQ4&t=908s ezt a videót nézzétek meg, hátha van olyan, ami megfelelő lenne mind a kettőtöknek. Érdemes a csatorna többi videóját is nézegetni. Nézzetek körül a hormonmentes.hu-n. A barátnőd egyébként mennyire nyitott az óvszeren kívüli megoldásokra?

Off: övön aluli ütés az előző barátnődhöz hasonlíthatni a jelenlegi barátnőt. Ezt ne csináld, ezzel elmarod magad mellől a barátnődet.

2020. márc. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
89%
Pharmatex onmagaban nem ved kellő hatekonysaggal, pl megszakitassal, naptar modszerrel kell kombinalni, szoval ja atalltok akkor szamits arra a kellemetlensegre hogy nem lehet akarmikor es akarhogy szexelni. Ez viszont a felnott szexualis kapcsolat velejaroja.
2020. márc. 10. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!