Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A feleségem egyre kibírhatatla...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feleségem egyre kibírhatatlanabb,3 gyerek mellett nem tudom, mit tegyek?

Figyelt kérdés

A legtöbb helyen azt olvasni, hogy a férj megcsal/xarik az egészre/iszik/köcsög/elhagyja a családot, stb, de nálunk sajnos fordítva van.

Van 3 gyerekünk, a legnagyobb 6 éves, anyagilag rendezett körülmények között élünk, fiatal 35-40esek vagyunk, 6 éve házasok. Nem iszom, nem dohanyzom, sosem csaltam meg, nekem o volt a nagy Ő. 2 vallalkozasban húzom az igát, hogy meg legyen mindenunk, kivulrol mi vagyunk az álomcsalád, de amit belül átélünk azt nem kívánom senkinek.


Előttük sem volt 100% tökéletes a dolog, de mostanra katasztrófa a helyzet.

Napi szinten veszekszik velem - a gyerekek előtt is - és nem tudom leállítani, a gyerekek is fül és szemtanúi a vitáinknak, amitől megőrülök.

Voltunk párterápián, ahol azt javasolták, hogy egyénileg is járjon el az önértékelési problémái miatt.

Ott azt mondtak, nagyon serulekeny lelkileg, ezert probalja palastolni magat a kiabalassal.

Egy ideig segített, de mostanra minden a régi.

Rengeteget kiabál a gyerekekkel, esténként jellemzően sírásig fajul a dolog, mert nem tudja kezelni őket. Ha én is segítek azt úgy fogja fel, hogy a gyerekek előtt én aláásom a tekintélyét és még velem is összeveszik.

Kontrollmániás, nem bírja elviselni, ha valami nem úgy van, ahogy ő eltervezi, mindent irányítani akar - engem is, ami nem megy neki.

Már többször eljutottam oda, hogy összepakolok és elmegyek, de a gyerekeimet nem merem itthagyni ebben a helyzetben + iszonyatosan kötődünk egymáshoz a gyerekekkel, ugyanakkor ez sem állapot. Nem akarom, hogy ebben a mintában nőjenek fel.

A legtöbb esetben az apa a "rossz" és a nő örül, hogy elment, mert a gyerekek nyugalmat kapnak, de itt csak egyedül hagynám őket egy hisztérikával.


Probaltam vele megbeszelni, de nem ismeri el a dolgokat, szerinte o nem kiabal, meg a kedvenc valasza, hogy "de te is ezt csinalod". Nem vallalja a felelosseget a tetteirt, csak harit. Ha veletlenul be is lat valamit, 1 het mulva ugyanugy folytatja.


Tanácstalan vagyok, ti mit tennétek? Menni vagy maradni?



2020. márc. 24. 07:30
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:
Ó bocs a sok elütesért 2 gyerekkel vagyok itthon, ideoda rohangalok a hazban kozben XD
2020. márc. 24. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 anonim ***** válasza:
Ne szaladgálj, mellettem itt ülnek a gyerekek. :):):):):)
2020. márc. 24. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 anonim ***** válasza:
85%
Én 2 gyerek mellett vagyok kibírhatatlan, mi próbálunk egymás mellett nyugalomban élni. Ami sokszor nem sikerül. Válás.
2020. márc. 24. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 anonim ***** válasza:
34%
menj,ez kinlódás nem élet,az élet rövid.
2020. márc. 24. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 anonim ***** válasza:
13 as te mázlista! Tudnak ülni a gyerekeid ! Az enyemek a fejemre is felmasznak nemviccelek. Leülök a kicsi (3 eves)első dolga hogy a hatammogé pattan es a nyakamba ugrik. Ő kiscsimpa. Sosaenezzétek meg a Grúdék mesét 😂
2020. márc. 24. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 anonim ***** válasza:

azert lehet, mert közösen elkészítettük a pizza-t majd betettem sütni, addig kötélen húztam őket a nappaliban mert vizisieltünk, és elkészült a pizza amit esznek ilyenkor nyugodtan tudok írni :)


Ennyi :) Mondjuk szerintem lányom le fog betegedni mert nagyon mászik rám, bár apukaként ez megszokott számomra hogy nyüstölve vagyok :)

2020. márc. 24. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 anonim ***** válasza:
34%

Anyaként nekem is az jön le, hogy apuka álomvilágban él.. mennyivel könnyebb és nyugodtabb volt dolgozni, mint gyereket nevelni..


Úgy megnézném, ahogy apuka viszi a 3 kicsit, és mellettük kitakarítja a házat, aztán mire láthatásra kerülne a sor, a kipihent dolgozó anyukának a nyakába ugranának boldogan, az apuka meg nem érti, miért, mikor ő egész nap velük/értük dolgozott.


Gondolom nyafogsz rendesen, a kupak rosszul van felcsavarva, azt mellé tetted, az miért nincs a helyén, egész nap otthon vagy, nem csinálsz semmit, a gyerekek is valamiért velem akarnak játszani..


Képzelem azt a szoros kapcsolatot, napi hány órát is dolgozol? Mennyit vagy velük? Csak nem te is kiabálsz?:)


Értékeld amid van és erőltesd meg magad, hogy a feleség kedvére tehess kicsi!!

2020. márc. 24. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 anonim ***** válasza:
96%

Én nem panaszkodom de feleségemnek felajánlottam hogy cserélunk. O meg nem élt vele.

Szerintem a kérdező próbáljon meg cserélni a feleseggel, és számoljon be a valaszrol, ez sokmindent elárul.

2020. márc. 24. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 anonim ***** válasza:

16os, oooo az en ferjem ilyesmit nem csinal a gyerekekkel, neha leul veluk kartyazni (feketepéter mar megy mi dkettonek) de ez kb 2 naponta esik meg.

Segit pakolni utánuk/veluk de kb ennyi. Hazajon, leul azt ugy marad kb 6ig. Mikoris keszulodok a vacsorahoz na akkor lefoglalja oket ugy 30 percre.de kozben vegig nyomkodja a telojat. :/ ez az atlag .persze vannak jobb napok is. De mar a gyerekrk sem nxúzzák ugy mikor hazajon. Tudjak hogy felesleges.

2020. márc. 24. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 anonim ***** válasza:
3as, ez durva. Finoman vond félre, és mond meg neki hogy szereted de térjen eszhez mert nrmhagyod hogy a gyerekeket rangassa. Ez a bantalmazas kezdete, ne hagyd.
2020. márc. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!