Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A feleségem egyre kibírhatatla...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feleségem egyre kibírhatatlanabb,3 gyerek mellett nem tudom, mit tegyek?

Figyelt kérdés

A legtöbb helyen azt olvasni, hogy a férj megcsal/xarik az egészre/iszik/köcsög/elhagyja a családot, stb, de nálunk sajnos fordítva van.

Van 3 gyerekünk, a legnagyobb 6 éves, anyagilag rendezett körülmények között élünk, fiatal 35-40esek vagyunk, 6 éve házasok. Nem iszom, nem dohanyzom, sosem csaltam meg, nekem o volt a nagy Ő. 2 vallalkozasban húzom az igát, hogy meg legyen mindenunk, kivulrol mi vagyunk az álomcsalád, de amit belül átélünk azt nem kívánom senkinek.


Előttük sem volt 100% tökéletes a dolog, de mostanra katasztrófa a helyzet.

Napi szinten veszekszik velem - a gyerekek előtt is - és nem tudom leállítani, a gyerekek is fül és szemtanúi a vitáinknak, amitől megőrülök.

Voltunk párterápián, ahol azt javasolták, hogy egyénileg is járjon el az önértékelési problémái miatt.

Ott azt mondtak, nagyon serulekeny lelkileg, ezert probalja palastolni magat a kiabalassal.

Egy ideig segített, de mostanra minden a régi.

Rengeteget kiabál a gyerekekkel, esténként jellemzően sírásig fajul a dolog, mert nem tudja kezelni őket. Ha én is segítek azt úgy fogja fel, hogy a gyerekek előtt én aláásom a tekintélyét és még velem is összeveszik.

Kontrollmániás, nem bírja elviselni, ha valami nem úgy van, ahogy ő eltervezi, mindent irányítani akar - engem is, ami nem megy neki.

Már többször eljutottam oda, hogy összepakolok és elmegyek, de a gyerekeimet nem merem itthagyni ebben a helyzetben + iszonyatosan kötődünk egymáshoz a gyerekekkel, ugyanakkor ez sem állapot. Nem akarom, hogy ebben a mintában nőjenek fel.

A legtöbb esetben az apa a "rossz" és a nő örül, hogy elment, mert a gyerekek nyugalmat kapnak, de itt csak egyedül hagynám őket egy hisztérikával.


Probaltam vele megbeszelni, de nem ismeri el a dolgokat, szerinte o nem kiabal, meg a kedvenc valasza, hogy "de te is ezt csinalod". Nem vallalja a felelosseget a tetteirt, csak harit. Ha veletlenul be is lat valamit, 1 het mulva ugyanugy folytatja.


Tanácstalan vagyok, ti mit tennétek? Menni vagy maradni?



2020. márc. 24. 07:30
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
A feleséged egyébként dolgozik? Van valami végzettsége, amit kamatoztatni tud? Én 2 és fél évet voltam itthon 2 gyerekkel. Az elsô 2 évet nagyon élveztem. Az utolsó fél év viszont már nem volt jó. Úgy éreztem, hogy semmi hasznosat nem csinálok, zavart, hogy teljesen a férjemtôl függök anyagilag, elkezdtem szégyellni, hogy semmit nem teszek hozzá a családi kasszához. Persze, kaptam a gyerekek után állami támogatásokat, de mégis egy nullának éreztem magam. Visszamentem részmunkaidôben dolgozni, és sokkal jobban lettem.
2020. márc. 25. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:

feleségem egyre kibírhatatlanabb,3 gyerek mellett nem tudom, mit tegyek?


A legtöbb helyen azt olvasni, hogy a férj megcsal/xarik az egészre/iszik/köcsög/elhagyja a családot, stb,


Talán azért, mert a felesége egyre kibírhatatlanabb?

2020. márc. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:
100%

Más ötletek, mennyit piszkálod? Mikor volt utoljára orgazmusa? Mennyit dicséred? Szoktál olyanokat mondani, hogy neked “csak a gyerekekkel kellene foglalkoznod?”


Írasd be tanfolyamra, ahol kapcsolatokat építhet. Megzakkan szegény ha csak 3 gyerekkel és egy férjjel konmunikálhat, ha csak ennyiből áll az élete.


Annyira meghallgatnám az ő véleményét is, biztos rossz apának tart, ha azt mondja te is kiabálsz és úgy érzi keveset teszel.. vagy úgy érzi ő tesz keveset, ezt érezteted vele.. Nahát volt, hogy főztèl magadnak ételt és egy darab házimunkát te végeztél?


Mennyit dicséred, mennyit kritizálod? Gondolkodj el ezen.. És az orgazmuson, szerintem 100ból egyszer van neki, a többit megjátssza.


Gyengéden told ki a világba valamilyen tanfolyammal, hogy kapcsolatokat építhessen! Akár járjatok ketten, egyet meg válasszon magának. És szerezzetek bébiszittert! Már az is jó, ha vele tud beszélgetni.


Egyébként lehet, hogy csak simán nem kedvel már, és az agyára mész, ez frusztrálja.

2020. márc. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim ***** válasza:

42 , igen megeshet hogy azért. De ha feleség egyre kibirhatatlanabb akkor nem inni meg félrejarni kell elkezdeni hanem rajönni mi okozza lehet meg ő se tudja, es kibillenteni ebből. A tanfolyam jó ötlet pl.

A kerdező is ezt teszi,azert kerdez hogy megoldja a helyzetet mielott elkezd inni félrekrni stb.

Senkisem tökeletes. Sokszor mi nők is elveszítjük önmagunkat és bitang nehéz visszatalálni.

2020. márc. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:

Én másfél év után elváltam az első feleségétől ezért.

Nagyobbak voltak a gyereket 14, 8.

A feleség hirtelen lépett 100-at felfelé a karrier én, és nem bírta stresszt magában tartani, levezetni se

A második élettársának a besokkalás után még húztam addig, míg a kisebbik iskolás lett, akkor léptem

Ő pont most költözött hozzám, 16 évesen.😉

Nagyon sokat szívtam, kesetegtem, merthiányoztak, még oltogatták is őket ellenem.

De mégis, mindegyik gyerekemmel jobb a kapcsolatom, mint az anyukájuknak, fényévekkel jobb.

Szóval erre hajts, és dolgozz kevesebbet!

Szét se érnek a jólét, hidd el többre tartanak egy jó apát!


És, ha tudod, próbáld segíteni az asszonyt, hogy kiléphesse valamennyire a világba.

Az segíthet, a szavak nemigen.

2020. márc. 28. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim ***** válasza:
100%

Anyám hasonló volt mint a feleséged, egyedül nevelt, folyton ordibált. Dolgoznia nem kellett, a gyerektartásomból és segélyekből éltünk, velünk végeztette 8 éves korom óta a házimunkát. de mindig talált valami okot, hogy kiboruljon, ordibálhasson. Sosem változott meg, egyszerűen ilyen a természete. Ha valakit nem zavar, hogy így él, sosem kezd el dolgozni magán. Gyerekként hasonlóan labilis voltam mint anyàm, az otthon látott minta alapján,de nem akartam így élni. Rengeteget dolgoztam magamon és a tulajdonságaimon.

Am így is tönkre tette az eddigi életem ez, ha jót akardz a gyerekeidnek meneküljetek. Ha rendbe szedi magát, akkor láthassa a gyerekeit. Am szeringem vedd fel az ordibálásait, és mutasd be a bíróságon,hogy ne kerülhessenek hozzá a gyerekek.

2020. okt. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!