Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez többeknél probléma vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez többeknél probléma vagy csak én vagyok ekkora szerencsetömeg?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ha rossz témában hoztam létre ezt a kérdést akkor ne haragudjatok, de tanácstalan voltam ezzel kapcsolatban, szívem szerint valami humor kategóriába raktam volna, de valahogy mégis nagyon komoly problémának látom.

Arra szeretnék választ kapni, hogy miért van az a mai 20-30 éves korosztályban a nőknél, hogy ha én férfi létemre nem vagyok túl aktív facebookon (értendő ezalatt, hogy nem lájkolok (az ő posztjait se nagyon), nem teszem ki facen a képét, nem nagyon chat-elek senkivel) és nem viszem túlzásba ezt a mű szerelmet, amit sokan leművelnek, akkor mindig megsértődik rám az éppen aktuális barátnőm.

Már zsinorban a 4. barátnőmmel vagyok így, akit zavar, hogy nudli vagyok facen...erre ti már találtatok megoldást?


Nők véleményét is nagyon szívesen fogadom!


Zárásként még annyit tennék hozzá, mielőtt bárki rosszra gondolna, hogy a való életben a csillagokat is lehozom a barátnőmnek, viszem mindenhova ahova csak tudom és neki is van kedve jönni tehát lesem a kívánságait.



2020. márc. 28. 23:10
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Aki a fészbúkon él, az hülye. Ne foglalkozz azzal, ha ilyen embert elveszítesz :)
2020. márc. 29. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

Ne is foglalkozz vele. 5Ft-ot nem ér az egész virtuális mű világ. Az érték a valóság, a vágyakozás, a személyes találkozás.


Akinek még nem esett le, pontosan a technológia öli meg az emberiséget, legalábbis az összes valódi értéket.

2020. márc. 29. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy igazi generációs probléma. Nem lehet vele mit tenni. Kereshetsz olyat, aki nem aktív tagja a közösségi médiának vagy vársz 10 évet; a 30-as korosztályban ez már nem jellemző.
2020. márc. 29. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Az általad említett korosztályban a csajok több, mint fele még tiniszinten mozog. Keress normális lányokat és nem lesz ilyen gondod. Tizenéves koromban nekem is volt olyan barátnőm, aki hisztizett, hogy nem csinálunk facéra közös cuki képeket és ilyesmik.
2020. márc. 29. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
88%
Komoly nőkkel ismerkedj és nem lesz ilyen gond.
2020. márc. 29. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Már ismerkedésnél szögezd le, hogy ilyen vagy, és ezen nem kívánsz változtatni. Te gondolod jól amúgy és sokan vannak mások is így, csak rájuk kell találj.
2020. márc. 29. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Azóta tojok a facéra, amióta a volt osztálytársaim olyan lánynak a képét szivecskézték be, akit előtte undorító mód kibeszéltek. Na ennek a lánynak rendszeresen 300 like van a képén, de ahány emberrel beszéltem, mind elkezdte kibeszélni nekem, hogy xy ilyen meg olyan.

A facebooknak annyi értelme van manapság(számomra) hogy az általad követett oldalakat posztjait megnézed, plusz érdekes csoportokba lehetsz tag.

Egyszerűen az irritáló ismerőseim töröltem, vagy leállítottam a követést. Számonra nevetségessé válik, aki felnőtt létére minden héten új profilképet rak ki, állandóan a képembe akarja tolni hogy a gyereke épp mit csinál, azt is felrakja ha kutyát sétáltat, meg sablonos idézeteket oszt meg, amit amúgy be se tart, csak látszatot kelt. Na ilyen esetekben kell leállítani a követést és megóvni magad az ilyen emberektől, és csak számodra érdemes dolgokkal foglalkozni még itt is. Ja és a messenger szerintem mondjuk pont jó, hogy van, mert pl párommal tudom tartani nap közben is a kapcsolatot, tudok neki ingyen üzenni ha valami fontos, de nem vágom magamat földhöz, ha nem válaszol azonnal, mert tudom, hogy úgy is találkozunk. Ha meg nem találkozunk, tudom, hogy este úgy is beszélünk egymással.

2020. márc. 29. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Az ismerőseim közül az intelligensebb, tanultabb réteg ilyen.
2020. márc. 29. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Mert kifelé reprezentálni akarnak, hogy nekik milyen jó. Igazából nem is te érdekled őket, hanem a saját egójuk fényezése.
2020. márc. 29. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
13-as: 30-as korosztályban nem jellemző a facebook? Én ezzel vitatkoznék. Inkább 40-től felfelé talán.
2020. márc. 29. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!