Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez többeknél probléma vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez többeknél probléma vagy csak én vagyok ekkora szerencsetömeg?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ha rossz témában hoztam létre ezt a kérdést akkor ne haragudjatok, de tanácstalan voltam ezzel kapcsolatban, szívem szerint valami humor kategóriába raktam volna, de valahogy mégis nagyon komoly problémának látom.

Arra szeretnék választ kapni, hogy miért van az a mai 20-30 éves korosztályban a nőknél, hogy ha én férfi létemre nem vagyok túl aktív facebookon (értendő ezalatt, hogy nem lájkolok (az ő posztjait se nagyon), nem teszem ki facen a képét, nem nagyon chat-elek senkivel) és nem viszem túlzásba ezt a mű szerelmet, amit sokan leművelnek, akkor mindig megsértődik rám az éppen aktuális barátnőm.

Már zsinorban a 4. barátnőmmel vagyok így, akit zavar, hogy nudli vagyok facen...erre ti már találtatok megoldást?


Nők véleményét is nagyon szívesen fogadom!


Zárásként még annyit tennék hozzá, mielőtt bárki rosszra gondolna, hogy a való életben a csillagokat is lehozom a barátnőmnek, viszem mindenhova ahova csak tudom és neki is van kedve jönni tehát lesem a kívánságait.



2020. márc. 28. 23:10
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:

Mindenkinek nagyon szépen köszönöm a válaszát, tanulságos hozzászólások is születtek. Sajnos, akkor jól tapasztaltam, hogy a világ nagyon kezd elkorcsosulni, nagyon kezdi átvenni a fő irányt az interneten történő villogás.


Hölgyek válaszolóknak üzenném!

Bocsánatot kérek, ha esetleg sértőn írtam és megbántottalak Titeket csak 1-2 hozzászólás hangneméből úgy jött le, mintha hím sovinisztaként tekintettetek volna rám, miközben csak tapasztalatot kérdeztem!

Barátnőt mindig úgy választottam, hogy a való életben randikon és úgy általában hogy viselkedik, mennyire passzolunk össze, de ismerkedés alatt sosem tértem ki arra, hogy vajon kinek mennyire fontos az, hogy neten is tegyük oda magunkat, mert nem gondolnám, hogy két komoly ember párkapcsolatát ez határozza meg és a való életben pedig össze stimmeltem velük, csak aztán pár hónap múlva derültek ki ezek a dolgok.

2020. márc. 30. 18:22
 22/22 A kérdező kommentje:
Ja és még annyit, hogy mindenkinek megy egy pozitív értékelés!
2020. márc. 30. 18:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!