Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy deritsem ki, hogy megcsal e?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy deritsem ki, hogy megcsal e?

Figyelt kérdés
Párom egyre többször marad ki. Hazajön 5körül munkából aztán 7kor elment, hogy visz egy szerszámot a haverjának mindjárt jön. Ennek már több mint 2 óra hosszája. Ráadásul van egy 4 éves gyerekünk is vele se foglalkozik szinte egyáltalán. Ez hogy eljár itthonról már 2-3 hónapja megy, szinte 2 naponta és már kezdek besokkalni. Ő éli a világát én meg itthon lesek a gyerekkel. 28 éves vagyok nem akarom az életem egy ilyen kapcsolatban leélni.

2020. ápr. 3. 21:12
1 2 3 4 5
 21/48 A kérdező kommentje:
Barátnőim kocsiját ismeri akkor ha meglátná egyből tudja nyomoztatom
2020. ápr. 3. 21:57
 22/48 anonim ***** válasza:
86%
ment aludni mert te semennyire se érdekled,és már élvezett egy jót a nőjénél.
2020. ápr. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/48 A kérdező kommentje:
Csak azt nem értem akkor miért nem mondja hogy ez van te jobbra én meg balra.? Már nem bánnám külön is jobb mint igy
2020. ápr. 3. 22:04
 24/48 A kérdező kommentje:
Ment aludni de azért facebookon fent van.. Megyek be aludni én is gondolom egyből leteszi a telefont
2020. ápr. 3. 22:09
 25/48 anonim ***** válasza:
83%
Akkor messengeren vagy viberen szórakozhat...
2020. ápr. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 A kérdező kommentje:
Persze ha én csinálnám ezt akkor büdös qrva lennék
2020. ápr. 3. 22:12
 27/48 A kérdező kommentje:
Gondolok egy nőre aki az irodán van náluk. Azt észrevettem már hogy szinte mindig egyszerre vannak fent vagy mindig kb pont annyi perce nem voltak elérhetők. De ennek a nőnek van élettársa. Meg volt hogy már úgy írt vele hogy ott ült mellettem és láttam, nem takargatta mit beszélnek
2020. ápr. 3. 22:16
 28/48 anonim ***** válasza:
82%
Nem kell neked ez a csávó...Kérdezz rá hogy kit k@rogat?És figyeld a reakciót!
2020. ápr. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/48 anonim válasza:
76%
Lehet valami szerintem is. Nem ezt érdemled.
2020. ápr. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 A kérdező kommentje:
Egyszer már megkérdeztem így kerek perec de csodálkozva nézett meg mondta hülye vagyok. Hát nem lettem okosabb
2020. ápr. 3. 22:22
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!