Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy deritsem ki, hogy megcsal e?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy deritsem ki, hogy megcsal e?

Figyelt kérdés
Párom egyre többször marad ki. Hazajön 5körül munkából aztán 7kor elment, hogy visz egy szerszámot a haverjának mindjárt jön. Ennek már több mint 2 óra hosszája. Ráadásul van egy 4 éves gyerekünk is vele se foglalkozik szinte egyáltalán. Ez hogy eljár itthonról már 2-3 hónapja megy, szinte 2 naponta és már kezdek besokkalni. Ő éli a világát én meg itthon lesek a gyerekkel. 28 éves vagyok nem akarom az életem egy ilyen kapcsolatban leélni.

2020. ápr. 3. 21:12
1 2 3 4 5
 31/48 anonim ***** válasza:
69%
Költözz el ha van rá lehetőséged...
2020. ápr. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/48 A kérdező kommentje:
Neki kéne elköltözni mert ezaz én házam, örököltem
2020. ápr. 3. 22:31
 33/48 anonim ***** válasza:
84%
Akkor meg mire vársz?Legalább foglalkozna a gyerekkel is a nyomorult.
2020. ápr. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 A kérdező kommentje:
Mert még nem derült ki és a gyereknek is nagy trauma lenne sőt nem is dolgozok most úgyhogy hiába saját ház de valamiből enni is kell még számlát fizetni
2020. ápr. 3. 22:36
 35/48 Flan ***** válasza:
91%
Én utána járnék hol lakik a nő,akire gyanakodom és amikor elindul a párom kb 5 percre rá egy Taxival utána mennék.Ha ott lenne a kocsi akkor be is csengetnék és megkérdezném hogy maradni szeretne még?
2020. ápr. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 anonim ***** válasza:
47%

"Mert még nem derült ki és a gyereknek is nagy trauma lenne sőt nem is dolgozok most úgyhogy hiába saját ház de valamiből enni is kell még számlát fizetni

"


Ez az utolsó kommented igen csak árulkodó!


Szóval csak arra vagy kíváncsi, hogy megcsal e vagy sem. Még ha kiderülne is hogy igen, akkor sem baxod ki a saját házadból, mert nincs miből fizesd a költségeid és inkább így elnézed neki, valamint te is ezt jogosnak tekintenéd, hogy félre qrsz

2020. ápr. 3. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 A kérdező kommentje:
Ha bebizonyosodna, hogy megcsal akkor mindenképpen kitenném, szüleim tudnak segíteni anyagilag ha minden kötél szakad.
2020. ápr. 3. 22:59
 38/48 anonim ***** válasza:
79%
Vegyél egy olcsó telót, vagy ha van valakinek az ismerősök közül hasznalt azt csempészt be a kocsiba és nézd le a hely adatokat. Am én is azt mondanam hogy félrejar. Gyűjts bizonyítékokat, és csak aztán szembedesítsd. Fontos, hogy legyen kézzel fogható bizonyítekod. Különben te leszel hülye, feltékeny p*csának beállítva + jól jöhet még, ha van valami jogi procedúra.
2020. ápr. 3. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 anonim ***** válasza:
80%
Én is azt mondom gyűjts bizonyítékot!
2020. ápr. 4. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 anonim ***** válasza:
65%
Mindenképpen hagyd el. Rakd ki. Hisz megaláz. Azzal is, hogy így eljárkál. S azzal is, hogy nem tekint rád nőként. Egy 28 éves nő, igen is kívánatos.
2020. ápr. 4. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!