Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális felfogás, hogy így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális felfogás, hogy így áll a jelenlegi dolgokhoz?

Figyelt kérdés

Van egy barátom akivel több éve együtt vagyunk.Eddig minden hétvégét együtt töltöttük..hétköznap is sokat találkoztunk volt időszak mikor mindennap. Most hétvégén a fejemhez vágta,hogy neki unalmas az élete,hogy csak a munka meg én vagyok minden héten és szeretne kicsit lazulni haverjához átmenni amit menedéknek hívott.. Utána persze kijavította magát,hogy rosszul fejezte ki magát.

Igazából azon kivül,hogy nagyon rosszul esett,mert sértő formában közölte velem nem lenne gond hisz sosem voltam ellene,hogy találkozzon a barátaival. A koronavírus járvány helyzet miatt nem értek egyet a hozzáállásával.. igen tudom,hogy nem minden héten vannak együtt,de most a csapból is az folyik,hogy ne találkozzunk a barátainkal csak a szükséges dolgok miatt mozduljunk ki. Az én barátaim és családom teljesen másként gondolja fogja fel ezt a helyzetet mint ő/ők. Tény hogy közel laknak egymáshoz,de szerintem kilehet birni ezt a pár hónapot ha eddig is megtudott lenni nélküle .



2020. ápr. 6. 12:35
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
A rendeletben az van, hogy kerüljük a társaságot és csak ha nagyon fontos akkor menjünk ki, hogy ne terjedjen a vírus.
2020. ápr. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!