Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom megőrült?! Ezt nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom megőrült?! Ezt nem néztem ki belőle.

Figyelt kérdés
Nem is tudom hol kezdjem, a barátomról van szó, a kapcsolatunk elején maga a tökély volt, udvarias figyelmes, odaadó, mindig kisebb nagyobb ajándékokat kaptam tőle egyszóval minden a legnagyobb rendben volt. Ez volt 7 hónapja és azóta mintha kicserélték volna. Azt tudni kell, hogy a munkahelyemen van egy srác aki hát hogy úgy mondjam hajt rám és egyszer mikor a munkahely parkolójában sétáltam utolért és mondta, hogy szeretne elhívni sétálni meg moziba én meg egyből mondtam neki persze kedvesen, hogy ne haragudj de van barátom és ez pont egy olyan napon volt mikor eljött értem a barátom kocsival és látta ahogy ezzel a sráccal beszélgetek. Kérdőre is vont de elmondtam neki az igazat, hogy semmi nincs köztünk aranyosan próbálkozik de visszautasítottam, a kocsiba húzta a száját nem szólt semmit, de amint hazaértünk kérdezte hogy most akkor ki is ez a gyökér akivel találkozgatok? Mondom egyáltalán nem találkozgatok vele egyszerűen a munkatársam, erre olyanokat vágott a fejemhez, hogy ha még egyszer meglátja velem elvágja a torkát utána meg az enyémet is. Nem hittem a fülemnek de már nyúlt a kés felé én meg annyira megijedtem hogy azt mondtam neki, hogy menjen haza és ne közeledjen, amire feldühödött és többször a falhoz vágott meg megpofozott és már nyúlt volna oda is de ellöktem magamtól és mondtam neki hogy hagyjon békén, hazament de már nem merek találkozni vele mert egyszerűen ezt én nem tudom elhinni, az ijesztő az egészben hogy pár napja mikor ez történt eljött a lakásom elé de nem mertem beengedni mert előtte nap is fenyegetőzött, hogy megöli a munkatársamat meg az anyámat is és ezt nem ordibálva mondta hanem nyugodt hangon még életemben nem féltem annyira mint akkor és utána pár perccel jött a postás mert levelet hozott és neki meg tök nyugodtan köszönt kedves volt megkérdezte hogy van, barátkozott vele miközben előtte egy 2 perccel fenyegetett hogy megöl. Segítsetek én nem tudom mitévő legyek, az utcára nem merek kimenni egyedül mert nagyon félek tőle. Nem így ismertem meg, ráadásul kiderült hogy sok dologban hazudott, például amikor értem jött mindig kérdeztem tőle, hogy milyen volt a munka, de sosem válaszolt rá csak annyit mondott, hogy "jó" vagy "rossz" de sosem fejtette ki bővebben majd kiderült hogy nincs is munkahelye 2 éve, az anyjától kér mindig kölcsön ezt tőle meg az egyik ismerősétől tudom, ráadásul sosem fizeti vissza mintha ez a világ legtermészetesebb dolga lenne, amíg volt munkahelye folyamatosan késett szinte mindenhonnan kirúgták pár hónap alatt, miközben mindenkinek a kedves oldalát mutatta meg, az anyukámnak is ő nem is tud a dolgairól én is a napokban tudtam meg mert egyszerűen ilyen velem sosem történt még, és nem tudom mit csináljak, nem merek a rendőrségre sem elmenni mert állandóan írja üzenetekben is hogy el ne merjek menni és szólni bárkinek is főleg a rendőrségnek, de aki a közelében mozog az azt mondja róla hogy kedves ember, nem tudom mit gondoljak.

2020. ápr. 8. 22:48
1 2 3 4
 11/39 A kérdező kommentje:
De azt nem értem hogy változhatott meg ennyire 7 hónapja nem volt semmi gond se 2 hónappal ezelőtt most kezdődött pár hete és nem merek találkozni vele. A barátaimat meg nem merem megkérni hogy kísérjenek el ha megyek el valahova mert akkor biztos rákérdeznének hogy mi a baj de nem mondhatom el mert őket is féltem, ki tudja mit csinálna ha megtudná hogy elmondtam másnak is, ha konkrétan nem is mert én nem térek magamhoz most sem aludni sem tudok mert itt szorongok hogy mi lesz holnap meg azután.
2020. ápr. 8. 23:23
 12/39 anonim ***** válasza:
96%
A 44-es sz-rházit hagyjad. Folyamatosan itt rí, mert szerinte ő rendes kedves férfi, és nincsen nője. Közben okádék módon viselkedik röhög bántalmazott embereken. Aljas gusztustalan f-reg. Sajnos nincsen rá jobb jelző.
2020. ápr. 8. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
100%

"találkozzunk és megbeszéljük egy félreeső helyen"


Hmmm, teljesen csábítóan hangzik, ugyan mi is lehetne ezzel a probléma... :'D


Komolyra fordítva a szót: pszichopata. Nem megőrült, hanem az elején sem volt normális, csak még nem láttad. Az ilyen emberek nagyon elbűvölőek tudnak lenni a felszínen.

Mindenképp jelentsd el, és igenis mondj el a barátaidnak is mindent!

Semmivel nem vagy nagyobb biztonságban tőle akkor, ha hagyod magad félelemben tartani, begubózol és engedelmeskedsz.

2020. ápr. 8. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
95%
Érd el, hogy a fenyegetés üzenetben legyen meg. Na azzal menj a yardra. Neki még mondd meg, hogy vigyázzon, nehogy odahaza bepróbálkozzon, mert az új BTK értelmében akár meg is ölheted.
2020. ápr. 8. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
90%
Ja, meg szakíts, de gondolom ez evidens.
2020. ápr. 8. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 A kérdező kommentje:
Pont ez az hogy nem merek, szakítani sem a rendőrségre futkozni mert mi van ha pont akkor futok össze vele, és folyamatosan azt hajtogatta hogy bárhova megyek mindig figyelni fog 1 perc nyugtot nem hagy nekem. Meg olyan dolgokat talál ki hogy én megcsaltam 5 férfival is és tudja kikkel de az lehetetlen én soha nem csaltam meg, ezzel szemben én már találtam olyan fehérneműt a kocsijában ami tuti nem az enyém. Most is a sírás kerülget miközben irok de a barátaimat meg a családomat jobban féltem mint magamat és nem tudom lezárni vele.
2020. ápr. 8. 23:43
 17/39 anonim ***** válasza:
100%

Pedig nagyon gyorsan mondd el a szüleimnek, a barátainak is.

És menj a rendőrségre, tenni nemigen fognak, de nyoma lesz a dolognak.

Bár, ahogy tudom, már a fenyegetés is valahogy nevesített dolog.

2020. ápr. 8. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
100%

Rendőrség. Távoltartást kérni.

Ezzel az alakkal soha többet ne állj szóba.

Ha megint próbálkozik, vedd fel a telefonoddal úgy hogy ne tudjon róla.

Be ne engedd!


Lehet, hogy csak manipulálni akar, nem merné megtenni. De ha ilyen indulatok dúlnak benne, akkor akár az is megtörténhet.


Te meg ne azzal foglalkozz, hogy másoknak milyen arcát mutogatja, hanem azzal, amit veled művel.


Vedd fel. De jobb lenne, ha nem egyedül lennél mostanság, ha megtudod oldani, hogy legyen tanú arra, amit csinál.


És igen is, hívd rá a rendőrséget.

Jóságos ég, micsoda alakok vannak?!


Nem volt jele annak, hogy ez egy primitív proli?

2020. ápr. 8. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 A kérdező kommentje:
Az a legnagyobb baj hogy nem hinne nekem senki mert olyan meggyőzően adja elő hogy milyen jófej meg kedves és engem állít be hisztisnek, akármit csináltam mindig én voltam a hibás pedig én isten nevére mondom hogy nem bántottam sosem nem értem miért csinálja ezt. Semmi okot nem adtam rá. Előtte is 1 barátom volt róla is mindig kérdezgetett és ha nem akartam neki beszélni róla erőszakoskodott de akkor még csak azt hittem hogy ilyen alkat.
2020. ápr. 8. 23:47
 20/39 A kérdező kommentje:
Az elején nem, sőt azt hittem hogy a nagy ő-t találtam meg benne pedig nem szoktam magam odaadni könnyen. De a 7 hónap nem is sok ezért sem értem ezt az egészet.
2020. ápr. 8. 23:49
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!