Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek hogy döntsek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogy döntsek a férjem a családom, és a szeretőm között?

Figyelt kérdés
Kérlek benneteket ne azt irjátok hogy minek kellett szerető??? Ebbe őrülök bele , nem tudok mit kezdeni a helyzettel. A férjem szeretem mint embert van családom , nem akarok válni ,de a szeretőmet akibe beleestem nem birom elengedni,halálosan szeretem. Pedig még be is árult a férjemnek , még sem birom elengedni. Adjatok tanácsot!!!!! A szeretőm nélkül nem fogok tudni létezni. Komoly érzelmi szétszakithatatlan kapocs alakult ki közöttünk ,Ő tárt karokkal vár . de dönteni nem tudok.

2020. ápr. 9. 16:52
1 2 3 4 5 6 7
 11/64 anonim ***** válasza:
27%
Ilyenkor azért hálát adok az égnek, hogy nincs nőm 😂
2020. ápr. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/64 A kérdező kommentje:
A beárulás azért történt mert a szerető pontot akart tenni végleg a dolog végére. Hogy mehessek ha akarok, úgymond feláldozta magát , Már tudott a férjem a létezéséről. de megbocsájtott nem egyszer többször, elmondtam neki is hogy szeretem ezt az embert ,és ő is engem halálosan , mindketten elengednek a másikhoz , nem velük van a baj velem. bánthattok, de nem ezért irtam ide kérdést ki .
2020. ápr. 9. 17:19
 13/64 anonim ***** válasza:
92%
akkor csak hülye vagy és hülyét csinálsz egyszerre 2 férfiból is, aki őszintén szeret. Szégyelld magad...
2020. ápr. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/64 anonim ***** válasza:
82%
Ez szánalom a köbön...
2020. ápr. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/64 anonim ***** válasza:
82%
Az egy dolog te mit hiszel, az attól még nincs úgy. Ez a nyomdafestéket nem tűrő stílus pedig kommentálhatatlan. Egy megkeseredett ember vagy semmi más.
2020. ápr. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/64 anonim ***** válasza:
83%
A férjed se semmi. Tudja, hogy mással vagy és nem vált még el. Valamit nagyon jól tudsz csinálni. Mélytorok vagy s..gből szájba?
2020. ápr. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/64 anonim ***** válasza:
88%

"Ő tárt karokkal vár"


Hát facepalm neki innen is! 💪😂

2020. ápr. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/64 anonim ***** válasza:
30%
De jó 48%, nem is tudtam, hogy te vagy a pszichológusom és ennyi mindent tudsz rólam :) Egyébként még így is kedves szavakat használtam, sokkal kedvesebbeket, mint amit egy ilyen embernek alig nevezhető lény érdemelne :)
2020. ápr. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/64 anonim ***** válasza:
83%

Ha nem szereted a férjed és nem akarsz vele lenni előbb válj el és utána kefélj össze vissza!

Vállald a tetteid következményét. Te is mondtad hogy a szeretőddel akarsz lenni úgy hogy nincs kérdés.

Ártasz a férjednek, a családodnak és elmész a szeretőddel.

Úgy is ez lesz a vége az egésznek a kérdés meddig kínzod még szerencsétlen férjed tovább.

Csináld minél előbb és akkor hamarabb tudd találni magának egy normális nőt.

2020. ápr. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/64 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem ne válaszd egyiket se, legalábbis egyelőre, hanem ülj le valahova, és tarts egy kis önreflexiót, magadba nézést arról, hogy mégis hogyan juthattál el erre a pontra. Vajon az ösztöneid és hormonjaid játéka az egész? És ha igen, miért nem tudsz hatni rájuk?


"Komoly érzelmi szétszakithatatlan kapocs alakult ki közöttünk"


Na ja, legalábbis TE ezt gondolod, ezt látod bele. Soha nem biztos, hogy drágalátos szeretőd is így érez, főleg amekkora kígyó így leírás alapján. Ha tényleg ennyire "szétszakíthatatlannak" érzed, akkor pszichológus biztos tud segíteni, ami úgy látom amúgy se ártana, mert viselkedésed alapján szinte biztos van benned valami rossz kötődési minta, rossz szülői példa, stb.

2020. ápr. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!