Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek hogy döntsek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogy döntsek a férjem a családom, és a szeretőm között?

Figyelt kérdés
Kérlek benneteket ne azt irjátok hogy minek kellett szerető??? Ebbe őrülök bele , nem tudok mit kezdeni a helyzettel. A férjem szeretem mint embert van családom , nem akarok válni ,de a szeretőmet akibe beleestem nem birom elengedni,halálosan szeretem. Pedig még be is árult a férjemnek , még sem birom elengedni. Adjatok tanácsot!!!!! A szeretőm nélkül nem fogok tudni létezni. Komoly érzelmi szétszakithatatlan kapocs alakult ki közöttünk ,Ő tárt karokkal vár . de dönteni nem tudok.

2020. ápr. 9. 16:52
1 2 3 4 5 6 7
 41/64 anonim ***** válasza:
81%

40

Állatokat ne bántsunk.

Akkor már inkább tépje kis a férje szívét és csináljon abból varázs főzetett.

Ja várj. Azt már kitépte.

2020. ápr. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/64 A kérdező kommentje:
Sokan kérdeztétek a gyermekeim korát. 12 éves és egy 27 éves. közben a nagyfiam is megtudta a viszonyt ugyanis még most is tart a káosz. Ő nem néz le mint itt sokan. ti fikázók sok mindent nem tudtok csak azt látjátok a kérdésemben hogy egy rohadt qrva vagyok,de kivánom a sok nagyokosnak hogy kerüljön ilyen helyzetbe és akkor majd nem lesz olyan nagy a pofája . könnyű osztani az észt ha meg esetleg te kerülsz ilyen helyzetbe magadat véded mert TE TE vagy . Ugye ? gondolozz el magadon aki esetleg azonnal gyilkol. Kulturált kérdésre gondolom kulturált válasz. aki erre nem képes az mi jogon itélkezik mások felett vagy tör pálcát máson. Ha eleve ő is egy tajparaszt. Ha elmész egy lelkiproblémával orvoshoz és a doktor elküld a jó büdös qrva anyádba akkor neked mi lesz a véleményed róla ??, Sok bohoc ember aki nem tud vagy akar tanácsot adni csak véleményt alkotni az nem igazán különb itt senkitől,. Én nyiltan vállaltam amit teszek tettem, valahol felelős vagyok igen bajba kerültem és tanácsot kértem nem ócsárolást azt már megkaptam másoktól. köszönöm aki esetleg felérte ésszel
2020. jún. 30. 16:39
 43/64 anonim ***** válasza:
95%

Nem lehet ilyen komoly kérdésben tanácsot adni egy vadidegennek aki 9 mondatot ír a szituról, plusz nem is ismerünk titeket. Nem ismerjük a férjedet se, fontos dolog higy hogyan bánik veletek, ilyenekre gondolok. Rólad se tudunk semmit. A fiatalabb gyerekhez (a nagyobbik már tud felnőtt fejjel gondolkozni) való viszonyotokrol se tudunk semmit. Tehát nem látunk vele az életedbe. Ez nem olyan egyszerű kérdés mint az hogy szerintünk sütőporral csináld a péksütit vagy szódabikarboknával.Remélem érted miről beszélek.

Nem tudsz dönteni, ezért kiírod higy a gyakori közönség döntse el? Neked kell döntened, mert a felelősség is a tiéd lesz.

2020. jún. 30. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/64 A kérdező kommentje:
43 as igen igazad van utolsó. egyetértek veled . csak a tehetetlenségben az ember már mindent kitalál, szerettem volna elbeszélgetni esetleg olyan emberekkel akik kerültek már ilyen helyzetbe hasonlóba , tudom nem lehet helyettem helyettünk dönteni egyértelmű, de azért az felháboritó hogy sokan egyáltalán nem gondolkoznak elazon hogy nem csak abbol áll ez a dolog h nekem okvetlen 2 fqasz kellett már elnézést a kifejezésért
2020. jún. 30. 16:59
 45/64 anonim ***** válasza:
100%

Számolni kell azzal, hogy itt nagyon vegyes korosztály olvasgat. Amiért huszonévesen megköveztelek volna, azt 40 éves fejjel abszolút megértem, nyilván vannak így ezen az oldalon sokan, akiknek fogalmuk sincs róla, hogy 10-20 évvel később egy hasonló szituációban hogyan reagálnának.

Amúgy az a sejtésem, hogy egy idő után rájön az ember, hogy a szerelemnek bizonyos körülmények között nincs létjogosultsága, mert túl sok lenne az áldozat.

2020. jún. 30. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/64 anonim ***** válasza:
79%
Azért vannak felháborodva az emberek (szerintem jogosan), mert ahelyett, hogy nyíltan vállalnád az új kapcsolatodat, mert elvileg őrülten szerelmes vagy, húzod szegény férjed agyát, a szeretőd agyát, stb. Szerinted ez a gyerekednek jó, hogy látja, hogy a szülei házassága a csőd szélén van? Szerinted ez a férjednek jó, hogy tudja megcsalod? A szeretődnek jó, hogy nem vagy képes elhagyni a férjed? Ez egy embernek jó, neked....
2020. jún. 30. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/64 anonim ***** válasza:
89%

Nézd, a fejedet megcsaltad, nyilván nem szereted.


Menj a szeretödhőz.


De ne húzd az időt. Tudod, hogy mindenki szenved miattad?

A gyerek is érzi a bizonytalanságot,


A férjedet mint embert szereted, a szeretod nélkül nem tudsz létezni.


Ne alazd jobban a férjed.

2020. jún. 30. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/64 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem a szeretődnek és a férjednek kéne együtt laknia ha ilyen jó fejek lehet ezerszerte jobb lakótársak is lennének. Neked meg lehet keresni kellene egy újjat ha ennyire döntésképtelen vagy.
2020. jún. 30. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/64 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem amikor egy házasságban a másik fél tud róla, hogy megcsalják és mégsem lép ki a házasságából, ott a megcsalt fél egyáltalán nem tiszta. Ilyenkor derül ki, mennyien élnek érdekből együtt. Lehet, hogy nincs hova mennie, nem akar anyagilag rosszul járni, vagy még a gyerekhez ragaszkodik, ez utóbbi nyilván becsülendő, de nagyon sokan vannak, akik élősködnek a másikon és ezért tűrik el a megcsalást. És akkor el lehet gondolkozni azon, hogy talán a megcsalónak nem ok nélkül volt szüksége valakire, aki szereti. Nekem ne mondja senki, hogy akit megcsalnak és továbbra is ül a trutyiban, azt nem a saját (elsősorban gazdasági) érdekei tartják benne a kapcsolatban.
2020. jún. 30. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/64 anonim ***** válasza:
87%

Orok emlek leszel a gyerekeidnek, csak hajra!

Bearult? Es a ferhed meg is veled maradt? Megerdemlitek egymast!

2020. jún. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!