Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek hogy döntsek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogy döntsek a férjem a családom, és a szeretőm között?

Figyelt kérdés
Kérlek benneteket ne azt irjátok hogy minek kellett szerető??? Ebbe őrülök bele , nem tudok mit kezdeni a helyzettel. A férjem szeretem mint embert van családom , nem akarok válni ,de a szeretőmet akibe beleestem nem birom elengedni,halálosan szeretem. Pedig még be is árult a férjemnek , még sem birom elengedni. Adjatok tanácsot!!!!! A szeretőm nélkül nem fogok tudni létezni. Komoly érzelmi szétszakithatatlan kapocs alakult ki közöttünk ,Ő tárt karokkal vár . de dönteni nem tudok.

2020. ápr. 9. 16:52
1 2 3 4 5 6 7
 51/64 anonim ***** válasza:
89%
Befújt a férjednél? És te halálosan szereted? Érzek egy kis ellentmondást.
2020. júl. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/64 A kérdező kommentje:
ujra jelentkezem hatha valakit erdekel . utolsonak: befújt ,de miért ? mi volt a cél? bonyolult az ügy nem tudsz rola igazabol semmit.ugye? a helyzet a kovetkezo. a ferjemnek kitalaltam mindent , a szeretom halalosan szeretem ha tetszik ha nem , ha kell , el is válok érte , es tudjatok mi tortent ? nem ment el . itt maradt . azt mondta megöli magat ha elhagyom,igy hát nem hagytam el, mostmar a szeretom is ezt mondja ha elhagyom megöli magat. es o sem hagy el, meg is oldódott az ügy meg nem is, annyit fikaztatok itt engem , kiváncsi lennek ra ki mit tenne a helyembe mert dumalni konnyu, egy ilyen elethelyzetet megoldani viszont kibqszott nehéz ,
2020. nov. 22. 23:24
 53/64 anonim ***** válasza:
89%

Én továbbra is azt mondom hogy semmit sem tudunk rólatok ezért nehéz erre mit írni. De úgy látszik vonzódsz érzelmileg labilis emberekhez.

Nem egyértelmű miért is oldódott meg félig az ügy. Most akkor elváltál?

2020. nov. 23. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/64 anonim ***** válasza:
89%
ovisztori
2020. nov. 23. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/64 anonim ***** válasza:
82%

Elvinnem mind a kettot pszihologuahoz utána elvállnék és nem kínoznám egyiket se tovább. Ugyanis az igazi szerelem nem tesz függővé. Ergo megadnám mindkettőnek a lehetőséget hogy megtalálják az igazit és szégyelném magam, mert az egyedülálló uriembernek az ideje pörgött hogy megtalálja azt a nőt aki hozzá tartozik. Szegény másik nő idejét sem akarnám fecsérelni.


Szégyelném magam hogy miért nem beszéltem meg a férjemmel hogy szeretem ugyan de nem vagyok szerelmes. És miután ezt tisztaztuk es az elvonasi tunet utan kitisztult a fejuk akkor mennék hogy lehetőséget adjak mindenkinek hogy boldog legyen, különösen a gyerekeim mert ők aztán tényleg nem tehetnek róla. Magamnak is, de csak miután önmagam rendbe tettem.


Ezt csinálnám ilyen helyzetbe. Elsődlegesen az okokat kéne megkeresned és nem höbörögni azon hogy itt mit válaszolnak. Több emberhez csatlakoznék hogy ugy hogy segitsen barki is ha par mondatba altalanossagokat irsz de azt is megsertodve, höbörögve. Amugy nem ártana neked sem egy pszihologus.

2020. nov. 23. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/64 anonim ***** válasza:
82%
* pszihologushoz
2020. nov. 23. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/64 anonim ***** válasza:
56%

Kérdező

Arra gondoltál már hogy mire tanítod a gyerekeidet?

Belegondoltál hogy majd felnőtt korukban ezeknek milyen következményeik lesznek?

2020. nov. 23. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/64 anonim ***** válasza:
83%

57-esnek igaza van.


Elvált szülők gyereke vagyunk, nálunk apám nem bírt a f*szával, anyám többször megbocsátott, elnézte, hogy együtt maradjon a család. Engem ez alapjaiban tett tönkre, már húszas éveimben jártam, mire elváltak, de azért több, mint húsz éven keresztül azt nézni, hogy ő nem bír a f*sza meg a családja között választani, elég szörnyű érzés. Gyerekeidre gondolj és az nem azt jelenti, hogy maradj az apjukkal, hanem,hogy DÖNTS MÁR és akkor mindenki folytathatja az életét.

2020. nov. 23. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/64 anonim ***** válasza:
76%

57. vagyok

Én inkább arra gondoltam hogy eltanulják tőle, azt hiszik hogy ez normális és helyes.

Aztán lehet hogy ő is majd elvisel bármit a párjától. Vagy éppen fordítva hogy megtanulja hogy bármit meg lehet tenni egy kapcsolatban. Nem kell törődni másokkal.


De igen az is igaz amit az 58. írt.

2020. nov. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/64 anonim ***** válasza:
76%
Nevetségesnek egyben szomorúnak tartom hogy még mindig nem tudsz dönteni.
2020. nov. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!