Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek hogy döntsek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogy döntsek a férjem a családom, és a szeretőm között?

Figyelt kérdés
Kérlek benneteket ne azt irjátok hogy minek kellett szerető??? Ebbe őrülök bele , nem tudok mit kezdeni a helyzettel. A férjem szeretem mint embert van családom , nem akarok válni ,de a szeretőmet akibe beleestem nem birom elengedni,halálosan szeretem. Pedig még be is árult a férjemnek , még sem birom elengedni. Adjatok tanácsot!!!!! A szeretőm nélkül nem fogok tudni létezni. Komoly érzelmi szétszakithatatlan kapocs alakult ki közöttünk ,Ő tárt karokkal vár . de dönteni nem tudok.

2020. ápr. 9. 16:52
1 2 3 4 5 6 7
 61/64 A kérdező kommentje:
53 as ! nem váltam el . megirtam , a férjem nem hagyott el amikor kitálaltam neki . sőt öngyilkos akart lenni ha elhagyom.... arra kért maradjak mellette. az un szeretőm jelenléte sem zavarja csak ne hagyjam el. amugy meg a szeretőmet nem a farka hajtja ha már itt mindenki csak orvosokrol meg szexfugguségről beszél. többen irtátok már hogy nem ismertek bennunket. igen . nem . itt senki nem ismer senkit,
2020. nov. 23. 16:34
 62/64 anonim ***** válasza:
89%

Az elmondottakból azonban az jön át hogy:

A férjed beteges. Az hogy ennyire ragaszkodik hozzád főleg annak ellenére amit műveltél és el is tűri mind ezt. Ez beteges.

Amit te csinálsz az pedig éretlen és undorító.

Az hogy a szeretőd miért ragaszkodik hozzád szintén kérdés de valószínűleg neki sem ártana egy orvos.

2020. nov. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/64 anonim ***** válasza:
93%
Pont ezért nem értjük a kérdést. Azt sem hogy miért emeled ki. Mert még azt sem mondhatni hogy ez egy olyan mint egy szappanopera. Ez csak szenvedés amit mindenkinek okozol a határozatlanságoddal. Mi úgysem tudunk semmit tenni. Ez mind mind a te döntésed.
2020. nov. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/64 anonim ***** válasza:
76%
Szerinten a pszichológus mellett dönts először is.
2021. jún. 26. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!