Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti elhinnétek ezt a férjeteknek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elhinnétek ezt a férjeteknek?

Figyelt kérdés

A férjem lebukott egy kolléganőjével folytatott levelezésben.


Ilyeneket írogatott neki hogy egyre kíváncsibbá teszi, szeretné jobban megismerni, a karantén után megmutathatja mennyire hálás neki, küldjön neki bikinis képet, ha vége a karanténnak kávézzanak. De a beszélgetéseik 80 %-a inkább vicceskedés. Szerinte. Szerintem meg flört.

Azt mondja, csak szórakoznak, vicceskednek egymással. 2 hónapja napi szintű chatek ezek.

Azt mondja semmi sem történt köztük és csak humorizálnak egymással, semmi több.


Ti elhinnétek ezt?


2020. ápr. 19. 21:26
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
91%

"Ilyeneket írogatott neki hogy egyre kíváncsibbá teszi, szeretné jobban megismerni, a karantén után megmutathatja mennyire hálás neki, küldjön neki bikinis képet, ha vége a karanténnak kávézzanak"


Ezek után mi nem egyértelmű?? Ha lenne rá lehetősége, megcsalna. Ha vele maradsz, és nem teszitek rendbe a kapcsolatotokat, meg is fog hamarosan, az tuti. Azt már te döntsd el, rendbe akarod-e ezek után tenni...

2020. ápr. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
14%
Most mi a gond??? Tényleg érdekelne! Amúgy tetszel a férjednek, vagy csak elvan veled. A szex működik, vagy csak le van tudva? Bevállalsz dolgokat, vagy csak a szokásos misszionárius oszt" jóvan? Szóval érted mit akarok kérdezni.
2020. ápr. 19. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
90%
Ez a megcsalas előszobája. Ébresztő csókolom!
2020. ápr. 19. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
100%
Kollégával munkaidőn túl napi szinten hónapok óta vicceskedik.. Madárnak akar nézni, ezt senki épp eszű nem veszi be.
2020. ápr. 19. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 Fruzs33 ***** válasza:
22%

11-en felvázolták neked a szitut,néhány rövid választ adott neked.

Viszont a 12-dikkel kell egyet értsek...az előttem szólóval.Arra akar rávilágítani,hogy köztetek úgy rendbe mennek -e a dolgok?Avagy csak vagytok egymás mellett?

Annak is van oka,ha ő ismerkedni akar,annak is,ha ő azokat mondja amiket mond,csak mások a jelek.

Amúgy meg ha ilyen flörtök vannak,akkor ő hiteget téged,és már rég történt valami.

Szóval ok és okozat.

Te elhanyagolod,ő elhagyagol egy másikért.

2020. ápr. 19. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
100%

Ismerős a szitu.

Kérlek szépen te hülyének vagy nézve :)

Innentől szerintem értékeld át mi a fontos neked, mitől leszel boldog, vagy kivel...

2020. ápr. 19. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
100%
Ja ,csak humorizálnak. Mekkora ordas nagy hazugság. Humorizálnak...így én is humorizáltam 17-18évesen,aztán össze is jöttünk. Ez nem humorizálás hanem flört. Szerintem te is kezdj el humorizálni valakivel. Akár egy barátnőd kamu profillal,mindegy,csak lássa a párod,hogy te is tudsz humorizálni. Csak humorizálásból küldj fotót is nyugodtan,hiszen ez mekkora poén már. Tök humoros. Ilyet annó én is csináltam,amikor a páromnak küldözgetett egy pitsa képeket ez a majom meg írta,h túl sok a ruha. Na itt a csaj volt ráakadva. Aztán én is kaptam képeket,ahol jeleztem,hogy sok az a boxeralsó,én anélküli képeket szeretnék. Egyből nem tetszett a páromnak. Mondtam neki,h nunis képet csak nem kérhetek,mert az nem érdekel. Aztán nekiállt féltékenykedni,csak annyit mondtam neki,amilyen az adjon Isten,olyan a fogadj Isten.Ha neked lehet,akkor nyilván nekem is.
2020. ápr. 20. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat.


Igazából minden rendben van, bár úgy tűnik annyira mégsem.

Szex heti kétszer, szépen nevelgetjük a 14 és 10 éves gyermekünket.

Megnéztem a nőt, az a baj, hogy a közelébe sem érhetek. Sokkal szebb és fiatalabb.


Rákérdeztem mégegyszer férjemtől, hogy mi szükség van erre.


Azt mondta csak kölcsönös szimpátia van köztük, olyan mintha ezer éve ismerné, és az tetszik neki, hogy a csaj visszaszól neki, felveszi veli a versenyt a vicces beszólogatásban. (Én soha nem voltam ez az egyből vissza tudok szólni viccesen típus)

Szóval azt mondja nincs okom az aggodalomra. Hát nem tudom

2020. ápr. 20. 08:05
 19/39 anonim ***** válasza:
100%

Mit mondjon??

Sose fogjak az igazat, fosnak tőle ,mit valt ki a nobol. Kiabalas, veszekedes, faj a feje tőle, valas? 2 szek kozt a pad ala eshet?? Ki foz es mos ra?? Hol lesz a kényelem?? Jobb ugy, ha egyikbol kiveszi, masikba beteszi titokban. Lassan eljön ez is. Hulyesegbol nem flörtöl senki sem. Foleg nem szép,fiatal lannyal.

2020. ápr. 20. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
81%

Jó kifogás sosem rossz.

Akkor add vissza neki, és te ks "viccelődjél" mással.

Meg látjuk neki, hogy esik ez;)

2020. ápr. 20. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!