Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti elhinnétek ezt a férjeteknek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elhinnétek ezt a férjeteknek?

Figyelt kérdés

A férjem lebukott egy kolléganőjével folytatott levelezésben.


Ilyeneket írogatott neki hogy egyre kíváncsibbá teszi, szeretné jobban megismerni, a karantén után megmutathatja mennyire hálás neki, küldjön neki bikinis képet, ha vége a karanténnak kávézzanak. De a beszélgetéseik 80 %-a inkább vicceskedés. Szerinte. Szerintem meg flört.

Azt mondja, csak szórakoznak, vicceskednek egymással. 2 hónapja napi szintű chatek ezek.

Azt mondja semmi sem történt köztük és csak humorizálnak egymással, semmi több.


Ti elhinnétek ezt?


2020. ápr. 19. 21:26
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
58%

#25, ti valami nagyon rosszul csináltok. Én csak 24 évet éltem házasságban, de az utols9 fél évtől eltekintve nagyon is kedves, intenzív szexuális életünk volt.

És kb pont úgy csesztem el, ahogy a Kérdező férje teszi.

Mégcsak ennyi erotika se volt a végtelen cseteléseinkben, csak izgalom, még várakozás.

Aztán persze már szex is, még szerelem is.

El is váltunk, jutalmul azt kaptam, hogy addigra a kisasszony talált egy kevéssé macerás férjét, én meg a padlót.

Más okokból nem bánom, és a válás előtt és után is sokat voltam a gyerekkel, de hát az mégsem olyan.

Kérdező neked szellemben kéne lenyomni a konkurenst, de nem olyan típus vagy.

Nincs tanácsom, ennyi miatt nem válnék, de azt hiszem ebből sokkal több lesz nemsokára.

2020. ápr. 21. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
Azért megnézném, hogy áll s fétjecskéd szája, mikor te "vicceskedsz" más pasikkal...próbáld ki!
2020. ápr. 21. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy én nem tudom hogy lehetne elkezdeni flörtölni mással, ráadásul félek, hogy akkor azt mondaná, hogy jó te is találtál valakit akivel jól megértitek egymást, elválhatunk.

Szóval félek, hogy az ellenkezőjét váltom ki vele.


Utolsó előtti válaszoló. Igazad van, ez a legnagyobb problémán. Nemcsak a külsővel van gond. Nekem soha nem mondott ilyet a férjem, hogy annyira jól megértjük egymást, mintha 1000 éve ismerne. Velem nem tudott soha is jól "szórakozni".

2020. ápr. 21. 07:36
 34/39 anonim ***** válasza:
74%

És ha már olyanokat fogsz olvasgatni a beszélgetéseikben, hogy jó kemény volt a farkad tegnap, akkor is homokba dugod a fejed?

Így is, úgy is válás lesz a vége, vagy nyelni fogsz életed végéig, mert tuti meg fog csalni.

A többi rajtad múlik.

2020. ápr. 21. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:

nem mindegy, hogy miért váltok el?

Előbb-utóbb a nőzése miatt is ez lesz

2020. ápr. 21. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
60%
Tényleg a válástól félsz??? Nyíltan flörtöl más nőkkel, megaláz és te attól rettegsz, hogy ha visszavágsz neki hasonló módon, elválik...akkor menjen baxi! Inkább megvárod, hogy élesben is kúrjanak???
2020. ápr. 25. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
0%
Na és mi van akkor, ha a kérdezőnek egyáltalán nem fontos a szex, csak amolyan párkapcsolati kellék. Neki fontosabb a biztonság. Mérlegel, aztán azt mondja, oké, csináld, szemet hunyok felette. A férjének jó lesz a szexuális élete, neki nem kell szexelnie a férjével, és így mindenki jól jár. Ennél a kérdésnél a birtoklási vágyat meg felejtsük már el, mert a többségnél ez veri ki a biztosítékot. Honnan tudjátok azt, hogy az a szexuális élet amit ti is nyújtotok, az valójába és ténylegesen elég-e vagy minőségileg megfelelő? Szerintem a párok marhára nem beszélnek erről, de még más komoly dolgokról se. Viszont egyből megy a paláver, ha bármelyik fél külső forrásból akarja megkapni azt, amire otthon esélye sincs. Nekem az is tragédia, hogy a szex ennyire fel van értékelve. Válás, válás, válás. mintha más opció nem is lenne. A szex miatt válás??? Akinek nem jó az otthoni szex, menjen el máshoz, probléma megoldva. Én sosem szólnék ha a feleségem máshoz járna. Ki vagyok én??? Ha kevés vagyok, akkor nem gátolnám abban, hogy velem szenvedjen.
2020. ápr. 25. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó, ha ilyen szituáció lenne akkor nyilván a teljesség kedvéért a kérdező leírta volna hogy "egyébként mi 2 hónapja nem is szexeltünk, lehet ez a baja?".

De tovább viszem a sztorit, ha ilyen szituáció áll fenn akkor kinyitjuk a pofánkat. Azért van a nyitott kapcsolat ugyebár, hogy ha valakinek ilyen baja van akkor ez is egy megoldás lehet. De ez se úgy működik hogy én ma kitalálom hogy nekem a férjem nem elég, holnap csücsülök a másik farokba ő meg kamillázzon ha valami nem tetszik.

:D

2020. ápr. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 A kérdező kommentje:

Én nagyon remélem hogy ez csak egy kis fellángolás és most hogy karantén van, nem találkoznak, elmúlik.

Meg bízom benne hogy ez csak egyszerű szimpátia, és tényleg csak a stílusáért van oda a férjem és nem tetszik neki mint nő

2020. ápr. 26. 18:01
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!