Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak szerintem undorító ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem undorító ha a barátnőm úgy akar velem lefeküdni hogy megvan neki?

Figyelt kérdés

A barátnőm mindig olyankor szeretne leginkább lefeküdni velem mikor megvan neki.

Nem szokott látszani rajta, nem változik meg a személyisége, (szerencsére) nincsenek fájdalmai, vagyhát nem szokott sehogy se panaszkodni így nem tudom előre

Aztán egy kis csókolózás, tapizás után az ágyon mikor lemegyek hozzá az arcommal... Az a látvány fogad.

Szerintem taszító szex közben, neki is mondtam de azt hajtogatja hogy ez normális és rajtam kívül senkit nem zavarna ilyen szituációban

Tényleg csak nekem zavaró? Ti hogy álltok ehhez?

Egy éve vagyunk együtt, együtt lakunk

22 F



2020. ápr. 23. 21:52
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
97%
Tehát a nő, aki szexelni akar a párjával a menzesze alatt, az prosti, a férfi, aki nem bírja ki a pár napot, amíg a menzesz tart, az jogosan csal. Szép kis kettős mérce.
2020. ápr. 23. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
79%
Ahelyett, hogy örülnél, hogy a barátnődet akkor is megdughatod amikor megvan neki. Alá terítesz egy vastag törülközőt és minden oké, max megmosakodtok utána.
2020. ápr. 23. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
100%
Koràbbi partnereknél nem szexeltem, pedig azt hiszem mindegyik ajànlotta hogy őt nem zavarja de valahogy nem tudtam elhinni. Mostani pàrom viszont meggyőző :)
2020. ápr. 24. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%
Egyik baratomat se zavarta, mindenkivel szexeltunk menstruacio alatt. Legelso nap nem szoktunk, mert akkor kellemetlen, de utana oke.
2020. ápr. 24. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
90%

A partnerem javát nem zavarta. Viszont szerintem az gusztustalan, hogy nem szól és akkor szembesülsz a dologgal amikor már szó szerint szem előtt van.

Baratnődhöz hasonlóan nekem sincs soha semmi bajom, de mindig jeleztem a férfinak, hogy inkább ne másszon le.

2020. ápr. 24. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
68%
A soft tamponról hallott bármelyikőtök is?
2020. ápr. 24. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
27%
15-20 éve még biztos hogy nem volt ilyen soft tampon.
2020. ápr. 24. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%
De a kérdést gondolom nem 20 évvel ezelőttre érti a kérdező, hanem mostra.
2020. ápr. 24. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%

3-4.naptól simán lehet, ha már nem olyan erős a vérzés. Zuhany alatt, vagy torcsit magad alá terítve. Nyalás meg tamponnal, tökre nem látszik semmi.

Az meg gáz, hogy nem szól.

2020. ápr. 24. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
62%

Látom, aki szerint ez undorító és nem fekszik le ilyenkor a párjával, az jól le lett pontozva.

Na ez a kettős mérce.

2-es voltam

2020. ápr. 24. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!