Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak szerintem undorító ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem undorító ha a barátnőm úgy akar velem lefeküdni hogy megvan neki?

Figyelt kérdés

A barátnőm mindig olyankor szeretne leginkább lefeküdni velem mikor megvan neki.

Nem szokott látszani rajta, nem változik meg a személyisége, (szerencsére) nincsenek fájdalmai, vagyhát nem szokott sehogy se panaszkodni így nem tudom előre

Aztán egy kis csókolózás, tapizás után az ágyon mikor lemegyek hozzá az arcommal... Az a látvány fogad.

Szerintem taszító szex közben, neki is mondtam de azt hajtogatja hogy ez normális és rajtam kívül senkit nem zavarna ilyen szituációban

Tényleg csak nekem zavaró? Ti hogy álltok ehhez?

Egy éve vagyunk együtt, együtt lakunk

22 F



2020. ápr. 23. 21:52
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
89%

Az a gáz, hogy nem szól. Én pl nem szoktam szexelni olyankor, nem érdekel az adott partner véleménye, mert annyira fáj és érzékeny minden (mellesleg nekem baromira erős a vérzés is), hogy kb lehetetlen. 4-5 napról van szó. De nem panaszkodott még senki emiatt, mert alapból mindig kapható vagyok a dologra, csak ilyenkor nem. Ilyenkor maximum elintézem szájjal.

De az is teljesen érthető, ha a férfi nem akarja. Kompromisszumot kell kötni valahogyan, azért pár nap nem a világ vége.

2020. ápr. 24. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
45%

Kisfiúk. Akkor sem fekszetek le a párotokkal ha kicsit szőrös a nunija, ugye? Mert az fujj.

Ugyanmár. Egy igazi férfi, ha szereti a párját akkor is kívánja ha kócos, terhes vagy menstruál.

Nem kell akkor csinálni amikor a legjobban vérzik, de aki akarja akkor is megoldja. Nem undii meg nem veszélyes. Óvszert kell viselni, utána tisztálkodni és ennyi.

Mi is így szoktuk, a második, harmadik napon már lehet. Soha nem lettem mocskos, nem lett bajom, mivel nem ömlik szegény lányokból az a vér, szóval nem lesz olyan mindened, nyugi.

Kinyalni nyilván nem szokás ilyenkor de valami millió más mód erre.

A nők meg ilyenkor eleve sokkal jobban kívánják, szóval hidd el, megéri.


24/F

2020. ápr. 24. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
65%

#22 a magad nevében beszélj. Nem mindenki kívánja olyankor, én egyenes képtelen vagyok rá.

Egyébként de, igenis van akiből “ömlik” és hidd el, nőként megtapasztaltam már a menstruáció összes gusztustalanságát (igen, természetes dolog, de attól még igen, gusztustalan) és 100%-ban megértem azt a férfit, akinek nincs ehhez gusztusa. Nekem se lenne a helyükben. Örülj neki, ha neked így is jó, de attól még nem kell leszólni másokat, nem lesz ettől “jobb pasi”. Teljesen megértem a kérdezőt.

2020. ápr. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%
Menzesz alatt fokozottan figyelni kell rá, hogy biztonságos és higiénikus legyen a szex. A vérzés hatására ugyanis kinyílik a méhszáj, és könnyebben feljutnak a kórokozók a medencébe, illetve a hasüregbe, ezért könnyen elkapni a szexuális úton terjedő betegségeket, fertőzéseket. Ráadásul ilyenkor kevésbé savas a hüvely pH-értéke, ami megintcsak a baktériumoknak kedvez.
2020. ápr. 24. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
10%

Gusztusos lehet, amikor a kis véres méhnyálkahártyadarabokban tocsog egyes pasik farka...

Hát a gyomrom is felfordul, komolyan.

2020. ápr. 24. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
100%
De a hokit lenyelni az nem gusztudtalan ugye?
2020. ápr. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan, szőrös herét nyalni meg ondót nyelni, végbélben turkálni, az mind guszta, mi?
2020. ápr. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!