Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak a féleségem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Joker1991 kérdése:

Mit csináljak a féleségem másba lett szerelmes de annak a srácnak nem. Kell csak arra kelett, de azt mondta a feleségem, hogy engem meg ugy érzi nem tudna ujra szeretni, mit csináljak?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 26. 09:09
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
88%

"Van lehetőségem arra hogy újra megszeresen?"


Lehetőség van... Pár % maximum. A kérdés, hogy te feteszed e erre az 1-2%-ra a jövőd?



Mondom, ez nem botlás volt a részéről, ha a másik pasas bevállalja, akkor most vele lenne. Így, hogy nem vállalta be, így sincs veled, mert úgy gondolja, hogy még talál jobbat.


Ha rájön, hogy egyedülálló anyaként nem olyan bulis párt keresni, akkor esetleg visszamehet hozzád, de kell neked az, hogy most végigpörög egy csomó pasin, akik mind megdugják, aztán mivel komolyan nem kell senkinek, akkor visszamegy hozzád? És még ebben az esetben is nagyobb az esély, hogy keres egy másik hozzád hasonló szerelmes lelket, de nem hozzád fog viszamenni, mert kimondta, hogy veled nem, és milyen már ezt visszavonni.


Azzal meg, hogy tepersz nála csak azt erősíted, hogy bármit megtehet veled.



Hidd el, tapasztalatból mondom, egy nő visszaszerzésének amúgy sincs sok esélye, de ha ilyen küszöb előtt nyüszítő, ajándékokkal kedveskedő kis szánalmas vagy, az csökkenti a legjobban az esélyeket, mert ő is tudja, hogy egy férfi páros lábbal rúgná ki, és amit csinálsz, az nem férfias.



(ha férfiasan viselkedsz akkor sem lesz sokkal nagyobb az esély, de legalább nem járatod le magad egy életre a saját szemedben, és legalább mint a gyerek apja lesz szavad, így még azt is elbukod, hogy bármikor ne papucsként tekintsen rád)

2020. ápr. 26. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
79%

Csicska vagy!


Újra félre fog menni, aztán kirak, ha talál egy másik palit, aki felvállalja.

2020. ápr. 26. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Nem csicska vagyok,hanem szerelmes ez a legnagyobb hiba,hogy nem tudom elengedi es neha add jeleket máskor eltaszít múltkor azt mondta hozzuk helyre de ő olyan rideg , Nem tudom feldogozni hiányoznak a gyerekel együtt nem tudok még ismerkedni másokkal mert őszintén megmondva megölte az onbizalmam teljesen, azt érzem ugy se.kelek senkinek.
2020. ápr. 26. 09:36
 14/23 anonim ***** válasza:
85%
Ennek vége, hiába kapálózol.A feleséged nem szeret már. Az érzelmeid idővel elmúlnak majd neked is. A gyerek miatt meg jó lenne egy normál kapcsolatot fenntartani egymással. Ez viszont nem fog menni, ha jajgatsz. Veszíteni tudni kellene, és nem kellene erőltetni mindenáron valamit, ami már nem működik az egyik fél részéről.
2020. ápr. 26. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Igen lehet hogy nem menne,akármit vagy akárhogy szeretném, és még fáj, de idővel elmúlik, de annyira nehéz elfogadni hogy nincs családom ugyerzem nemtudom egyedül feldolgozni ezt az egészet
2020. ápr. 26. 09:51
 16/23 anonim ***** válasza:
81%

"Nem csicska vagyok,hanem szerelmes"


Ettől még nem fog változni semmi. Mert ő már nem az (és mivel már félre is ment, kitudja, hogy mióta nem az).



Légy szerelmes otthon, kapard a falat, sírj, tégy bármit, ami segít, hogy túl legyél rajta.



De az biztos nem segít, hogy kiskutyaként loholsz a nyomában... Aranyos kis öleb vagy szó se róla, de ez nem fogja visszahozni, sőt csak megerősíti, hogy "punci" vagy. És így 10 év múlva, mikor már régen más nő mellett leszel is úgy fog veled bánni, mint egy kiskutyával.



Ez a vonat elment, néha nem lehet semmit tenni

2020. ápr. 26. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
És ha esetleg nem próbálom vissza szerezni a sarkamra állok megmutattom neki hogy boldog vagyok nélküle ossze szedek valami nőt! Az nem segítene es rájönne hogy mégis engem akar csak hulye volt!?
2020. ápr. 26. 09:56
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
Igy jártál. Ha kimondta hogy nem kellesz neki akkor mit akarsz még? Magad alázod meg. De az írásodból süt hogy milyen ember lehetsz. De nem ítélkezhetek más felett.
2020. ápr. 26. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
84%

"Férfiként az ember nem azon filozófál, hogy számlák meg kaja, kirúgja az asszonyt, aztán legfeljebb vállal másodállást."


Haha, még azt is figyelembe veszi, hogy ki főz neki vacsorát. Ugye tudod, hogy a válások kb. 70%-at a nők kezdeményezik, tehát a férfiak azok, akik maradnak a langyos xarba.

2020. ápr. 26. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
Ja es mivel 3 hete kezdtük el ujra ,es arra kért ne éljem bele magam semmibe mert semise biztos tegnap ezt szóvá is tette h nagyon bele elem magam es ez neki igy nem megy
2020. ápr. 26. 10:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!