Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom anyja utál engem....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom anyja utál engem. Szerintetek mit csináljak?

Figyelt kérdés
Fél éve vagyok együtt a párommal, aki már felnőtt férfi, de az anyja mégis kisgyerekként kezeli. Semmi magánéletünk nincs, állandóan hívogatja és jóformán mindenről tud ami kettőnk között van, mert "ők mindent, de mindent meg szoktak beszélni". A család előtt jópofizik velem, közben ellenem beszéli a fiát, még nekem is megmondta, hogy ők egy család és senki nem állhat közéjük... A barátom azt mondta, hogy nem tud vele mit kezdeni, ő ilyen. De nem akar választani kettőnk között, neki nagyon fontos a családja... Nagyon szeretjük egymást, de már napok óta csak sírok emiatt, már a szex sem megy... A barátom már próbált beszélni erről az anyjával, az előadta a hattyúk halálát, meg hogy én vagyok túl hisztis, ő csak a legjobbat akarja a fiának, stb, tehát még én voltam a sz*r, hogy ez nem tetszik. Látom a barátomon is, hogy őt is streszeli ez a dolog, de szerintem fogalma sincs mit kellene tennie. Nagyon szeretem őt, de ez így nem fog működni... Mit tehetnék ebben a helyzetben? Megbeszélni sem tudom vele, mert rögtön visszamondana mindent az anyjának, az meg engem állítana be megint főgonosznak.
2020. ápr. 27. 23:54
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%

Jó hülye a pasid hogy kipofáz mindent az anyjának. Nem ettől jó egy anya-fia kapcsolat.

A ti dolgaitok csakis rátok tartoznak, senki másra.

Anyós is csak azért érez ingerenciát hogy irányítson, mert mindenről informálja a fia.

Anyut nem lehet megváltoztatni, itt a palival van baj.

2020. ápr. 28. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ezért lett vége a kapcsolatomnak, de az a helyzet, hogy ez azért történhetett meg, mert a párom nem akart igazán "szembeszállni" az anyjával és kiállni mellettem. Szerintem menjetek el a családállításra, de az is csak akkor fog működni, ha a párod megy el, vagy ti ketten. Ha te mész egyedül, akkor nem tudnak dolgozni a párod anyjával. Nálam is ez volt a nagyobbik baj, hogy a párom meg sem akarta próbálni még az én kérésemre sem. Vagy ha nem hiszel az ilyesmiben, akkor pszichológus, párkapcsolati tanácsadó, stb., ők is tudnak foglalkozni a hasonló problémákkal, mert az anyjáról mindenképp le kell jobban válnia, hogy hosszútávon működni tudjon a kapcsolat.
2020. ápr. 28. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%

Lassan 5 éve vagyok benne egy ilyen kapcsolatban.

Anya ha reggel f11-kor még szexelünk hívja, hogy MI TÖRTÉNT, mert reggel mindig videocsetelni kell. Nap közben is, este 7 körülig a párom felhívja VIDEOCSETEN utoljára, hogy ki legyen elégítve minden igénye és egész álló nap messengeren hasznos linkeket küld. Már reggel 6 órakor lesben áll Facebookon, figyeli, mikor megy online a fia. Emellett távgyógyít, mindenfél köptetőket, lónyál szirupokat és bio szarokat vetet be vele ha beteg, mert azt ő tudja. Folyamatosan vinnyog az idült alkoholizmusa miatt kialakult bélrendszeri betegsége miatt, belebeszéli a fiába, hogy neki is az van, szóval ő is egyen kókuszolajat, kókusztejet, szejtánt chiamagot, lószart. Múltkor reggelire hagymás tojást készítettem és azt mondta a párom, hogy neki ettől fájni fog az EPÉJE. 38 éves, soha nem fájt még az epéje. Kérdeztem tőle, hogy nem vagy te véletlenül egy idős őszes asszony??

Még mesélhetném, hogy miket csinálnak de ez annyira sok energiát vesz ki belőlem, hogy toleráljam ezt a helyzetet, hogy sokszor átgondolom az egészet, megéri-e, bármennyire szeretem.

További info, hogy anyuka egyedül nevelte fel és nem véletlenül egyáltalán egyetlen kapcsolata sem volt kb 30 évig. Sajnos most úgy kezeli a fiát, mintha a párja lenne, ugrani kell, ha nem tud levenni egy edényt (kb 5 km-re lakik)és cseverészni, szórakoztatni és érzelmileg kielégíteni. Velem az elején cuki volt, most már nem beszél velem mert látja, hogy néha engem és a közös dolgainkat választja a fia ahelyett, hogy vele csevegne. Ilyenkor bünteti a gyerekét azzal, hogy nem beszél vele és úgy csinál, mintha depressziós lenne.

Gondold át te is, hogy tudsz-e egy ilyen kapcsolatban élni majd mert gyanús, hogy ez jön majd...

2020. ápr. 28. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 Palpatine_order66 ***** válasza:
100%

13as te is jó hülye vagy, hogy benne maradsz egy ilyen kapcsolatban.

Ez nem férfi, kisfiú. Az is marad, kiállni magáért képtelen.


Kérdező te pedig kukázd ezt a palit mert 21évesen ilyen dolgokkal kínlódni több mint felesleges. Ha anyukát választja, akkor isten áldja. Azért neked 21 évesen még nem kell a kardodba dőlni, hogy ez a kapcsolat nem jött össze. Szakíts, azért azt közöld, hogy miért aztán vegyél egy doboz fagyit, menj haza, sirasd meg és hello.

2020. ápr. 28. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
Ujajj,őszinte részvétem. Én hozzá is mentem egy hasonlóhoz. 2 éven belül elválltunk, anyós annyira rákapcsolta a bosszúálló fokozatot. Itt nincs egyéb opció: megszoksz vagy megszöksz..
2020. ápr. 28. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
A barátod anyja az a tipikusan rossz anyós(jelölt), aki tönkrevágja a gyereke életét, mert nem bírja elviselni, hogy az leválik róla és a saját útját szeretné járni. Az ilyen anyák gyerekei egyébként elég tipikusan lesznek alkoholisták. Hidd el, több ilyet láttam. Ha a párod nem áll ki melletted, nem hajlandó rendbe tenni az anyját, akkor szerintem még most pattanj meg! Így csak fél évet pazaroltál el az életedből. A párodnak magától kellene rájönni, hogy beteges, amit az anyja csinál, de gondolom alaposan rá lett nevelve, hogy az anyját nagyon kell szeretni, meg neki csak ő van. Mindannyian hálásak vagyunk az édesanyánknak, aki felnevelt, időt, pénzt, energiát áldozott ránk, de az az élet rendje, hogy egy nap elinduljunk a magunk útján. A szülő nem magának neveli fel a gyerekét. Lényeg a lényeg, ha nem hajlandó lazábbra venni az anyjával való nem egészséges kapcsolatát, akkor kukázd a csávót!
2020. ápr. 28. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
Barátod ebben nőtt fel, neki ez a normális, sosem látott mást és, ahogy leírtad, nem is tudja, mit kellene tennie. Anyjával szemben nem fog fellépni, emiatt azt tippelem, h nem lesz változás és megbolondulsz, ha vele maradsz. A helyzet nem fog változni sajna :/
2020. ápr. 28. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%

A többiek már mindent leírtak. A párod nem férfi, csak egy kisfiú. Az egészséges párkapcsolat kialakításának ALAPFELTÉTELE, hogy érzelmileg váljunk le a szüleinkről. És ez nem életkorfüggő, 40 évesen is lehet valaki gyerek.


Ez a helyzet megoldhatatlan, nem tudsz vele mit csinálni. Vagy megszokod, hogy sosem leszel első a párodnál, sosem fog kiállni érted, vagy megszöksz.


Fél év nem sok idő, gondolom fiatal is vagy még. Ne pazarold az idődet.

2020. ápr. 28. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%

Én is 2 évig voltam egy ilyen kapcsolatban. Tönkretett nagyon, annyit még életemben nem sírtam. Anyuci szex közben is telefonált többször, mert ha kinyomta vagy nem vette fel, akkor biztos valami baj volt a pici fiával és még 5x fel kellett hívnia. Aztán tömte állandóan a fejét, hogy mellettem biztos éhezik (naponta főztem) és vigye haza az ingjeit mosni, mert csakis ő tudja kivasalni szépen. Képes volt addig elmenni, hogy vett még egy kiskutyát, mert tudta, hogy a fia imádja őket és akkor gyakrabban jár majd látogatóba. Kibeszélt mindig, ármánykodott, szart kavart. Persze később ezeket a szemembe is megmondta. Soha nem volt még ilyen rossz kapcsolatom. A durvább dolgainál a fiacskája mellém állt, olyankor egy időre megszakította az anyjával a kapcsolatot. Ez annyira rossz pár hét volt a lelkecskéjének, hogy ilyenkor fel sem állt neki... 21 évesen 'nagyon jó' önbizalomlöket volt ám, hogy a pasimnak nem áll fel rám, mert hiányzik neki 2 hét után az anyucikája napi 5 hívása..ja nem...

Olyan beszólásokat is kaptam tőle, hogy mikor sütit sütöttem és felvágtam, akkor azt mondja: az anyja sokkal szebb és szimmetrikusabb szeleteket szokott vágni. WTF?? Nem mindegy hogy van vágva ha finom???

A végefelé azért szakítottam századszorra (mindig visszakönyörögte magát) , mert már olyanokat álmodtam, hogy anyós pajti nálunk alszik és éjjelre közénk fekszik. Életem legrosszabb 2 éve volt.

Ezt csak tanulságképp írom le, mert azóta csak olyan pasijaim voltak, akik heti max 2x hívják fel az anyjukat és 1-2 havonta látogatják. Anyósok azóta nem kezdtek ki. Szerintem átlag 10-ből 1 pasi lehet ilyen durván anyuci pici fia, úgyhohy még most dobd ki, sírj 1 hetet aztán azonnal fogsz olyat találni, aki nem az anyjába szerelmes.

2020. ápr. 28. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%
Kuka. Többiek mindent leírtak. Remélem, nem ilyen anyósom lesz, csak inverz. F
2020. ápr. 28. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!