Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom anyja utál engem....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom anyja utál engem. Szerintetek mit csináljak?

Figyelt kérdés
Fél éve vagyok együtt a párommal, aki már felnőtt férfi, de az anyja mégis kisgyerekként kezeli. Semmi magánéletünk nincs, állandóan hívogatja és jóformán mindenről tud ami kettőnk között van, mert "ők mindent, de mindent meg szoktak beszélni". A család előtt jópofizik velem, közben ellenem beszéli a fiát, még nekem is megmondta, hogy ők egy család és senki nem állhat közéjük... A barátom azt mondta, hogy nem tud vele mit kezdeni, ő ilyen. De nem akar választani kettőnk között, neki nagyon fontos a családja... Nagyon szeretjük egymást, de már napok óta csak sírok emiatt, már a szex sem megy... A barátom már próbált beszélni erről az anyjával, az előadta a hattyúk halálát, meg hogy én vagyok túl hisztis, ő csak a legjobbat akarja a fiának, stb, tehát még én voltam a sz*r, hogy ez nem tetszik. Látom a barátomon is, hogy őt is streszeli ez a dolog, de szerintem fogalma sincs mit kellene tennie. Nagyon szeretem őt, de ez így nem fog működni... Mit tehetnék ebben a helyzetben? Megbeszélni sem tudom vele, mert rögtön visszamondana mindent az anyjának, az meg engem állítana be megint főgonosznak.
2020. ápr. 27. 23:54
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Tényleg kell neked egy ilyen pasi? Az ilyeneknek mindig anyuci lesz az első, az ő iránymutatása alapján fogja élni mindig az életét. Nehogy azt hidd, hogy teszem azt engedné, hogy a fia elvegyen téged.. a barátod valószínűleg először vele beszélné meg, hogy el akar jegyezni amiről természetesen egyből lebeszélné. Az a baj, hogy az anyjának te rivális vagy a pici fia meg képtelen önállósodni. Ez nem fog változni, amíg együtt vagytok ez lesz.

Ez amúgy egy egész jó videó a témáról:

https://www.youtube.com/watch?v=kGNSVbJyKtA

2020. ápr. 28. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%

"Megbeszélni sem tudom vele, mert rögtön visszamondana mindent az anyjának"

Kuka. Ilyen pasival nem maradunk együtt, pláne nen fűzzük komolyra a dolgot, mert pokol lesz az életed. Soha a büdös életben nem fog kiállni melletted, mindig a kedves mama lesz az első. Így akarsz leélni egy életet? Örülj neki, hogy még nem vagy a felesége és nincs gyerek, menekülj, amíg tudsz.

2020. ápr. 28. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Kérdező, itt nem a pasi anyjával van a baj, hanem a pasival. Szerintem ne erőltesd ezt, lapát.
2020. ápr. 28. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!