Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A ti parotok anyukajanal, anyosotoknal is bekapcsol ez a "magno"? Hogy kezeled, okozott problemat a kapcsolatotokban?

Figyelt kérdés

Foleg nokhoz szol a kerdes,vagy noi szemszogbol erdeklodok! En is no vagyok. Anyos jeloltem magnoja igy szol majdnem minden (99%) bucsukor a fiahoz:

-jok legyetek (+gyerekek nem mindig mondja..)

-hivj/irj majd kisfiam

-mit foztetek?

-ettetek mar?

-visztek ebbol meg,csomagoljak?

-miert nem kell?


Majd amikor apukaja marasztal minket az anyukaja is 1x megkerdezi maradunk e. En megkoszonom a meghivast. Parom kozli hogy indulunk es anyosjeloltem ujabb magnot indit ami igy szol minden alkalommal:


-mar eltervezte (fia) hogy mit csinal otthon

-biztos sok a dolga sietnek

(..kozben annyi dolgunk volt hogy szexeljunk kb..epp)

Es minden alkalommal pontosssan ugyan azt a "magnot" inditja el es jatsza le ugyanazzal a hangnemmel,hangszinnel ugyanazokat a mondatokat.


Talalkozas elejen a magno igy szol anyukajatol:

-...dolgozol?

-..ja gondolom hisz,dolgozol.

-ettel? mit ettetek?


Ezeket a fianak jatsza le szerintem elore felvette es csak beteszi a lemezt ami a hangjan ugyanazt elmondja. Kajat magunk oldjuk meg nem o foz rank.


Ez gyanitom azert megy ez a magno mindig mert SEMMI mast nem tud kerdezni nincs semmi kozos tema a fiaval se igy ugyan azt lejatsza. Elore tudom mindig mikor mit mondd anyos jelolt. Ami zavar hogy parom nem all ele hogyha valami zavarja az anyjaban viszont ugy rendezi hogy ne legyen mar az a zavaro felulet meg kamuzik a szuleinek de nem arulja el hogy xy dolog zavarja igy kikeruli es nem kovetkezik be az esemeny. Viszont nekem mindig kimondja hogy ezt azt azert csinalta mert xy dokog zavarja az anyjaban. De neki nem szol. Nekem szol. Azt mondja parom szereti a szuleit de rohadtul semmi ertelme vitatkoznia veluk..mondd valamit aztan ugyis velem kettesben ugy el ahogy akar. Gyerek meg nincs de nalam az nem lesz vita felulet mert az lesz amit mi ketten akarunk. Mert apro dolgokban is ugy van..a nagyobba is ugy lesz.



2020. máj. 3. 00:33
1 2 3 4 5
 21/46 A kérdező kommentje:
Hatha lesz megoldas. Feljebb valaki kerdezte mi szoktuk e oket kerdezni valamikor. Szuleit meg a ritkan latott tesot. Igen hogy mi ujsag veletek ugye jol vagytok?- ilyesmit. Es ez utan inditjak amit. Paromat a jelenletem nelkul is kerdezik mi van kettonkkel de o is mindig egy mondatot mondd "koszonjuk jol vagyunk". :D en mondtam neki hogy meseljen magarol nekik, nem kell rolam aradozni 0-24 de nem mondd nekik semmit.
2020. máj. 3. 15:32
 22/46 anonim ***** válasza:
66%
Én azt látom abból amit leírtál,hogy nem működik a kommunikáció köztetek. Egyik oldalról sem,tehát a Tiétekről sem. Sőt,továbbmegyek: az érdeklődés se működik. Számomra is úgy tűnik hogy lekezelően beszélsz Róluk. Kíváncsi lennék arra,hogy a Ti váladzaitokból kiindulva Te mit kérdeznél a helyükben?
2020. máj. 3. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 anonim ***** válasza:
100%

"Igen hogy mi ujsag veletek ugye jol vagytok?- ilyesmit."

Most erre mit mondjanak mint a megszokottat?

2020. máj. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 A kérdező kommentje:
Illik is megkerdezni hogy hogy vagytok meg meg is szoktuk mert erdekel. :) De valoban nincs sok kozos tema. Amin en elszorakozok a fiukkal meg elvagyunk, arrol nem lehet veluk tarsalogni. Mar nem merem leirni a magno szot. :D de tenyleg beindul! Az anyos jelolt mindig ugy beszel ha indulunk mintha a fia otthon csak olvasna tanulna meg en csak mosnek takaritanek es olvasnek. Ok nagyjabol ezt teszik. A masik slager az hogy ugy beszel hogy a no dolga minden otthoni hazimunka es termeszetes hogy a fia nem mossa ki egyetlen alkalommal se a zoknijait. :D Ezekre nem is reagalok. Vicc.. A legtobb modern haztartasban elfoglaltsagtol fuggoen megosztjak a hazimunkat. De valoban en viszem a 90%at. Most ez belefer. De nem mindig.
2020. máj. 3. 17:43
 25/46 A kérdező kommentje:
Az evek alatt sokazor ujitottunk slagert nekik de mindig leallitottak a muzsikat amit en es parom jatszottunk es elkezdtek hogy: ma sokat dolgoztunk mi is amugy, kinn viragot rendeztem a temetoben,boltban voltam, foztem, hajnalban keltem, a mamanak mindent megcsinaltam (anyos jeloltem anyosanak csinal meg mindent).. es ez megy. Mi meg ulunk es nem tudunk mast "jatszani". Hulyen fogalmaztam de ez van.
2020. máj. 3. 17:49
 26/46 anonim ***** válasza:
88%

Igen, valóban hülyén fogalmaztál, és bocs", de hülyén is viselkedsz. Nem beszélhetnek anyósodék a tanulmányaikról, a munkahelyükről (bár nem tudom,hogy dolgoznak-e), csak a mindennapi életükről ami valószínű azt takarja amiről beszélnek.

De miről is beszélhetnének amikor ilyen hozzáállással találkoznak?


Szerintem fordítsd meg a magnóban a kazettát és játszd le magadnak azt,hogy el kell fogadni olyannak a másikat amilyen. Nem tudom,hogy a Te szüleiddel miről beszéltek?Mert erről eddig nem írtál.

2020. máj. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 A kérdező kommentje:

"..játszd le magadnak azt,hogy el kell fogadni olyannak a másikat amilyen." Ez aranyos toled. :) En fogadjam el masok dolgait ugy ahogy van de mas ember ne fogadjon el engem ugy ahogy EN vagyok! :))) De persze nekem el Kell. Nekik NEM.


De miert az en becsmerlesem zajlik? Miert nem az erre adott valasz: hogy masnal is van igy? Mar mondjuk irtak hogy mas emberek parjai rokonainal is van hasonlo jelenseg. Szoval vegulis valahol kaptam valaszt. Aki meg nincs az adott szituacioban at sem elte de az elet nagy bolcse o mindig jobban fogja tudni es jol ki is oktat. Hogy fogadjak el ugyemvereket ahogy vannak es en igazodjak, de ok ne fogadjanak el engem. :D


Lenyeg: parom szulei 3 dolgot tudnak csak mondani. Es a fiuknak is, nem csak nekem.

2020. máj. 3. 19:09
 28/46 A kérdező kommentje:
Dolgoznak. Es nem voltak tanulmanyaik. Ez szamomra sose jelentett semmilyen problemat. Nem ez alapjan szimpi valaki vagy sem. Ennek az egvilagondesemmi koze a kerdesemhez..
2020. máj. 3. 19:11
 29/46 anonim ***** válasza:
94%

Először is nem értem ezt a magnózást. Mit jelent?

Másodszor nem tudom mi bajod.

-Jók legyetek - ez azt jelenti, hogy minden legyen rendben veletek, ne történjen semmi rossz.

- hívj/írj majd kisfiam - nem tudom te hogy vagy vele, de én mindig felhívom anyut, ha tudja, hogy megyek valahova, mert tudom, hogy aggódik értem. Szóval felhívom, hogy igen, rendben megérkeztem. A párom is mindig megírja az anyjának.


-mit főztetek? - lefordítva: van mit ennetek? Volt időtök főzni?


-ettetek mar? - ugyanaz, mint az előző.


-visztek ebből meg,csomagoljak? - én mindig örülök neki, legalább nem kell a vacsorával foglalkozni. Ha pedig valamilyen édességről van szó külön örülök is neki - édesszájú vagyok. Próbál gondoskodni a fiáról, kimutatja a szeretetét.


-miért nem kell? - konkrétan el van utasítva szegény asszony. Nem tudom, mi miatt nem lehet elfogadni semmit se.


Nem olvastam el az összes választ, sajnálom, ha valaki már leírta ezeket.

2020. máj. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 A kérdező kommentje:

A magno szot azert irtam mert bizonyos szovegkornyezetben vicces. Igeeen mar neeem vicces. Ugyhogy nem irom. De a lenyeg igy ertheto volt.


Te vagy a pasi? Az utolso valaszadonal hirtelen nem tudtam eldonteni hogy o a pasi vagy a parja? Nyilvan nem mind a ketto. De azt is elfogadjuk. Arra tippelek te a pasi es parod a no.


Nalunk az a szalag megy hogy el sem mondja parom ha utazunk a szuloknek. Utolag szivesen meseli igy nem tudnak belekotni stb. Ha ugy jon ki hogy tudjak elore az utjat akkor az anyos jelolt bekapcsolja a "majd csorgess meg kicsim" szamot amire a parom "ok" -ot valaszol. Majd nem csorgeti meg. Ez mar 1000X elofordult. Azt mondta hogy mar elmondta neki 15X hogy nem hivja fel ha odaert(tunk) o vagy mi ketten X helyre. De mindig hisztit rendezett. Viszont ha azt mondta oke anya. De nem hivta, az anyja se hivta fel. Egyszeruen keptelenseg elmondani neki hogy "nem". Igy azt mondja oke. De nem teszi. Nyiltan vilagosan leult vele a fia hogy nem fogja hivni de o akkor is keri ha mar 80x mondja el hogy nem. Viszont a nem hivasbol sose csinalt ugyet. Elfogadta. :D

2020. máj. 3. 20:27
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!