Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért sajnál tőlem mindent a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért sajnál tőlem mindent a barátom?

Figyelt kérdés
Most lesz a névnapom, megmondta hogy ő ezt sem ünnepli, tehát ne számítsak semmire. Emellett a valentinnapot/húsvétot/nőnapot semmit nem ünneplünk, az évfordulónkat sem, miatta. Én mindig kedveskedek neki valamivel, nem keveset tankolok hogy találkozzunk mert nem sajnálom tőle, én tőle soha semmit nem kapok. Másfél éve vagyunk együtt, a virágot pazarlásnak tartja. Úgyérzem sajnál tőlem mindent, az üzemanyagot is hogy idejöjjön. Nem vágyom nagy dolgokra, egy tábla csoki 250ft körül van, most egy cserepes virág 800ft...
2020. máj. 3. 17:06
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
28%

#6

Akkor meg azért meg sokkal jobb pasi, mint a jó nő te vagy. Te meg azt hiszed, ezzel majd meg tudod tartani hosszú távon.

Ezért szinte bármit megtehet veled. Láttam én már olyat is, amikor a pesti vagány autót vetetett magának a vidéki kiscsajjal hitelre. A pasi később lelépett, a hitel meg a csajra maradt.

2020. máj. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
#13 egyáltalán nem tudom honnan szedsz ekkora badarságokat, az egyetlen hibám hogy éhezem a szeretetre, a testemmel és az arcommal nincs baj, szépnek mondják a legtöbben :)
2020. máj. 3. 17:29
 13/21 anonim ***** válasza:
22%
A barátodat véletlenül nem Ebenezer Scrooge-nak hívják?
2020. máj. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
72%

#14

Aki ennyire aszimmetrikus kapcsolatban benne marad, ott valami komoly gond van.

Akkor meg valószínűleg önbizalom hiányos vagy.

Valami gond van, mert normális, magabiztos embert nem megy bele ilyenbe.

2020. máj. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
93%

#14: akkor áruld el, hogy mi miatt tartasz ki mellette?

Én nem érzem azt szeretetnek, ha valaki ilyen alapvető örömöktől megvon.

2020. máj. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

Úgy néz ki, hogy te ingyen házhoz mész. Mármint neki ingyen.

Sose lennék együtt egy ilyen alakkal, pedig 46 éves vagyok, nem pedig huszonvalahágy. Ha holnap szakítasz vele, az is késő lesz

2020. máj. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Előttem válaszoló jól összefoglalva,ingyen vagy neki.Ha szeretetre,virágra,csokira vágysz,ami természetes,azt nem tőle fogod megkapni.Adj esélyt másnak is, őt meg dobd ki.
2020. máj. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

#14-nek igaza van. Valamièrt nincs semmi önèrtèkelèsed, különben nem lennèl együtt ilyen tahóval.

Èhezed a szeretetet? Ès tán tőle megkapod? Nagyon kètlem.

2020. máj. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

De jó, hogy öreg vagyok ! Én még abban a korban nőttem fel, amikor a férfiak udvaroltak a nőknek. És ebbe beletartoztak az apró ajándékok, meglepetések. A férjem 38 évnyi házasság után , heti 2-3 alkalommal meglep apró meglepikkel. Mostanában a pici Tobleronéval (200 ft ), ami a nászutunkra emlékeztet minket. Nem várom el, soha nem is vártam el, de neki okoz örömöt, hogy meglep vele.

Olvasva itt némelyik kérdést, hozzászólást, tényleg örülök, hogy én nem most vagyok fiatal. Hogy az én időmben az udvarlás, az udvarlás volt, nem pedig fillérre elszámoltatása még a kávémeghívásnak,na meg a guminak is.

2020. máj. 4. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Ez milyen undorito...😅 valakire biztos nagyon haragszik a multjaban aki miatt igy all ezekhez a dolgokhoz, es elore odavagja neked, hogy semmire se szamits. Pontosan tudja, hogy akarmit mond neked ugysem hagyod ott. Pedig egymast meglepni egy nagyon jo dolog. Egyertelmu, hogy nem szerelmes mert aki az, az nem igy viselkedik. Ha rajta mulna nem is talalkoznatok? Szerintem akkor legkozelebb te is sajnald ra az uzemanyagot. Nagyon lent lehet az onbecsulesed ha ezt hagyod valakinek. 1-2 alkalommal lehet hibazni es rossz embert kifogni (en is atestem rajta) de tudd mennyit ersz es tenyleg tedd magasabbra azt a lecet. Nem erdemel meg akarki!
2020. máj. 4. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!