Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért sajnál tőlem mindent a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért sajnál tőlem mindent a barátom?

Figyelt kérdés
Most lesz a névnapom, megmondta hogy ő ezt sem ünnepli, tehát ne számítsak semmire. Emellett a valentinnapot/húsvétot/nőnapot semmit nem ünneplünk, az évfordulónkat sem, miatta. Én mindig kedveskedek neki valamivel, nem keveset tankolok hogy találkozzunk mert nem sajnálom tőle, én tőle soha semmit nem kapok. Másfél éve vagyunk együtt, a virágot pazarlásnak tartja. Úgyérzem sajnál tőlem mindent, az üzemanyagot is hogy idejöjjön. Nem vágyom nagy dolgokra, egy tábla csoki 250ft körül van, most egy cserepes virág 800ft...
2020. máj. 3. 17:06
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Már nem tudom hányadik ilyen kérdést olvasom itt a gyakori kérdésekben, hogy így él két ember párkapcsolatban, hogy szó szerint sajnálják a másiktól még a 10 forintot is. Nem tudom, hogy ha valakik szeretik egymást, akkor mért okoz nekik akkora megterhelést az, hogy fizetni kell a másiknak. Én a párommal úgy élek együtt a kezdetektől fogva, hogy ami az enyém az az övé is, magyarul közös minden, amink van és még az utolsót is oda adjuk egymásnak. Szerintem ez a normális és biztos, hogy az ilyen “férfiakat”, mint a tiédet úgy elhajtanám, mint a macskát sz**ni. Az ilyen és ehhez hasonló emberkék konkrétan a saját anyjukat megb***ná 5 forintért, ezért sajnál tőled mindent. Ilyen emberrel sok mindenre nem fogsz menni, nőnek nem fogod magadat érezni, mert egyáltalán semmivel nem fog meglepni és akkor ennyi... helyedbe elhagynám. Ez egy magának való isten verése.
2020. máj. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!