Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Más nőt is zavarna, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más nőt is zavarna, ha a párja ilyen megjegyzéseket tenne mindenre?

Figyelt kérdés

Példák:


Amikor vendégségből sütit, ételt kapunk:Ne egyél belőle sokat, mert nőni fog a feneked.

(Úgy összességében mindig kiszabja, hogy holnap mit egyek, mert "meg fog romlani")

Amikor hazajön, egyből belenéz a kukába és ha talál egy túrótudis vagy egy 45 g-os sós pálcika csomagolást,amit ebéd után ettem, akkor szóvá teszi, hogy bezzeg ezt eszem.

Persze ő bármikor bármit ehet, mert neki kell a kalória és ő amúgy is jó formában van.

Régebben volt olyan, hogy pont emiatt nem ettem több napig egy falatot sem, csak ittam.


Ha meglátja, hogy fehér a bőröm és eszébe jut, hogy erre mondani kellene valamit:Mikor mész szoliba? Mikor fogod napoztatni a bőrödet?

(Szoliba most nem tudok járni, fokozottan figyelnem kell a fényvédelemre)


Ha nincs rajtam smink: Újra a szolis kérdések: Mikor mész szoliba? Mikor napoztatod a bőrödet?


Ha van rajtam smink: A smink "ármány és hazugság".



Amikor valami visszafogott, egyszerűbb de számomra csinosabb ruhát veszek fel: Ez nem áll valami jól, anyukás (de vásárolni nem jön el velem, mert "fáj" a lába).


Ha kevesebb ruha van rajtam rám néz és ezt kérdezi: Mikor megyünk edzeni? "(nem vagyok kövér, átlag vagyok, sőt...múltkor pedig egy idegen nő megkérdezte, hogy mitől vagyok ilyen sportos).


Amikor valahol szívesen dolgozom, nem stresszelek, elfogadhatóan keresek: Ne gürizzek ott, Kihasználnak, tud nekem jobbat, ahol többet keresek (de amit említett ahhoz nem értek annyira és nem is érdekel maga a terület).


Összességében szinte sosem jó semmi neki ahogy csinálom, amikor csinálom, amit csinálok.

Mindennel ellentétben ő mindent jót, jókor és jól csinál, mindent megmagyaráz, hogy neki ezt miét lehet.


Apróságok, de bevallom őszintén, hogy már kezdenek kicsit zavarni, amikor a nap 24 órájában ezt kapom minden mozzanatomra.


Kíváncsi vagyok, hogy csak engem zavarnak ezek, vagy tényleg nem normális, hogy már szinte minden meg van szabva, ellenőrizve vagyok.



2020. máj. 5. 12:09
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális,nárcisztikus,irányítás mániás nem fog megváltozni.Neked kell eldöntened, meddig tűröd.Annyit tudsz tenni,hogy elhagyod mert tönkre fog tenni.
2020. máj. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 anonim válasza:
100%
Menekülj tőle!
2020. máj. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 anonim ***** válasza:
100%
Amig gyujtod a lelkierot a szakitashoz,addig te is oltogathatod,csak hogy erezze a torodest.Pl Eljarhatnal tobbet edzeni,mert kezdesz elsatnyulni.Ne egyel annyit,nezd meg,kezdesz pocakosodni.Jaj de szoros a labad,tok ciki.Mikor borotvalkoztal?Olyan szoros vagy mint egy yeti.Ha megborotvalkozott:olyan vagy mint egy csupasz csiga,ez nem macso.Legy kreativ,hatha eszbe kap.
2020. máj. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 anonim ***** válasza:
100%

Te az neked tudatodban van hogy mennyire veszélyes játékot játszik veled a "párod"?

Simán belehajszolhat egy étkezési zavarba, ami az egészségedbe kerülhet (lásd inkább nem ettél napokig!!!). Nem beszélve hogy már most totál kikészített pszichésen, hisze 40+ ember egyöntetű véleménye után se gondolkodsz el azon, hogy ez így baromira egészségtelen felállás.

Nagyon leépítette az ömbizalmad, igazi nárci, akitől függni lehet, mert bemeséli, hogy te nélküle egy nulla vagy. Holott ő a nulla.

2020. máj. 5. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 anonim ***** válasza:
100%
40! Hű de durva amin keresztül mentél.. :-( Na itt is hasonló van kiépülőben,reméljük lesz ereje változtatni a kérdezőnek is.
2020. máj. 6. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 anonim ***** válasza:
61%
Hát igen, a "szuper" női emberismeret ide vezet. Sokadszorra.
2020. máj. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 anonim ***** válasza:
78%

#46

Ja, ja, ja...


Aztán ha a Pista csaja a haverjával kefél, akkor micsoda pókerarc, micsoda megjátszás, azt mekkora egy szemét kurwa, pedig szegény Pityukánk nem ezt érdemelte, jól átba$zta a ®iban© azt a szegény, jóravaló fiút...


A Józsit meg csőbehúzták. Ő még fiatal, meg amúgy sem akart gyereket, de az a színjátszószakkörös kígyó olyan ügyesen tőrbe csalta, nem szedett gyógyszert, most terhes, nem hajlandó abortuszra menni, pedig nem gondolta róla senki, hogy ilyen aljasságra képes... Szegény Jóska, most 18 évig szopni fog a retkes ringyó miatt, ugye....


Pedig ők ketten olyan jó emberismerők, mint az a halom másik pasas, aki emiatt sírja tele az oldalt...

2020. máj. 8. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 anonim ***** válasza:
0%
#47 felesleges az erőlködés, női szkill a "tökéletes emberismerő vagyok" és a "nem igaz, hogy csak a jóképűeket veszem észre" anekdotázás.
2020. máj. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 anonim ***** válasza:
29%

#48

Itt egyedül aki erőlködik, az te vagy. Áldozathibáztatásnak hívják, amit művelsz.

De akkor ennyi erővel mindenki megérdemli a sorsát, a meggyilkolt emberek is, mert tudhatták volna előre....

2020. máj. 9. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!