Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Más nőt is zavarna, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más nőt is zavarna, ha a párja ilyen megjegyzéseket tenne mindenre?

Figyelt kérdés

Példák:


Amikor vendégségből sütit, ételt kapunk:Ne egyél belőle sokat, mert nőni fog a feneked.

(Úgy összességében mindig kiszabja, hogy holnap mit egyek, mert "meg fog romlani")

Amikor hazajön, egyből belenéz a kukába és ha talál egy túrótudis vagy egy 45 g-os sós pálcika csomagolást,amit ebéd után ettem, akkor szóvá teszi, hogy bezzeg ezt eszem.

Persze ő bármikor bármit ehet, mert neki kell a kalória és ő amúgy is jó formában van.

Régebben volt olyan, hogy pont emiatt nem ettem több napig egy falatot sem, csak ittam.


Ha meglátja, hogy fehér a bőröm és eszébe jut, hogy erre mondani kellene valamit:Mikor mész szoliba? Mikor fogod napoztatni a bőrödet?

(Szoliba most nem tudok járni, fokozottan figyelnem kell a fényvédelemre)


Ha nincs rajtam smink: Újra a szolis kérdések: Mikor mész szoliba? Mikor napoztatod a bőrödet?


Ha van rajtam smink: A smink "ármány és hazugság".



Amikor valami visszafogott, egyszerűbb de számomra csinosabb ruhát veszek fel: Ez nem áll valami jól, anyukás (de vásárolni nem jön el velem, mert "fáj" a lába).


Ha kevesebb ruha van rajtam rám néz és ezt kérdezi: Mikor megyünk edzeni? "(nem vagyok kövér, átlag vagyok, sőt...múltkor pedig egy idegen nő megkérdezte, hogy mitől vagyok ilyen sportos).


Amikor valahol szívesen dolgozom, nem stresszelek, elfogadhatóan keresek: Ne gürizzek ott, Kihasználnak, tud nekem jobbat, ahol többet keresek (de amit említett ahhoz nem értek annyira és nem is érdekel maga a terület).


Összességében szinte sosem jó semmi neki ahogy csinálom, amikor csinálom, amit csinálok.

Mindennel ellentétben ő mindent jót, jókor és jól csinál, mindent megmagyaráz, hogy neki ezt miét lehet.


Apróságok, de bevallom őszintén, hogy már kezdenek kicsit zavarni, amikor a nap 24 órájában ezt kapom minden mozzanatomra.


Kíváncsi vagyok, hogy csak engem zavarnak ezek, vagy tényleg nem normális, hogy már szinte minden meg van szabva, ellenőrizve vagyok.



2020. máj. 5. 12:09
1 2 3 4 5
 11/49 Noblesse Oblige ***** válasza:
96%

Ezek nem apróságok. Ha az egyik szülőd lenne már 100 könyv szólna róla mérgező szülők címszó alatt!

És hosszútávon leépít, max mivel még bírod ezért nem veszed észre.


Egy megoldást tudok: a legközelebbi beszólásnál statáriumot adni neki: elmondpd, hogy azt eszel amit akarsz, akkor szolizol ha Te úgy érzed szükség van rá, akkor kondizol amikor te szükségét érzed! Ha ezt nem vési az eszébe és nem vesz téged mint ember komolyan akkor a kövi beszólásánál inkább váljatok el. Ez persze csak akkor hatásos, ha szépen ott is hagyod mikor legközelebb beszól. Muszáj hogy a sarkadra állj és végre egyenlő félnek lásson, ne a taknyosnak akinek meg kell mondani hogy viselkedjen és "mi a jó".

Aztán ha folytatja akkor elhagyni ezt a mérgező kapcsolatot.

2020. máj. 5. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/49 anonim ***** válasza:
95%

Ezek egyáltalán nem apróságok. Ez egy nárcisztikus, kontrollmánias phaszkalap. Egy hètig nem viselnèm el a szrsagait. Ès annyi ilyen kèrdès van, hogy emberek ilyen kapcsolatokban szenvednek...mièrt? Mièrt kell a szemetet haza vinni, ès mèg meg is tartani? Hol kaphatok össze ezeket a nyomorúságokat? Mi ebben a jó? Mi szerethető van benne? Milyen jót ad egy ilyen kapcsolat? Hogy lehet így èlni? Tènyleg nem èrtem.

Egyáltalán nem normális amit művel, ès te sem vagy az, hogy eltűrőd!

Ha jót akarsz magadnak, na meg van egy csepp önbecsülèsed, akkor kalap kabát, ès vissza se nèzel!

2020. máj. 5. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/49 anonim ***** válasza:
85%
Nem fogad el olyannak, amilyen vagy, és szeretne megváltoztatni. Ezt gyorsan el kellene felejtenie.
2020. máj. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/49 anonim ***** válasza:
95%
Ezek nem apróságok! Azért teszi, hogy szisztematilusan leronbolja az önértékelésedet. Sürgősen változtass, nem mondom, hogy lehetetlen megbeszélni, de 99% valószínűséggel meg akarja majd magyarázni, hogy a te érdekedben csinálja. Ne akarj így élni, nem éri meg.
2020. máj. 5. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/49 anonim ***** válasza:
95%

Exem volt ilyen. Kemény másfél évig jártunk. Szerinte az 58 kiló vállalhatatlanul kövér. Szerinte a nagy melleimnek hetykén kellett volna állniuk, nem egyszer mutogatott képeket, hogy milyen a szép női mell.

Volt, hogy elmentünk egy csinos lány mellett és hangosan beszólt, hogy na ez a jó nő. Aztán röhögött. A társasága normális volt, azokat bírtam, ők is engem. Valószínű emiatt maradtam vele, meg mert specifikus hobbink volt, amit együtt űztünk. Nekem eleve az apám már szépen leépítette az önbizalmamat gyerek és tinédzser koromban.

Aki azt írja, hogy tudtad mit választasz...fél éven keresztül nagyon kedves volt. Akkor még csak elejtett megjegyzései voltak, de mivel előtte nem volt még senkim nem vágtam, hogy mi a normális. +Rossz apakép. Fokozatosan ment.

Végül ő csalt meg. :D Kérdező, szerintem téged is meg fog csalni a drága barátod.

Ráadásul ő tipikusan az a férfi volt, aki egy fokkal szebb az ördögnél és volt egy eléggé meghatározó testi fogyatékossága amire soha nem tettem megjegyzést.


Amikor megtudta, hogy összejöttem egy nagyon kedves, helyes férfival, teljesen elborult, hívogatni kezdett. Egy évvel a szakítás után.


Kérdező tanulj az én esetemből.

2020. máj. 5. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/49 anonim ***** válasza:
95%
Lol. Megfigyeltem azok a férfiak nők csinálják ezt másokkal vagy a párjukkal, akik rondák és kompenzálniuk kell. Velem lakótársnőm csinálta ezt. Háromszor akkora volt mint én. Folyamatosan beszólt amikor ettem.
2020. máj. 5. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/49 anonim ***** válasza:
91%

Nem is értem. Te is tudod hogy ez nem normális. Nagyon gyorsan szabadulj meg tőle.

Nekem is volt egyszer egy ilyen barátom, 3 hónapig bírtam...

2020. máj. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/49 anonim ***** válasza:
95%
Ez egy bántalmazó kapcsolat,most még abban a fázisban van,hogy leépíti az önbizalmad.Aztán elhiszed,hogy igaza van,hogy nem érdz semmit,de már nem lesz erőd elhagyni
2020. máj. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/49 anonim ***** válasza:
93%

Ha te tízéves kislány lennél, és ő az apukád, akkor is azt mondanám, hogy túlzásba viszi a nevelést.


Két dolog van:


1: ő ilyen megmondóember típus, kényszeresen irányítani akarja azt, aki mellette van. Ez nem nem apró hiba, amit el lehet fogadni, mert "senki sem tökéletes", hanem komolyan veszélyes, romboló jellemvonás, amitől jobb távolmaradni, mert magával ránt és tönkretesz téged. Máris eljutottál oda, hogy képes voltál napokig nem enni... Szabadulj meg tőle, nem fog "megváltozni érted".


2: Nem vagy neki jó. Szar vagy, neki jobb kell. Lehet kérdezni, hogy akkor minek van veled, de valószínűleg erre nincs igazi válasz. Talán azért, mert csak te tűröd el a viselkedését. Ne akarj olyannal lenni, akinek örökké túl fehér, löttyedt és buta maradsz :D. És nehogy elhidd neki, hogy az vagy, aminek ő lát! Ha vele maradsz, félő, hogy idővel elhiszed.

Menekülj, ő sosem fogja azt mondani neked, hogy "mostmár szép vagy, és ügyesen el tudod dönteni, mit kell tenned". El tudod képzelni, hogy ez megtörténik? Mert én nem. Ugyan mi hozhatná el nála ezt a változást? Semmi! Egyébként lehet, hogy soha, senki nem lesz neki elég jó, de az már ne legyen a te bajod. Legyen csak az övé.


Nyugodtan ábrándulj ki, mondd meg neki, hogy milyen defektes, és hagyd ott.

2020. máj. 5. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/49 anonim ***** válasza:
93%

Bántalmazó kapcsolat. Vedd már èszre, hogy az egèsz arra megy ki, hogy az önèrtèkelèsed rombolja. Azèrt szól le folyamatosan, mèg a munkáddal kapcsolatban is okoskodik, nehogy bármivel kapcsolatosan is elègedettnek èrezd magad.

Először is, ne hagyd magad, szólj vissza, vèdd meg magad, de leginkább engedd el a füled mellett, hisz csak szándèkosan le akar húzni. Edd amit szeretnèl, csináld amit, ès ahogyan szeretnèd, ne foglalkozz a vèlemènyèvel. Amíg vele maradsz.... Mert igazság szerint dobbantanod kell mellőle minèl hamarább, mert az ilyen kapcsolat teljesen tönkre tudja tenni az embert.

2020. máj. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!