Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Más nőt is zavarna, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más nőt is zavarna, ha a párja ilyen megjegyzéseket tenne mindenre?

Figyelt kérdés

Példák:


Amikor vendégségből sütit, ételt kapunk:Ne egyél belőle sokat, mert nőni fog a feneked.

(Úgy összességében mindig kiszabja, hogy holnap mit egyek, mert "meg fog romlani")

Amikor hazajön, egyből belenéz a kukába és ha talál egy túrótudis vagy egy 45 g-os sós pálcika csomagolást,amit ebéd után ettem, akkor szóvá teszi, hogy bezzeg ezt eszem.

Persze ő bármikor bármit ehet, mert neki kell a kalória és ő amúgy is jó formában van.

Régebben volt olyan, hogy pont emiatt nem ettem több napig egy falatot sem, csak ittam.


Ha meglátja, hogy fehér a bőröm és eszébe jut, hogy erre mondani kellene valamit:Mikor mész szoliba? Mikor fogod napoztatni a bőrödet?

(Szoliba most nem tudok járni, fokozottan figyelnem kell a fényvédelemre)


Ha nincs rajtam smink: Újra a szolis kérdések: Mikor mész szoliba? Mikor napoztatod a bőrödet?


Ha van rajtam smink: A smink "ármány és hazugság".



Amikor valami visszafogott, egyszerűbb de számomra csinosabb ruhát veszek fel: Ez nem áll valami jól, anyukás (de vásárolni nem jön el velem, mert "fáj" a lába).


Ha kevesebb ruha van rajtam rám néz és ezt kérdezi: Mikor megyünk edzeni? "(nem vagyok kövér, átlag vagyok, sőt...múltkor pedig egy idegen nő megkérdezte, hogy mitől vagyok ilyen sportos).


Amikor valahol szívesen dolgozom, nem stresszelek, elfogadhatóan keresek: Ne gürizzek ott, Kihasználnak, tud nekem jobbat, ahol többet keresek (de amit említett ahhoz nem értek annyira és nem is érdekel maga a terület).


Összességében szinte sosem jó semmi neki ahogy csinálom, amikor csinálom, amit csinálok.

Mindennel ellentétben ő mindent jót, jókor és jól csinál, mindent megmagyaráz, hogy neki ezt miét lehet.


Apróságok, de bevallom őszintén, hogy már kezdenek kicsit zavarni, amikor a nap 24 órájában ezt kapom minden mozzanatomra.


Kíváncsi vagyok, hogy csak engem zavarnak ezek, vagy tényleg nem normális, hogy már szinte minden meg van szabva, ellenőrizve vagyok.



2020. máj. 5. 12:09
1 2 3 4 5
 21/49 anonim ***** válasza:
94%

Valaki árulja már el, hogy az ilyen seqqfejeket hol szeditek össze? 😂

Komolyan ez volt a legjobb kérdező!?

Zavarna. Annyira hogy ez instant bann.

A kedves édesanyjár szabályozgassa otthon.

2020. máj. 5. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/49 anonim ***** válasza:
95%
Tök mindegy mit mondunk, úgyis ezzel a foggyossal fogod tovabbra is nyomoritani magadat.
2020. máj. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/49 anonim ***** válasza:
95%
Kapcsolat függő lehetsz,ha eltűrsz egy ilyen férget egy napnál tovább is..Szeresd magad,és ezt a ge@it meg dobd ki de villámgyorsan.Jobbat és többet érdemelsz.
2020. máj. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/49 anonim ***** válasza:
93%
Egy normális, kedves lány lehetsz, mièrt èrzed úgy, hogy ez a balhere hozzád való, ès be kell èrjed vele?
2020. máj. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/49 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!


Néha csak azért is leraktam az ételt és megmondtam, hogy akkor egye meg ő.


Valahogy mindig kimagyarázza, hogy nem szeretne megbántani, aztán mondogatja, hogy szeret és odabújik... Egy kis idő múlva újra kezdődik minden... Nem érti mi esik nekem rosszul és miért. Megbeszélni nem lehet vele, mindig a saját elképzeléseit hajtja és megmagyarázza miért úgy gondolja. Ha megpróbálom vele megbeszélni a dolgokat, akkor közbe szól, megmagyarázza a sérelmeimet, egyáltalán nem gondolkozik el rajta, nem érzi át azt, amit én érzek.Mindenre legyint amit mondok és azt mondja, hogy csak rossz kedvem van, rajta vezetem le, meg hisztis kedvemben vagyok és kész, nincs kin levezetnem a feszültséget, ezért rajta vezetem le, de mindez nem igaz, mert ő generálja a feszültséget...

2020. máj. 5. 14:45
 26/49 anonim ***** válasza:
83%

Ezek nem apróságok, ez egy mániákus. Hidd el, kiborulsz mellette, csak idő kérdése, hogy mikor.

Kolleganőm lánya volt így, őt 5 év alatt sikerült kiborítani így a férjének (a végén a csajszi már antidepresszánst szedett). Aztán elváltak. Mondjuk jó is volt benne, mert az új pasiját már attól nagyra értékelte a csaj, hogy a pasi nem szabja meg neki, hogy "két perc alatt le lehet zuhanyozni" (mint ahogy a férje ezt is megszabta neki anno.)

A másik csaj az osztálytársnőm volt a gimiben. A férje az a nagggyon gondoskodó hapsi, aki még azt is tudálékosan megmagyarázta a nőnek, hogyan vegyen levegőt. Még osztálytalálkozókra is jött mindig a pasi (akkor is, ha konkrétan senki nem hozta a párját, de ő jött, neki ott is mindig kontrollálni kellett az asszonykáját.) A vége az lett, hogy a csaj 25 év után idegösszeroppanást kapott.

Kérdező, az ilyen ember nem normáis. Azt nem mondom, hogy rosszindulatú, vagy gonosz, mert nem. Ez valami másfajta baj, de naggggyon nem normális. Szerintem lépj, a mert megfulladsz mellette.

2020. máj. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/49 A kérdező kommentje:
Nem lehet beszélni vele, nem érzi át a dolgokat. Mondogatja, hogy beszéljük meg de fölösleges idő pazarlás, úgysem próbál megérteni. Belevág a szavamba.Legyint rám, hogy ez csak nekem probléma és igazából csak más a bajom.Ha a barátnőmet kérdezem meg erről, hogy neki is rosszul esne-e és egyetért velem a barátnőm, akkor azt mondja, hogy a barátnőm persze, hogy nekem ad igazat ebben, meg "nők" vagyunk... Szóval ezért döntöttem úgy, hogy felteszem ezt a kérdést Nektek! Tényleg velem van-e baj vagy az összes nővel.
2020. máj. 5. 14:51
 28/49 anonim ***** válasza:
93%
Hogyne zavarna. Nagylány vagyok, tudok magamtóp étkezni, tudom, mi fér bele az életmódomba, sportolok és tisztában vagyok a kalória - és tápanyagbevitel fogalmával. Ha ezek után valaki beleugat abba, hogy én a 200 gramm szénhidrátmennyiségem keretein belül betolok egy sütit vagy csokit, előbb fejelem meg, minthogy szófogadjak neki.
2020. máj. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/49 anonim ***** válasza:
92%
Ez az ember egyértelműen nem téged keres. Akkor mi a fsznak van veled?
2020. máj. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/49 A kérdező kommentje:
Nagyon gondolkozom azon, hogy megmutatom ezeket a válaszokat, amiket Tőletek kaptam, hátha nektek "hisz", hátha rátok nem mondja azt, hogy csak rossz kedvetekben vagytok és hisztisek vagytok.
2020. máj. 5. 14:56
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!