Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek a helyemben ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben ha az anyós ilyenre kér?

Figyelt kérdés
Barátomék nem elnek hu de jol anyagilag egy regen keletkezett nagy kar miatt. A baratom tartja el a szuleit ha elfogy a nyugdijuk... Anyagilag 60 ezerrel beszallok mert anyit kertek, de a tisztito szereken at a mososzerig, a wc papirig, fogkremig, papir keztorloig mindent en veszek. Adott egy olyan helyzet, hogy a szulinapja kedden lesz a baratomnak, en mar februártól felretettem penzt a ket db kinezett ajandekra amit multhonapban megvettem.. Igy volt, hogy a szulei boka zoknit vesznek neki.. De ma azt mondta az anyos nincs egy ket ezer forintjuk zoknira.. De neki honap vegen jon a nyugdijja... Arra gondolt, hogy a ketto ajandekom kozul az egyiket adjam mar oda, hogy azt ok adjak oda neki szulinapjan... Teljesen ledobbentem, hogy lehet valakitol ilyet kérni? Ha nem volt penzem sose kertem ilyet meg en se senkitol.... Ha elfogy valamije sose vetett, mert teljesen termeszetes neki ha nekem biztos van akkor adok mert en fizetesbol elek nem nyugdijbol..... De a baratomnak se mondhatom azt, hogy allitsd le anyad, hogy ne keregessen tolem... Mert serto lenne meg vita is lenne mert kellemetlen... De hogy mondhatom meg az anyjanak is ezt, hogy az ajandekot nem adom oda nekik mert egyik az ev fordulós ajandek masik meg a szuletesnapi? Ugyhogy ne bantsam meg es fejezze be a keregetest? Az a baj ha a baratom tudja, hogy nekem pont van az amit az anyja kolcsonker es elotte mondom, hogy nem adok akkor tuti azt hiszi, hogy szemétkedek...
2020. máj. 16. 12:00
1 2 3 4
 21/36 A kérdező kommentje:
A viz kethavonta jon ebbe a honapba nem volt viz csak aram. De nem hiszem h negy emberre futes 90 ezer lenne az aram... Meg szemetdij..
2020. máj. 16. 13:01
 22/36 anonim ***** válasza:
76%
Hallod jó buta vagy. Igazi fejosteehen.
2020. máj. 16. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
100%
Tehát nemcsak a szülőket, hanem nagymamát is eltartjátok? Állj a sarkadra, az idősotthonban kap számlát a térítési díj befizetéséről, ahogy a közüzemi fogyasztásról is (ha postai úton nem is, de elektronikusan tuti), kérdd meg, hogy mutassa meg és annak bizonyos részét álljátok csak. Nagyon úgy tűnik, hogy totálisan palira vagytok véve!
2020. máj. 16. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
100%

Egy dolog tamogatasra szorulni es azt elfogadni. Magyarorszagon ilyen viszonyok konnyen adodnak.

De masik dolog nagyon pofatlannak es nem szivbajosnak lenni. Itt mar kifejezett elvaras az, hogy segits, es legyel nagyvonalu.

Ez turhetetlen. Ezt kizart toleralni. Az a baj, hogy a ferjed van ket tuz kozott, es ha gyenge, akkor o is alaassa az egeszet.

Neked ezt nem kellene elviselned.

2020. máj. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
100%
Minek vagy még ezzel a pasival? Lehet, hogy a szülei még 20-30 évet élnek, tényleg köztük akarsz megöregedni? A csávó is csak kihasznál, ha szeretne sosem hagyná, hogy a szülei így kihasználjanak, hanem minél előbb elmenne veled albérletbe.
2020. máj. 16. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
100%

Ha a férjem lenne és gyerekünk is lenne, akkor talán segíteném a szüleit, ha minimum 400at keresnék.

Neked mégcsak nem is a férjedről van szó, ha szakítotok a jövendőbeli anyósék 2 napon belül elfelejtenek. Semmilyen kapcsolat nem fűz hozzájuk jelenleg, ne adj nekik pénzt. Főleg nem úgy, hogy neked is alig van plusz anyudat is segíteni kell. Pár év múlva mikor már nem lesztek együtt nagyon is sajnálni fogod, hogy ennyi pénzt kib*sztál egy szar kapcsolatra. Inkább hagyd ott az anyuci fiát, mert ez nem pár év lesz. Addig fog velük élni és támogatni őket, amíg meg nem halnak. Neked belefér az a 10-20 év anyagilag arra, hogy egy idegen családot támogass?

2020. máj. 16. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen nem adnám oda az ajándékot. Nehogy már. Segítesz nekik, kb mindent te veszel a háztartásba, ők elverik a saját nyugdíjukat. Meg egy fenét. Oldják meg az ajándékot, ahogy akarják.
2020. máj. 16. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 A kérdező kommentje:
Mikor panaszkodott rakerdeztem hova ment akkor el amit adtam kp-t? Hat h pont kellet mert mar keves volt es kaja igy igy.. Szenyat viszek en is meg a baratom is meloba.. Egyszer eazunk fot kajat van h ket napig.. De mar huzom meg a hatart es folyton lekoptatom az anyjat h nekem is keves a sampon elfogyott a mososzer meg ilyenek.. De most ezzel próbálkozott be. De felhoztam a temat neki, hogy nem hiszem, hogy a fia megharagudna ha nem adna ajandekot vagy 3het mulva adna neki mikor tellik ra. Hisz mondta, hogy nem kell ajandek, meg tudja, hogy nincs. Aztan felhoztam h miutan magyarazkodott, hogy hat en is februar ota sporoltam az ajandekra es ket kulonbozo alkalomra lesz.. Aztan kussba maradt....
2020. máj. 16. 15:56
 29/36 A kérdező kommentje:
De lehet megmondom jovohonapban adja oda a vizszamla csekket es befizetem es akkor levan tudva a kert penzuk.. Ha hezital akkor kamuzik de akkor adok kevesebbet a penzben es max wc papirt veszek semmi tobbet.. Ha meg rakerdezz a tobbire megmondom nem tellik ra nekem is bekell osztanom a penzt
2020. máj. 16. 16:00
 30/36 A kérdező kommentje:
Mondjuk szeret heti het napbol 5 alkalommal mosni amig en mosok 2 nagyon max 3 alkalommal...
2020. máj. 16. 16:01
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!