Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek a helyemben ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben ha az anyós ilyenre kér?

Figyelt kérdés
Barátomék nem elnek hu de jol anyagilag egy regen keletkezett nagy kar miatt. A baratom tartja el a szuleit ha elfogy a nyugdijuk... Anyagilag 60 ezerrel beszallok mert anyit kertek, de a tisztito szereken at a mososzerig, a wc papirig, fogkremig, papir keztorloig mindent en veszek. Adott egy olyan helyzet, hogy a szulinapja kedden lesz a baratomnak, en mar februártól felretettem penzt a ket db kinezett ajandekra amit multhonapban megvettem.. Igy volt, hogy a szulei boka zoknit vesznek neki.. De ma azt mondta az anyos nincs egy ket ezer forintjuk zoknira.. De neki honap vegen jon a nyugdijja... Arra gondolt, hogy a ketto ajandekom kozul az egyiket adjam mar oda, hogy azt ok adjak oda neki szulinapjan... Teljesen ledobbentem, hogy lehet valakitol ilyet kérni? Ha nem volt penzem sose kertem ilyet meg en se senkitol.... Ha elfogy valamije sose vetett, mert teljesen termeszetes neki ha nekem biztos van akkor adok mert en fizetesbol elek nem nyugdijbol..... De a baratomnak se mondhatom azt, hogy allitsd le anyad, hogy ne keregessen tolem... Mert serto lenne meg vita is lenne mert kellemetlen... De hogy mondhatom meg az anyjanak is ezt, hogy az ajandekot nem adom oda nekik mert egyik az ev fordulós ajandek masik meg a szuletesnapi? Ugyhogy ne bantsam meg es fejezze be a keregetest? Az a baj ha a baratom tudja, hogy nekem pont van az amit az anyja kolcsonker es elotte mondom, hogy nem adok akkor tuti azt hiszi, hogy szemétkedek...
2020. máj. 16. 12:00
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
100%
Jól tetted. Én még jobban helyre tettem volna. Szerintem adjatok le egy fix összeget, a háztartást pedig oldja meg. Úgy hogy vegyetek külön sampont, külön mosószert, külön kaját. Ha másképp nem megy drasztikusabb megoldáshoz kell folyamodni.
2020. máj. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
100%

Amugy ti az anyóséknál éltek?

Amint tudnék költöznek el albiba vagy valahova máshova. Húznam el a belem.

Szép dolog tamogatni a szülőket, de egyreszt nem neked kellene elsősorban hanem a pasidnak plusz 70-80 ezer nagyon sok!

Az ajandekra azt mondanam amit irtal, a penzt odaadnam a zoknira. De itt nagyobb bajok is vannak az ajandeknal....

En nem maradnek ebben a helyzetben.

Es ha GYESEN/GYEDEN leszel a gyerekkel majd akkor is elker ennyit?? Vagy mi?

Tessék anyóseknak kicsit megtanulni banni a pénzzel meg 5000 ft-ot minden hónapban felrerakni. Nem hiszem el hogy nem lehet.

Hosszútávon ez nem okes. Költözzetek ha tudtok.

2020. máj. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
90%
Te egy igazi balek vagy, bocs. Nem sajnállak.
2020. máj. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 A kérdező kommentje:
Az már kiderult par honapja, hogy karacsonyra se kapnak penzt a gyerekuktol mert mindenre elkoltik csak arra nem, amire kene utana meg sir a szajuk, hogy nem jutott erre meg arra.. Azt meg kulon sajnalom, hogy akar januar ota nem tudtak volna a sajat fiuk szulinapjara 2-3ezret felrerakni, hogy valami normalis ajandekot vegyenek..... Nem adtam penzt a zoknira mert sosem látom viszont a penzt, meg akkor megint rakap az anyja a keregetesre..
2020. máj. 17. 08:56
 35/36 anonim ***** válasza:
Mi lett végül?
2020. jún. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 A kérdező kommentje:
Parszor meg emlegette a zoknit, hogy nincs penze ra... Vegul honap vegen csak sikerult vennie.... En meg a sajat ajandekomat adtam oda a paromnak.
2020. jún. 2. 23:05
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!