Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen lakberendezési színvona...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen lakberendezési színvonalat takar az a férfiaknak, hogy a nő lakóhelye ne legyen igénytelen megjelenésű? Ha nem gond kort is írjatok.

Figyelt kérdés
Most ne a takarítást nézzük, induljunk ki abból hogy tisztaság van a lakásban. Inox felületek igény? Régi radiátor belefér? Fürdőszoba modern? Vagy elég ha régi csempe van de tiszta? Legolcsóbb árkategórás szőnyeg belefér? Vagy modern puha vagy bolyhos az igényes? Minibár elvárás? Falak frissen festve? Minimum ikea színvonal? És ha vannak régebbi bútorok mint az ikeás? Új plafonig gardrób igény? Modern ajtók igény? Komoly nagyméretű üvegezett faliképek igény? Vagy kisebbektől is már igényes a lakás? Modern kanapé igény? Modern konyha? Mennyibe kerül szerintetek egy 40 m2-es lakást igényessé tenni? (Rokonok mint munkaerő nem jöhetnek számításba)

2020. máj. 24. 20:23
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Gyermekes nőtől is ugyanígy elvárják, sőt még jobban.
2020. máj. 24. 22:54
 12/20 A kérdező kommentje:

"Ha van stílusod, minimális pénzből is be tudod rendezni." mondja priviben egy felhasználó :)

Te ne haragudj már de írnál egy kb összeget :))) Mennyi az annyi? Ez kell ahhoz hogy ne a levegőbe beszéljünk:) Ne ködösítsünk és mismásoljunk :)

2020. máj. 24. 22:58
 13/20 A kérdező kommentje:
Minimális :)))) Ja neked minimális. Akinek pénze van annak elfogy az agya ezzel párhuzamosan? Nem ahhoz kell mérni hogy ott a jó munkád havonta jön a fizu és abból á csak egy kis minikonyha, á csak egy szőnyeg :DD
2020. máj. 24. 23:03
 14/20 A kérdező kommentje:
Ezek miért csak a saját helyzetükbe tudnak belegondolni? Ha én ki tudom számolni mit csinálnék 50 ezerből, mert annyi van, mit 500 ezerből, és mit 3 millióból, vagy 10 millióból, akkor aki jó él miért szűnik meg a képessége hogy belegondoljon egy 50 ezres variációba? Leesne a korona a fejéről? Mert sokan kb ennyit költhetnek rá mondjuk 1 évente. Ja meg van olyan is aki NULLÁT, sőt eladja azt mehet az albiba.
2020. máj. 24. 23:09
 15/20 A kérdező kommentje:
Konklúzió: a férfiak a nőknél 10-szer annyira anyagiasak. És észre se veszik mert nekik az nem pénz.
2020. máj. 24. 23:12
 16/20 anonim ***** válasza:
Miért izgat ez ennyire? Olyan,amilyen.Ha nem tetszik cseréld le azt, amit tudsz,annyiért,amennyit erre tudsz fordítani.Amúgy még az “igénytelen” lakások esetében is el lehet takarni valamennyire a nagyon gázos részeket.A berendezési-designer megoldásoknak csak a fantázia szab határt.
2020. máj. 25. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

Ja csak kicsit ciki mikor kartonból van a berendezés puha pléddel leterítve :) :) (Nem mintha a jól kinéző kanapé takaró 5 ft lenne)

De én is láttam már ilyen cseles megoldásokat :)

2020. máj. 25. 06:15
 18/20 A kérdező kommentje:
Azért érdekel mert nagyon unom már ezt a "lakásfejlődést" :) Pl mikor jön hozzánk valaki tehetős rokon, barát és nálunk ez sincs az sincs aztán párom rám morcos a lenézésük miatt hogy nekem ez így megfelel. Vagy ha a párom közeli családja jön akik ugyan nem tehetősek de KŐMŰVESEK... Náluk esetleges megoldás nem jó, csak a profi. Mire örülünk hogy van lakás, összehoztuk, addigra kiderül hogy ez semmi, mert még ez is elvárás meg az is. És régebbről is voltak tapasztalataim mit várnak el egy nőtől férfiak hogy takarítsa és szépítse ki nulla pénzből az elavult berendezést, lápák vezetékek minden :) Mindig azt hiszem jól haladunk aztán kiderül már az elvárások rég leköröztek minket. (Ugyanitt csóró barátok, haverok kerestetnek, unom a tehetőseket, unalmasak)
2020. máj. 25. 06:41
 19/20 anonim ***** válasza:
Majd lassan kialakul, egész életed folyamán szépítgetni fogod,örülj,hogy van lakásod
2020. máj. 25. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Hú hát nem tudom, nekem is ezeréves bútoraim vannak, az egyik szekrényem eléggé penésszagú sajnos, megpróbálom még megmenteni, de nagyon szomorúan fogom kidobni, ha nem sikerül...


Sajnos az újabb bútorok közel sem olyan tartósak, mint a régiek.

2020. máj. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!