Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak ti engednétek, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak ti engednétek, hogy a barátnőtök ott aludjon egy nyári összejövetelen a munkatársaival? Együttélés során.

Figyelt kérdés

Pasimmal régebb óta együtt vagyunk, együtt is élünk. Munkatársaim szerveztek nyárra egy 2 napos összejövetelt, ahol közösen ott is aludnánk egy apartmanban.


A párom nem engedi, hogy menjek. Azt mondta, erre semmi szükség, és nem akarja hogy egyedül ott aludjak (nélküle), neki ez nem tetszik. Szerinte aludjak itthon vele, és mivel masik varosban lenne, akkor inkább ne is menjek el, mert hazajutni este nem tudnék.


Mondtam neki hogy csak munkatarsak, de azt mondta nem kell nekem ott aludnom már sehol es nem kell minden programon részt vennem.


Ez normalis? Nem tudom mit tegyek, nem akarok konfliktust de szomoru vagyok emiatt.



2020. máj. 28. 00:29
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
24%

Ott alvós bulik nálam se férnek bele!

De mi ezeket mind tisztáztuk az elején!

N27

2020. máj. 28. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
Nem örülnék neki, de mit tudnék csinálni?
2020. máj. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
0%

Akik nem engednék.


Ti mit tennétek, ha a párotok a munkája miatt, évi több alkalommal aludna szállodákban, sok más kollégájával, konferenciákon?

2020. máj. 28. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 Alessandro10 ***** válasza:
36%
Nálunk is a bulikkal és az ottalvással volt a legnagyobb baj. Én otthon teszek meg mindent a családért, ő pedig eljár a kollégákkal bulizni meg ottaludni?! Rendben van, kell az énidő, de nem olyan áron, hogy ő otthon egyébként se csinál szinte semmit, én meg vigyázzak a gyerekére amíg jól szórakozik. Amikor beszéltem vele erről, azt mondta vagy ott alszik, vagy el se megy. Na akkor kellett volna kidobni, vagy haza se engedni. Nem vagyok én bébiszitter.
2020. máj. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
Nem vágom, most apáddal vagy együtt, hogy az engedelye kell ha valahova elakarsz menni?
2020. máj. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:

"Ti mit tennétek, ha a párotok a munkája miatt, évi több alkalommal aludna szállodákban, sok más kollégájával, konferenciákon?"


Össze sem jönnék olyannal, akinek a munkája utazási kötelezettséggel jár. Lehet lepontozni, de nekem ez egy szempont

2020. máj. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:

26.-nak.


Akkor ilyen emberek e miatt kiesnek nálad, mint: orvos, állatorvos, jogász, mérnök, ...?

2020. máj. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
100%
És ha a párodnak később lesz olyan munkája,ami miatt utaznia kell?
2020. máj. 29. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
Kapcsolat,kötelességekkel,kötelezettségekkel is jár akinek ez nem tetszik kerülje a kapcsolatokat.
2020. jún. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
Természetesen, van önbizalmam és nem vagyok féltékeny hülye.
2020. júl. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!