Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak ti engednétek, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak ti engednétek, hogy a barátnőtök ott aludjon egy nyári összejövetelen a munkatársaival? Együttélés során.

Figyelt kérdés

Pasimmal régebb óta együtt vagyunk, együtt is élünk. Munkatársaim szerveztek nyárra egy 2 napos összejövetelt, ahol közösen ott is aludnánk egy apartmanban.


A párom nem engedi, hogy menjek. Azt mondta, erre semmi szükség, és nem akarja hogy egyedül ott aludjak (nélküle), neki ez nem tetszik. Szerinte aludjak itthon vele, és mivel masik varosban lenne, akkor inkább ne is menjek el, mert hazajutni este nem tudnék.


Mondtam neki hogy csak munkatarsak, de azt mondta nem kell nekem ott aludnom már sehol es nem kell minden programon részt vennem.


Ez normalis? Nem tudom mit tegyek, nem akarok konfliktust de szomoru vagyok emiatt.



2020. máj. 28. 00:29
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
93%
Nekünk évente egyszer van ottalvós csapatépítő. Mindig megyek, a férjemet sose zavarta. Őszintén szólva ki is lennék akadva, ha nem akarná, hogy elmenjek. Szeretek menni, inni, jól érezni magam, dumálni kötetlenebb dolgokról. Nem vagyok kisgyerek, akit be kéne szabályozni. 28/N
2020. máj. 28. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
91%
Vicces lenne, ha engedélyt kellene kérnem, nem egy ovis kislány vagyok.
2020. máj. 28. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
39%

Olvassatok a neten félrekefélős (igaz) sztorikat. Nem szex történetekre gondolok, hanem esetleírásokra.


Mennyi, de mennyi olyan van, ami munkahelyen/kollégával történt. Azok a ribik most nem válaszoltak ide, akik félredugtak már ilyen esetekben, pedig higgyétek el, hogy léteznek.

2020. máj. 28. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
88%
Ősztintén kérdező, aki hajlamos erre, annak nem kell csapatépítő, hogy megtegye. Az meg már milyen, hogy valaki csak azért nem csalja meg a másikat, mert sehova sem engedi el..? Annak nincs semmi értelme.
2020. máj. 28. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
Nem kérdező, 13-as
2020. máj. 28. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
85%

14.

De a megcsalást sokan úgy képzelik el, hogy aki ezt csinálja, az biztos minden héten vagy minden hónapban megcsalja a másikat. Aztán lehet, hogy csak sokkal ritkábban történik ilyen, akár több évnek is el kell hozzá telnie. Ilyenkor a másik nem tervezi tudatosan a megcsalást, hanem ha kínálják magukat lehetőségek (amikért szó szerint semmit nem kell tennie), akkor belemegy a dologba. Ehhez viszont kellenek a lehetőségek. Mint amilyen például egy ilyen csapatépítő is. Berúgás, lazulás, stb. A legtöbb irodában, nagyobb munkahelyen dolgozó nőnek van olyan férfi, aki tetszik a munkahelyéről akkor is, ha van valakije.

2020. máj. 28. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
100%
Pont ezt mondom, hogy nem megoldás, ha valakit bezárunk és nem mehet sehova.
2020. máj. 28. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
88%
Hát nézd. A volt férjem is ugyanezzel jött, dettó ugyanezeket mondta. Én elmentem. Utána hetekig duzzogott, köcsög volt, nem szólt hozzám, ha meg igen, az csak beszólogatás volt. Mivel tudtam, hogy ez lesz, az egész kirándulás alatt kb gyomorgörcsöm volt, hogy mire megyek haza. Az egészet tönkretette. Nagyon szar volt, és végig azt hittem, hogy igaza van és milyen egy riherongy vagyok. Szerencsére azóta megjött az eszem és elváltam. Sajnos rád is ez vár, ha elmész, nem biztos, hogy úgy tudod élvezni a hisztis párod miatt.
2020. máj. 28. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
18%
Azok a nők most miért nem írnak ide, akik voltak ilyeneken és tényleg megcsalták a párjukat? Ők most hallgatnak.
2020. máj. 28. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
70%
Mert attól jobb lesz, ha kapsz visszaigazolást? Ez elmond bármit a kérdező esetéről?
2020. máj. 28. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!