Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párkapcsolatban ha csak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolatban ha csak a nőnek van autója az furcsa?

Figyelt kérdés

Fordítva természetesen megszokott és elfogadott, minden ezzel járó dologgal, hogy a férfi hozza viszi a párját autóval.


De mi a helyzet ha csak a nőnek van, de a férfinak nincs.


Ott azért egy idő után nem merül fel a nőben hogy "hát nem vagyok én sofőr hogy hurcoljam ide-oda a páromat"?


Eleve egy férfinak önmagában az nem kellemetlen kicsit hogy ott ül az anyósülésen amíg párja vezet?



2020. jún. 7. 10:29
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
47%

Biztosan nem leszek népszerű....

Volt olyan párom akinek nem volt és zavart, őt is zavarta.

Miután szétmentünk lett neki.

A környezetemben van egy-két férfi, akinek nincs. Akármelyik megtestesíthetné számomra az anti-férfit, természetesen nem a jogsi hiánya miatt..

Valahogy férfiatlannak tartom hogy azért a nő vezet mert a férfinak nincs jogsija.

Pont úgy, mint amikor egy nő alap dolgokat otthon megold,megjavít míg a férfi azt se tudja melyik végére álljon a csavarhúzónak.

Sajnálom..én már csak ilyen maradi vagyok.

2020. jún. 7. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

1#

Nem furcsa, ő az első olyan párom, akinek nincs kocsija. Amúgy meg számtalan más dolog miatt tartom igazi férfinak.

Eddig se volt kocsija, mégis eljutott sok helyre is.

Nem igazán értem, miért kéne, hogy 3z zavarjon sztd?

Engem az olyan pasi zavarna, aki 1 km-t nem bír autó nélkül menni. Exem még a kutyát is autó mellett futatta. Én inkább sétálok vagy futok vele.

Nyaralni szintén nem kell kocsi, mert repülővel megyünk.

A benzin ára nem érdekel, mert amúgy is szeretek kocsikázni és sosem engedtem, hogy tankoljon.

Most a welnest ő fizeti. Amúgy is busszal megyünk, nekem ingyenes, mert buszsofőr vagyok. Még hát koktélozni is szeretnék, ő meg sörözni.

2020. jún. 7. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

Nekem csak azért fura, mert még nyugodt sofőr mellett nem ültem, pedig voltam jó pár lakalomkor utas.. és jó pár emerre azt mondom, hogy még 1x nem ülök be melléé.. nincs az a pénz.


Emellett szeretek én vezetni, nem pedig kiadni a felelősséget a kezemből.


F

2020. jún. 7. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
70%

A másik, hogy nem veszünk ősze azon ki vezessen, én imádok. Párom meg nem hiszem, hogy szarúl érzi magát az anyós ülésen!

Ő pl mindent megjavít, amit lehet. De pl együtt járólapoztunk. Engem sem hat meg, ha ilyen munka van a ház körül.

Nekem inkább az férfias, aki tud sétálni, edzett...autó az egy tárgy!

Exeim, akik kocsival jártak, kb sosem tudtam velük túrázni. Párommal meg a kinizsi 100asra készülünk (100 km-t kell legyalogilni 24 óra alatt).

Az én seggemhez sincs hozzá nőve a kocsit. Túrázni is úgy megyünk, ha nem viszük a kutyákat és a lányom, hogy busszal elegyünk egy pontig és onnan séta, teljessen máshol érünk ki, mint ahol a kocsi áll!

2020. jún. 7. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

Most éppen olyan pasim van, akinek nincs autója. Először kicsit zavart, illetve szokatlan volt, de nem foglalkoztam vele, mert jobban meg akartam ismerni.

Azt szeretem benne, hogy így is talpraesett életrevaló pasi, mindent megold, megtankol, lemosat, és fel szokta ajánlani hogy szívesen vezet. Mondjuk ezt nem szoktam hagyni mert szeretem a saját kocsimat vezetni, de én nagyon szeretem hogy ő ilyen, és férfias pasinak tartom.

Ja és egyetlenegyszer sem kért meg hogy menjek érte ide, vagy oda, mindig jött ahogy tudott, és nélkülem oldotta meg.

2020. jún. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
71%
Nem furcsa ha egy kapcsolatban csak az egyiknek van autója.
2020. jún. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Koktelozo buszsofor? Ha a 16-os busz a Lanchid helyett a Dunaba megy, akkor az te voltal bekoktelozva :)


BKK Aquapark :D

2020. jún. 8. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Nem BKk-n vagyok és meló közbe nem iszom, úgyhogy nem lesz Duna, a közelébe sem megyünk... 😁

N27

2020. jún. 8. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Fölösleges bármit is belemagyarázni, mert egy kívülálló harmadik nem mondhatja sem a nő helyett, hogy "nem vagyok sofőr" sem a pasi helyett, hogy "megalázó az anyósülésen".

Lehet hogy ez a véleménye, nevezheti furcsának is, de semmi köze hozzá.

2020. jún. 8. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
29%
Teljesen normális. A pasi a tenyerén hordozza a nőt, az meg az autójával a pasit. :-))
2020. jún. 8. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!