Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párkapcsolatban ha csak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolatban ha csak a nőnek van autója az furcsa?

Figyelt kérdés

Fordítva természetesen megszokott és elfogadott, minden ezzel járó dologgal, hogy a férfi hozza viszi a párját autóval.


De mi a helyzet ha csak a nőnek van, de a férfinak nincs.


Ott azért egy idő után nem merül fel a nőben hogy "hát nem vagyok én sofőr hogy hurcoljam ide-oda a páromat"?


Eleve egy férfinak önmagában az nem kellemetlen kicsit hogy ott ül az anyósülésen amíg párja vezet?



2020. jún. 7. 10:29
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
51%

Miquel!

Mennyibe megy mostanság egy pasitenyér kilakatolása, fényezése és műszakija?

Mert ugye mindenféle kopott redvás tenyérbe nem ül bele egy rendes nő? :Đ

2020. jún. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Olyan pasi kell, aki Lákátos, es nem kell a tenyeret kilakatolni. Fenyesre polirozza a lopott aluminium :)


36F incel

2020. jún. 9. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Szerintem egyre elfogadottabb lesz ez, és csak a reakciósokat fogja zavarni, hát ők is jobban tennék azt, ha nem lennének modernitás ellenesek. Semmi szégyen nincs ebben, vannak nők akik szeretnek vezetni, és vannak férfiak, akik nem. Ez önmagában nem férfiatlan!
2020. aug. 8. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!