Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem féltitek az egyetemre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem féltitek az egyetemre menő párotokat?

Figyelt kérdés
Hallasbol lehet tudni mirol szol egy egyetem,bulik,szex,pasizas-csajozas,es a baratnom egy masik varosba fog egyetemre jarni...Ti hogy vagytok ezzel a temaval,jogosan parazok ettol?Valoszinuleg csak hetvegente fogunk tudni igy talalkozni,nem szeretnem,hogy elzulljon...

2020. jún. 13. 20:00
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
69%
Túl sok amerikai filmet néztél. Az egyetem nem egyenlő a bulival csajokkal meg szex-el ... Ha már ezen izgulsz azt jelenti hogy nincs meg a bizalom a kapcsolatban.
2020. jún. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:
4%
Akik arról beszélnek, hgy az egyetem nem egyenlő a bulival meg a szexel, azok jártak kollégiumban vagy egyetemi bulikban?
2020. jún. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:
73%
Igen, képzeld, én is jártam egyetemre és buliztam is. De a buli miatt mentem, azért h jól érezzem magam a barátaimmal, mert azért h vadidegen emberekkel fekudjek össze minden ismeretség nélkül. De tok mindegy, mert úgyis le leszek pontozva, úgysem fog nekem hinni senki, mert manapság mindenkit ellep a saját kis nyomorba,amiert egyszer valaki megcsalna v csalódott a másikban vmi más miatt. Engem is csaltak már meg! Kegyetlenül fjat, azt hittem belehalok, de nem állt meg az élet.
2020. jún. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:
SZerintem a kérdező nem feltétlen attól fél, hogy idegenekkel lefekszik, hanem, hogy új emberekkel találkozik és szerelmes lesz. De ez bármikor előfordulhat, csak akkor kerülheted el, ha bezárod egy szobába.
2020. jún. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:
57%

#42 Végig kolis voltam az egyetem alatt, sokat is buliztam, mégsem csaltam meg a barátomat, pedig másik városban dolgozott. 🙂

#3

2020. jún. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!