Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem féltitek az egyetemre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem féltitek az egyetemre menő párotokat?

Figyelt kérdés
Hallasbol lehet tudni mirol szol egy egyetem,bulik,szex,pasizas-csajozas,es a baratnom egy masik varosba fog egyetemre jarni...Ti hogy vagytok ezzel a temaval,jogosan parazok ettol?Valoszinuleg csak hetvegente fogunk tudni igy talalkozni,nem szeretnem,hogy elzulljon...

2020. jún. 13. 20:00
1 2 3 4 5
 31/45 anonim válasza:
3%
Nekem már meg volt ☺️ többször is 😉
2020. jún. 14. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim válasza:
19%
31esnek... Rosszak próbálkoztak... Ha olyannal találkozol...olyab messze dobtad volna el a bugyidat hogy... 😂
2020. jún. 14. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:
28%

Gondolom 33, olyanra gondolsz, mint te :)

Sajnos most sincs igazad, a vőlegényem túl magasra tette a lécet a magukat nagyra tartó nőcsábászokhoz képest.

2020. jún. 14. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:
25%

"Akármilyen nőcsábász próbálkozott volna nálam, alapból visszataszítónak gondolom az ilyen pasikat, nem még ha barátom van."


Ergo nem is próbálkozott senki!!! Így rohadtul könnyen vagy büszke a "hűségedre" hogy senki másnak nem kellettél.


kérdező! Attól függ, hogy néz ki a csaj, ha jó nő, akkor felejtős, mert lecserél egy gazdagabbra/jobban kinézőre, ha átlagos, akkor helyzetfüggő, ha csúnyácska, mint a #31. akkor megnyugodhatsz.

2020. jún. 14. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:
28%
Szerintem teljesen mindegy, hogy te csúnyának tartasz-e, az igazságon még nem fog változtatni. Ha nem érdeklődik a lány más pasik iránt, nem ad jeleket, akkor nem is lesz belőle viszony, még akkor sem, ha a pasi az összes csillagot lehazudná az égről.
2020. jún. 14. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:
13%

"17 éves gimnazista voltam, mikor megismerkedtem a barátommal. Ő egyetemre járt. Egy évvel később én is egyetemre mentem, az ország másik felébe. Csak hétvégenként találkoztunk 4(!!!) évig. Ő elvégezte az egyetemet, aztán összeköltöztünk és most jegyben járunk.


Akármilyen nőcsábász próbálkozott volna nálam, alapból visszataszítónak gondolom az ilyen pasikat, nem még ha barátom van."



-----------------


Az a probléma, hogy te a nőcsábászokat úgy képzeled el, mint az Amerikai pitében Steve Stifflert. A valóságban egy vérprofi nőcsábász nem minden esetben olyan. Egy tök átlagos, normális srácot látsz benne, aki nem is biztos, hogy egy Brad Pitt. TE MAGAD leszel az, aki észreveszi, hogy jó vele lenni, és egyre többet gondolsz rá. Hogy mikor a pasiddal vagy, akkor is eszedbe jut. Egy vérprofi képes érzelmeket ébreszteni a nőben, aki végül beadja a derekát.


Persze ezt így hiába magyarázom, mert van egy olyan vallási hiedelmed, hogy a Földön élő kb. 3 milliárd pasiból egy sem tudna rávenni, megcsald azt a csókát. Ez azonban csak hiedelem. Underground körökben nagyon durván nyomják a csajozást. Tudtam olyan pasiról is, aki olyan - jól kinéző! - nőket dugott, akiknek a férjük milliomos, így lényegében Gigolo-ként a csajozással keresett több ezer eurót.


Tehát te egy álomvilágban élsz, ha azt hiszed, téged lehetetlen megkapni.

2020. jún. 14. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 A kérdező kommentje:

#31 kár,hogy nem ilyen retardáltakkal van tele az egyetem mint te,akkor biztos nyugodt lennék,de te max takarítani mehetnél oda:)

-

Egyébként nem is ezt vitatom,mindenkinél van jobb,de azért vagyunk emberek mert tudunk parancsolni a kíváncsiságnak,jobb esetben tudjuk hol a határ ha van valakink,én nem is mástól féltem,hanem saját magától,hogy ilyen fiatal,nincs egy letisztult személyisége még,simán lehet hogy mindenben megváltozik hónapok leforgása alatt,7év van köztünk,de összehasonlíthatatlan az én akkori gondolkodásom a mostanival,ezért csak arra vagyok kíváncsi,hogy mi az általános,tapasztalatok,stb

2020. jún. 14. 12:22
 38/45 A kérdező kommentje:
Szóval hogy ez az egyetem mennyire lehet kiváltó ok egy kapcsolat negatív irányba menésére,ehhez nem kell nektek ismernetek őt,ha valaki olyan beállítottságú annak tökmindegy hol van,úgyis megcsalja előbbutóbb a másikat.Én csak meg akarom előzni a csalódást,jobb mindennel kalkulálni előre.
2020. jún. 14. 12:25
 39/45 anonim ***** válasza:
Elozd meg azzal h szakítasz vele. Nem érdemlem meg.
2020. jún. 14. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:
De kérdező, akkor miért nem kezdtél inkább egy korodbelivel?
2020. jún. 14. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!