Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem féltitek az egyetemre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem féltitek az egyetemre menő párotokat?

Figyelt kérdés
Hallasbol lehet tudni mirol szol egy egyetem,bulik,szex,pasizas-csajozas,es a baratnom egy masik varosba fog egyetemre jarni...Ti hogy vagytok ezzel a temaval,jogosan parazok ettol?Valoszinuleg csak hetvegente fogunk tudni igy talalkozni,nem szeretnem,hogy elzulljon...

2020. jún. 13. 20:00
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
72%
Oké, de akkor minek vagy vele, ha nincs bizalom? Mert miért gondolod h megcsalna v elhagyna? Az egyetem nem erről szól. Te írtad h meg dolgoznia is kellesz. Ráadásul rengeteg óra csak este 9kor ér véget. Nekem is voltak ilyen óráim. Szerencsétlen szted mennyire lesz hulla a nap végére.
2020. jún. 13. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 Lachesys ***** válasza:
68%

igazából tökmindegy, 0,001% azon párok aránya akik 18-20 évesen összejönnek és hepiend esküvő gyerek halál.


és amúgy ez jól van így. úristen ezerszer inkább a szakítás mint hogy összejöttök szül és utána mentek szét.


persze jó dolog szerelmesnek lenni, de ki az aki 18 éves kora óta a palijával van és most 30? 100ból 1. engedd el. élvezzétek amíg tart.


de ha közben ilyen szakítósdikat játszotok akkor ez nem is egy működő párkapcsolat, csak ilyen tinidráma. lol.

2020. jún. 13. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:
12%
Dehogy féltem, én már rég úgy vagyok vele, hogy ott fog hagyni, akkor meg? Ha nem így lesz, az jó, ha így lesz, már nem lep meg.
2020. jún. 13. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:
50%
#22. jelen! 😄 35 vagyok, 18 voltam, mikor összejöttünk.
2020. jún. 13. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 Lachesys ***** válasza:
23%

oke te vagy a kivetel

hany ilyet ismersz? naugye.

2020. jún. 13. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim válasza:
9%
Ne aggódj meg dugják páran, de attól még a barátnőd marad. Amúgy se mindenki tervez komoly kapcsolatot 😉
2020. jún. 14. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:
79%
A barátaink nagy része fiatalon megtalálta a párját...
2020. jún. 14. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 Lachesys ***** válasza:
51%
hat en meg 1-2 part ismerek aki 20 elott jott ossze. 25 vagyok. nem gyakori akarmit gondolsz. foleg nem legelso kapcsolatnal.
2020. jún. 14. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:
19%

Ha egy nőcsábasszal akad össze, akkor meg fogják dugni a csajt.


Sajnálom kérdező.

2020. jún. 14. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:
42%

Én már írtam ide korábban, de nem bírok szó nélkül elmenni a válaszadók felett.

17 éves gimnazista voltam, mikor megismerkedtem a barátommal. Ő egyetemre járt. Egy évvel később én is egyetemre mentem, az ország másik felébe. Csak hétvégenként találkoztunk 4(!!!) évig. Ő elvégezte az egyetemet, aztán összeköltöztünk és most jegyben járunk.

Akármilyen nőcsábász próbálkozott volna nálam, alapból visszataszítónak gondolom az ilyen pasikat, nem még ha barátom van.

A csaj viszont tényleg jobban járna ha szakítanátok. Senkinek nem kell olyan pasi, aki "nem engedi" egyetemre, mert ott biztosan megcsalná.

2020. jún. 14. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!