Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A paromat "tul sokszor" hivja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A paromat "tul sokszor" hivja a csaladja, vagy ez a normalis?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Szeretnem kikerni a velemenyeteket,hogy csak en vagyok a hisztis p$csa, vagy masnak is zavaro lenne ez? A baratom 27 eves, meg otthon el a szuleivel es ingyenes csaladi csomagjuk van. Az utobbi idoben feltunt, hogy folyton "le kell jelenteznie", nem csak a szuleinek, hanem a 2 oranyira lako testverenek is, ami szamomra nagyon furcsa, valamint a randinkon is folyton csong a telefonja. Pl. multkor mentunk kirandulni, a novere mar hivta, hogy a parom miert nem hivta fel amikor odaert hozzam? (40kmre lakunk egymastol)Hazafele szinten jott mar az sms, hogy otthon vagyunk-e mar? Az anyja is hivott, hogy elindult-e mar, mikor er mar vegre haza? (Kb.este 9 volt) A csaladja tudta, hogy kirandulunk, de vagy 5x kerestek telefonon(anyuka, apuka, testver) 6 ora alatt, de semmi fontos dologot nem kellett kerdezniuk. Az apja a legelso randinkon is 3x hivta fel szinten nem fontos dolgokkal, amikor tudta, hogy eppen velem talalkozik eloszor. A mi csaladunkban meg tok termeszetes,hogyha valaki eppen elso randin van nem zargatjuk, csak ha surgos. Multkor szinten velem volt programja, a zsebeben kikapcsolt a telefonja, amikor bekapcsolta mar 3 nem fogadott hivas varta a noveretol, valamint este 8 oratol az anyja is hivogatta, hogy mikor er mar vegre haza. A hetvegen az egyik baratnomnel medenceztunk, a novere meg mar hivta, hogy miert nem elerheto viberen, mert irt neki uzenetet. Amikor naluk voltunk is csomoszor elofordult, hogy a testvere hivta, de nem hallottuk es a szulok kiabaltak fel, hogy hivta oket a novere, hogy nem vette fel a baratom a telefont es hogy miert nem veszi fel? Erre

mar mondtam a baratomnak, hogy legkozelebb valaszolja azt a csaladjanak, hogy eppen dugtunk, azert. Kicsit ugy erz, hogy nincs privat idonk, mert mindig ugrani kell a telefonjaikra.

A baratom azt mondja, hogy ok csak szeretik egymast a csaladjaval. En ennek nagyon orulok, tenyleg, de nem ertem, hogy amikor tudjak, hogy eppen programunk van miert kell mindem semmisegert felhivni, valamint miert kell magyarazkodni, ha eppen kettesben vagyunk a szobajaban es nem valaszol egybol a testverenek? Meg elvileg 27 eves felnott ferfirol beszelunk,nem tini mar, miert kell neki kotelezoen elszamolni arrol a noverenek, hogy mikor er haza?

Mivel friss kapcsolatrol van szo nem fogok emiatt balhezni vele, termeszetes, hogy ok a fontosabbak. Meg egyebkent en is nagyon szeretem a csaladjat, velem is nagyon kedvesek, de oszinten az kicsit bosszantana, hogyha igy kellene leelnunk az eletunket, hogy barhova megyunk, az az elso, hogyha megerkezunk akkor le kell jelentkezni. Viszont azon is elgondolkoztam, hogy lehet, hogy ez lenne a normalis es az en csaladommal van a gond, hogy engem nem hivogat folyton anyam, hogy hol vagyok es mikor erek haza, hanem csak megelegszik azzal, hogy ide meg oda mentem, majd este/ha vegeztem jovok?



2020. jún. 16. 10:58
A kérdező szavazást indított:
Az a normalis, ahogy ok csinaljak
Tenyleg kicsit tulzasba viszik
47 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
88%
Ez még egy 14 éves gyereknél is qrva nagy túlzás lenne.
2020. jún. 16. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
92%
Ez már beteges.
2020. jún. 16. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
94%
Beteges. Az egy dolog ha a családja ilyen, de ebből neki kéne kiszakadni. Ha ő nem látja, hogy ez mennyire mérgező és nem tud a sarkára állni akkor ez sosem lesz értelmes kapcsolat.
2020. jún. 16. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
94%
Ez a szeretetnek hazudott kontrollmánia iskolapéldája.
2020. jún. 16. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
92%
Nagyon nem normális, nem reagálod túl. Ha a párod nem tud megálljt parancsolni ennek a kontrollnak, akkor menekülj. Akármennyire is szereted, mert ez meg fogja keseríteni az életedet.
2020. jún. 16. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is nagyon gáz. Sose hívogatnak a szüleim, ha programom van. Apám felhív egyszer, hogy miújság, de anyám ennyit se.

Hát nagyon furán néznék amikor aznap már ötödjére hívják fel a randink alatt.

2020. jún. 16. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat. Egyebkent nem erzem ugy, hogy toxikusak lennenek, vagy kontrollmaniasak esetleg manipulalni akarnak, csak siman igy szoktak meg, hogy mivel ugyis ingyen beszelnek, minden sz@rert felhivjak egymast. A baratom cukorbeteg, gondokom ezert is aggosnak jobban a szulei, de mindig van nala inzulin es szolocukor is. Valamint tini koraban nem volt a legjobb gyerek, volt, hogy nem aznap ert haza amikor kellett volna, de azert mostmar nagyon nem a tizeneves korban van.

Egyebkent ugy veszem eszre rajta, hogyha mondom, hogy zavar, akkor o is be tudja latni, hogy tul sok mar ez es nem hivja oket vissza azonnal, szoval szerintem tudna megalljt parancsolni, de azt sem szeretnem, hogy azert ne szeressen a csaladja, mert jovok en, aztan mar nem ugrik a baratom egybol az elso telefoncsorgesre.

2020. jún. 16. 12:33
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Pedig a párodnak választania kell majd. Egy komoly kapcsolatban a párom az első, a szüleimmel szemben is. Ezt máshogy nem lehet. Elhiheted, hogy nem fogja elviselni a családja, hogy te kerülsz az első helyre. Teljesen mindegy, hogy mit csinálsz a családja kontrollmániás. El kell fogadnod, hogy ha a párod nagyon helyesen téged helyez az első helyre akkor nem fognak se elfogadni se szeretni.
2020. jún. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha a barátod most nem állítja le a dolgot nagyon határozottan (szóval nem úgy, hogy akkor most kivételesen 10 percig nem válaszol anyucinak messengeren, mert épp veled van), akkor pár év múlva írhatod ki az "anyósom minden nap átjön hozzánk és itt baxxa a rezet egész nap", a "férjem szülei nem hagynak hozzáérni a gyerekemhez" és "beteg vagyok és a férjem nem hajlandó bevinni a kórházba, mert a testvérénél festi a kisszobát" típusú kérdéseket.
2020. jún. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

De! Igenis pont hogy azt kell, hogy tudják, hogy te nem egy senki vagy neki, hogy majd ők ugráltatják!


Figyelj! Anyósom is ezt csinálta! Eljött a férjem és lejelentette az anyjánál hogy megérkezett épségben. Erre az anyja elkezdte elmesélni a napját, a bánatát, mindent! 2 napot volt nálam összesen! Erre első óránkban anyukával beszélgetett de ő sem merte lerázni az anyját sokszor. Csak egyszer bedühödtem, hogy az anyja mit képzel má! Hétközben 2 szót nem váltanak, most mikor eljössz akkor meg meg kell beszélni az életét???

Nagyon mérges voltam. Meg sokszor amikor telefonáltunk, belepofátlankodtak! Valamit kérdeztek a férjemtől, de elég sokszor. Mindig tudatni akarták VELEM, hogy ne érezzem magam elsőnek. Mindig bizonygatták nekem élőben is, hogy ők mennyire összetartoznak! Stb stb... Látszat... De úgy adták elő mindezt, hogy csak ő ismeri igazán a fia ízlését kajában mondjuk, mennyire egy az ízlésük is! Minden ilyen hívogatás is csak azt szolgálta, hogy belerondítson nekünk, hogy a fia nehogy má rám figyeljen egy percig is ha már eljött hozzám! Amikor meg én mentem, állandóan az volt az első 3 órában a program, hogy nekem panaszkodott az életéről hogy neki mennyire szar volt! Hogy feláldozta magát a gyerekeiért! Stb stb...


Szóval itt az ideje rendre utasítani őket és ezt a párodnak kell!

Növesszen tököt és nőjön fel! 21 évesen is irritált, de ha most is ezt csinálnák...!

Engem apám nem hivogatott amikor nem voltam otthon 2 napot 21 évesen sem! Őt meg egyfolytában az anyja mindig valami hülyeséggel... Jaj az volt a kedvencem amikor eljöttek hozzánk csak úúúgy kocsikázásképp, amikor a férjem éppen nálunk volt hétvégén! Meg akarták nézni hova jár a fia, jó helyen van e! Meg hogy én miből jöttem ugye. Annyira átlátszó volt, hogy azért jöttek.

2020. jún. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!