Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A paromat "tul sokszor" hivja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A paromat "tul sokszor" hivja a csaladja, vagy ez a normalis?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Szeretnem kikerni a velemenyeteket,hogy csak en vagyok a hisztis p$csa, vagy masnak is zavaro lenne ez? A baratom 27 eves, meg otthon el a szuleivel es ingyenes csaladi csomagjuk van. Az utobbi idoben feltunt, hogy folyton "le kell jelenteznie", nem csak a szuleinek, hanem a 2 oranyira lako testverenek is, ami szamomra nagyon furcsa, valamint a randinkon is folyton csong a telefonja. Pl. multkor mentunk kirandulni, a novere mar hivta, hogy a parom miert nem hivta fel amikor odaert hozzam? (40kmre lakunk egymastol)Hazafele szinten jott mar az sms, hogy otthon vagyunk-e mar? Az anyja is hivott, hogy elindult-e mar, mikor er mar vegre haza? (Kb.este 9 volt) A csaladja tudta, hogy kirandulunk, de vagy 5x kerestek telefonon(anyuka, apuka, testver) 6 ora alatt, de semmi fontos dologot nem kellett kerdezniuk. Az apja a legelso randinkon is 3x hivta fel szinten nem fontos dolgokkal, amikor tudta, hogy eppen velem talalkozik eloszor. A mi csaladunkban meg tok termeszetes,hogyha valaki eppen elso randin van nem zargatjuk, csak ha surgos. Multkor szinten velem volt programja, a zsebeben kikapcsolt a telefonja, amikor bekapcsolta mar 3 nem fogadott hivas varta a noveretol, valamint este 8 oratol az anyja is hivogatta, hogy mikor er mar vegre haza. A hetvegen az egyik baratnomnel medenceztunk, a novere meg mar hivta, hogy miert nem elerheto viberen, mert irt neki uzenetet. Amikor naluk voltunk is csomoszor elofordult, hogy a testvere hivta, de nem hallottuk es a szulok kiabaltak fel, hogy hivta oket a novere, hogy nem vette fel a baratom a telefont es hogy miert nem veszi fel? Erre

mar mondtam a baratomnak, hogy legkozelebb valaszolja azt a csaladjanak, hogy eppen dugtunk, azert. Kicsit ugy erz, hogy nincs privat idonk, mert mindig ugrani kell a telefonjaikra.

A baratom azt mondja, hogy ok csak szeretik egymast a csaladjaval. En ennek nagyon orulok, tenyleg, de nem ertem, hogy amikor tudjak, hogy eppen programunk van miert kell mindem semmisegert felhivni, valamint miert kell magyarazkodni, ha eppen kettesben vagyunk a szobajaban es nem valaszol egybol a testverenek? Meg elvileg 27 eves felnott ferfirol beszelunk,nem tini mar, miert kell neki kotelezoen elszamolni arrol a noverenek, hogy mikor er haza?

Mivel friss kapcsolatrol van szo nem fogok emiatt balhezni vele, termeszetes, hogy ok a fontosabbak. Meg egyebkent en is nagyon szeretem a csaladjat, velem is nagyon kedvesek, de oszinten az kicsit bosszantana, hogyha igy kellene leelnunk az eletunket, hogy barhova megyunk, az az elso, hogyha megerkezunk akkor le kell jelentkezni. Viszont azon is elgondolkoztam, hogy lehet, hogy ez lenne a normalis es az en csaladommal van a gond, hogy engem nem hivogat folyton anyam, hogy hol vagyok es mikor erek haza, hanem csak megelegszik azzal, hogy ide meg oda mentem, majd este/ha vegeztem jovok?



2020. jún. 16. 10:58
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
75%
Én már az első randin faképnél hagytam volna.
2020. jún. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez abszurd.

Nem normális.

2020. jún. 16. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
51%

Nem normálisak! A párom anyukája is ezt csinálta régebben, de ő 18 évesen elköltözött otthonról koleszba és hamar leállította az anyját. Most már heti 2x hívja és tudja 'hol a helye'.

27 évesen ez beteges hozzáállás a párod részéről is. Abba gondolj bele, hogy napi szinten együtt vannak mivel együtt élnek. Ha összeköltöznétek, akkor az eddigi napi 5 telefonból biztosan 10 lenne, merthát hiányzik nekik a pici fiuk. Még nagyon korai a kapcsolatotok, most zárd le, később komolyabb problémák lesznek az ilyen anyuci pici fia pasikkal. Anyuka majd jön át hozzátok főzni, mosni mert ő jobban tudja. Napi szinten látogatni fog, belepofázik majd mindenbe. Kontrollmániás család, szerintem csak el akarnak üldözni téged, nehogy elhagyja a kis fészket a pici fiuk.

2020. jún. 16. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
53%
A párod még büfiztetésre szorul.
2020. jún. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Annak, aki azt mondta, hogy az elso randin otthagyta volna a baratomat:

Most o arrol mit tehet, hogy az apja felhivta 3x? Nyilvan azt hitte, hogy valami fontos dolgot kell tole kerdeznie, amikor meg rajott, hogy nem, akkor 15mp mulva lerakta, valamint mondta neki, hogy most nem er ra. Ezért miert hagynal ott valakit a randin? H.lye lettem volna, mert akkor lecsusztam volna eletem legfigyelmesebb parjarol.

Azt is tultasnak tartom utolso, hogy bufiztetesre szorulna csak azert, mert a csaladja nonstop telefonalgatni akar egymassal. Egyebkent nem szolgalja ki az anyja, nyilvan magara foz/mos/takarit es sajat maga intezi a dolgait, nem az anyja szolgalja ki es talalja neki a szobajaban a vacsorat.

Attol nem felek, hogy az anyja majd atjarkalna hozzank, ha mar egyutt laknank es beleszolna dolgainkba, mert a masik gyerekuk nyakara sem jarnak ra ennek ellenere, valamint nekik sem osztogatnak tanacsokat es nekünk sem,mondtam,hogy amugy rendesek, nem akarnak okoskodni, pusztan a telefonalgatas az, ami szerintem tulzas.

Egyebkent beszeltem a baratommal, mondtam, hogy nekem ez igy furcsa. O meg erre azt mondta, hogy igazam van, mar-mar beteges, beszelni fog veluk es le fogja oket allitani meg most, hogy ne szokjanak hozza ehhez, es amikor mondtam neki, hogy miattam ne konfrontalodjon a csaladjaval, akkor azt mondta, hogy de, beszel veluk, ha ez engem zavar, mert idovel ugyis velem akar elni es en leszek a csaladja. En mondtam neki, hogy ne ultesse le oket beszelni errol, mert igy tenyleg csak bennem latna az ellenseget, hanem eszrevetlenul szoktassuk le oket rola, igy most nem veszi fel a telefont, ha megis, akkor megmondja, hogy most nem er ra, mert velem van, ha meg tudta a csaladja es ugy hivjak, erelyesebben megmondja, hogy ne zavarjak ilyenkor, amikor tudjak, hogy programunk van. Ugy tunik, hogy ez most ugy hat.

Igy tulzasnak tartom azokat a valaszokat is, hogy menekuljek, hiszen a parom nyitott a megoldasra, ami mukodik is. Azzal sem ertek egyet, hogy a csaladja el akarna uldozni, hogy a baratom orokre veluk maradjon, mert mindt mondt, ritka kedvesek velem is es bar nem b@szogatjak a baratomat, hogy koltozzon el, meg nem zavarja oket nyilvan, de azert varjak mar, hogy mikor koltozik ossze velem sajat alberletben.

Attol fuggetlenul, hogy nehany valaszoloval nem értettem egyet mindenkinek koszonom a valaszat, mert megerositettek, hogy ez igy nem teljesen oke es vegulis megoldodni latszik a problema :)

2020. jún. 24. 02:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!