Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítsak vagy ne? A párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítsak vagy ne? A párom megőrít.

Figyelt kérdés

Sziasztok! Sajnos nem jutok dűlőre a párkapcsolatommal kapcsolatban. A párom és köztem 13 év korkülönbség van. Nem rég óta vagyunk együtt kb. 10 hónapja. Az elején minden szép volt, de mostanában iszonyat féltékeny, pedig nem adok rá okot. A természete sem egyezik meg az enyémmel, és vannak dolgok amiket nem tudok elfogadni vele kapcsolatban. Sokszor megbánt szándékosan ha valami nem úgy történik mint ahogy ő tervezte, és lépten nyomon belémköt ha roasz napja van. Egyetlen jól működő dolog van az pedig a szex. Ő nagyon szeret engem, és ezt néha-néha már betegesen mutatja ki. De ettől függetlenül jól esik, és félek attól, hogy mástól soha nem kapok majd ennyi szeretet mint tőle.Ez az oka annak, amiért félek megválni ettől a kapcsolattól.

Ti mit tennétek a helyemben? Próbálkozzak vele, vagy halott ügy?



2020. jún. 16. 21:25
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Az itteni válaszomat ajánlom figyelmedbe:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parka..

2020. jún. 17. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Kedves 10-es! Örülök, hogy ilyet is lehet. Szépen elválni. Azóta ön is talált valakit? Mert félek, hogy az ő élete tényleg megáll utánam.


Kedves 11-es! Hasznos volt, köszönöm!

2020. jún. 17. 18:18
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

10-es vagyok. Találhattam volna, de nem akarok. Nekem jó egyedül. :)

Ne félj, hogy megáll az élete, ha elhagyod, az az ő felelőssége, nem a Tiéd.

Magaddal foglalkozz, Neked ez az egy életed van, nem mindegy, hogy telik.

2020. jún. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!