Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennél, ha? félárva...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél, ha? félárva lennél, s kapnál árvaellátást ha felmondasz a munkahelyeden s egyetemre mész, kb. annyit mint addig a fizetésed volt, de a barátnőd azt mondaná, ne menj egyetemre, mert akkor addig nem lesz pénz. Beavatnád, vagy emiatt inkább

Figyelt kérdés
szakítanál?
2020. jún. 19. 21:47
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/85 A kérdező kommentje:

"Te tartottad el eddig a nőt?"


Nem egyedul, az anyja is.


"Tudtommal a félárvasági nem egy nagy összeg (legalábbis ha ennyiért dolgoztál heti 40 órában, akkor garantáltan nem a pénzedért van veled)."

Kevés pénz is jól jön ha nem kell megdolgoznia érte. Meg eleve az ilyen nő dobbant amint sikerul fognia egy pénzesebb pasit, vagyis nem sok értelme van vele folytatni.

2020. jún. 19. 23:01
 12/85 A kérdező kommentje:

"Bocs, de akit le akar beszélni a párja a tanulásról, azért nem kár.


Én dobnam a csajt gondolkodás nélkül.


N" Na ezt az egyet belátom hibának, hogy gondolkoztam, mielőtt dobtam

2020. jún. 19. 23:05
 13/85 anonim ***** válasza:
100%

"Kevés pénz is jól jön ha nem kell megdolgoznia érte. "


Nem èrtetted meg azt a hozzászólást. Igen, kevès pènz is jól jön, azt viszont kètlem, hogy abból mèg rèszben őt is eltartottad. Meg ilyen kereset mellett, ha pènzèhes lében ahogy állítod, akkor egyáltalán veled lenne.

Ez inkább egy kamu provokatív kèrdèsnek tűnik.

2020. jún. 19. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/85 A kérdező kommentje:

"#7-nek van igaza. Nem is értem azokat, akik a lányt védik. Le akarja beszélni az egyetemről, mert fél, hogy nem lesz kin élősködnie."


Én ennél rosszabbat láttam a helyzetben: rövidtávon akar csak élősködni rajtam, amig nem talál gazdagabbat. Máskép megérné neki, mint befektetés ha egyetemre mennék, hisz akkor sokkal jobban fejhetne. De eleve nem is tervez 4 év mulva is velem lenni...

2020. jún. 19. 23:09
 15/85 A kérdező kommentje:

""Kevés pénz is jól jön ha nem kell megdolgoznia érte. "


Nem èrtetted meg azt a hozzászólást. Igen, kevès pènz is jól jön, azt viszont kètlem, hogy abból mèg rèszben őt is eltartottad. Meg ilyen kereset mellett, ha pènzèhes lében ahogy állítod, akkor egyáltalán veled lenne.


Ez inkább egy kamu provokatív kèrdèsnek tűnik."


Megértettem, csak nem volt köze ehhez a helyzethez. Valoban az nem eltartás ha a pénzemből ezt azt vesz magának, de nem is fentartando egy olyan kapcsolat ahol ellenzi, hogy annyi pénzem legyen amennyiből nekem is jut hanem ugy gondolja hogy elég ha csak annyi pénzem van amennyit ő elkölt.

2020. jún. 19. 23:13
 16/85 anonim ***** válasza:
100%
Már hogyne lett volna köze. Ha annyi volt a kereseted, mint amit árvaellátásra kapnál, akkor marhára nem a pènzedèrt volt veled. Mèg kezdetnek sem. Ennèl jobban keresőt lazán találhatna, ha az èrdekelnè.
2020. jún. 19. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/85 A kérdező kommentje:
ép erről van szo, olyant keres, ezért nem akarja hogy egyetemre menjek, mert akkor azonnal megszunne a pénz amig azt a jobban keresőt be nem palizta. nyilván csak utána dobna mikor az megvan. de a jobban keresőket nem olyan könnyu lefejni, mint ahogy te azt elkepzeled, ép azért keresnek jol, mert nem hagyják, hogy fejjék őket. engem mert egy darabig tudott.
2020. jún. 20. 00:06
 18/85 anonim ***** válasza:
Erdélyi vagy, ugye?
2020. jún. 20. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/85 A kérdező kommentje:
És Mounika!
2020. jún. 20. 01:20
 20/85 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is troll kérdés. Legalábbis hinni akarom, hogy nem ott tart az oktatás, hogy ennyire ostoba embert felvesznek egyetemre.

Apropó: azt ki fogja fizetni? Te, a havi 60 ezerből?

Csak az derült ki a kérdésből, hogy még csak közeli ismerősöd sincs, aki tovább tanult. F1ngod sincs, hogy mennyibe kerül.

2020. jún. 20. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!