Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennél, ha? félárva...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél, ha? félárva lennél, s kapnál árvaellátást ha felmondasz a munkahelyeden s egyetemre mész, kb. annyit mint addig a fizetésed volt, de a barátnőd azt mondaná, ne menj egyetemre, mert akkor addig nem lesz pénz. Beavatnád, vagy emiatt inkább

Figyelt kérdés
szakítanál?
2020. jún. 19. 21:47
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/85 anonim ***** válasza:

"mert utalás előtt is valaki más fogja kiszámolni, nem én. miért kéne nekem leellenőrizni egy hozzáértő számításait? talán több vagy kevesebb lesz attól ha kételkedek abban akinek ez a munkája s jobban ért hozzá, mint én? "


Tudsz mèg egyèb ilyen nagyèrdemű magyarázkodást is kiprèselni magadból? Remèlem nem, már így is szánalom az egèsz.

2020. jún. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/85 A kérdező kommentje:
nálad szánalmasabb akkor se tudnék lenni, ha akarnék
2020. jún. 20. 17:59
 53/85 anonim ***** válasza:
Pedig sikerült. 🤣
2020. jún. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/85 anonim ***** válasza:
Kérdező ennyire szégyelli az állítólagos fizetését? Semmi nincs abban, ha leírja, hogy kb. 90 vagy 120 vagy 150 ezer forint.
2020. jún. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/85 anonim ***** válasza:

A fiam árvaellátást kapott és nappali tagozaton tanult BsC-MSc-n, 25 éves koráig kapta az árvaellátást.Volt Neki tanulmányi ösztöndíja, és mellékesen egy kis + jövedelme. És volt barátnője, végig ugyanaz.-..aki szintén tanult.

Amíg tanultak nem költöztek össze, koleszosak voltak, és nagyobb nyaralást/kiadást se terveztek be. Mindketten tudomásul vették,hogy mennyit költhetnek, és elfogadták így. Mára már végeztek, dolgoztak, összeköltöztek.

Kérdező, célszerű Neked is olyan barátnőt keresni aki szintén tanul,és hasonlóan látja a világot mint Te.

2020. jún. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/85 A kérdező kommentje:
köszi igen. bár én beérem azzal, ha csak nem élősködni akar.
2020. jún. 20. 20:47
 57/85 A kérdező kommentje:
Nekem nem kell, hogy képzett legyen még az sem kell hogy dolgozzon, de ne legyen opportunista.
2020. jún. 20. 20:48
 58/85 anonim ***** válasza:

Én nem a képzettség fontossága miatt írtam, a hasonló élethelyzet az, ami a javadra szolgálhat.

Ha olyan lánnyal ismerkedsz aki tanul nagyobb az esélyed arra,hogy nincs anyagi elvárása. Aki már dolgozik, keres, jobban elvárja Tőled is azt,hogy esetleg finanszírozd a találkozók kiadásait. És Te is kellemetlenül érezheted magad egy jólkereső lány mellett.

2020. jún. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/85 A kérdező kommentje:
ez még iskolás volt...
2020. jún. 20. 21:02
 60/85 A kérdező kommentje:
pioca
2020. jún. 21. 19:35
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!