Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennél, ha? félárva...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél, ha? félárva lennél, s kapnál árvaellátást ha felmondasz a munkahelyeden s egyetemre mész, kb. annyit mint addig a fizetésed volt, de a barátnőd azt mondaná, ne menj egyetemre, mert akkor addig nem lesz pénz. Beavatnád, vagy emiatt inkább

Figyelt kérdés
szakítanál?
2020. jún. 19. 21:47
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/85 anonim ***** válasza:

Kérdező, az árvaellátás bakfitty. Férjem gyereke félárva, anyukája vezető beosztásban dolgozott, és jól keresett. Még így is kisebb az összeg, mint egy fizetés, úgyhogy kár trollkodni, mert lebuksz.

Amúgy a stílusod elég primitív, szerintem jó, ha az érettségiig eljutsz, kár kamuznod az egyetemmel:DDD

2020. jún. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/85 A kérdező kommentje:
esetleg benned is fel kéne merülnie a lehetőségnek hogy egyetem mellett dolgozni s akkor máris nem lesz trollkodás.
2020. jún. 22. 14:19
 63/85 A kérdező kommentje:
"Férjem gyereke félárva, anyukája vezető beosztásban dolgozott, és jól keresett." vagy a nagy antiprimitívség közepette nem direkt működésképtelen példát hozni fel. a kettőt együtt tőled már nem várom el.
2020. jún. 22. 14:21
 64/85 anonim ***** válasza:

"Férjem gyereke félárva, anyukája vezető beosztásban dolgozott.."


Miért?A férjem felesége meghalt, majd elvett engem, tehát a férjem MOST, VOLT felesége de meghalt...Nem én írtam a hozzászólást csak véleményezem. A feleségről eleve múltidőben ír.

2020. jún. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/85 A kérdező kommentje:
ostoba véleményezés ennyi alapján, hogy vezető beosztásban dolgozott. ettől még másvalakinek bármennyi lehet a nyugdíja, akár a többszöröse is. az meg még furcsább, hogy egy ostoba ember nevez mást primitívnek. kivéve persze ha az a háttere, hogy tisztában van a saját ostobaságával s többnek érzi magát ha mást leostobázhat
2020. jún. 22. 14:45
 66/85 anonim ***** válasza:

Kèrdező, fejezd ezt már be. Mindenki tudja, hogy csak trollkodsz, az elejètől kezdve kilógott a lóláb ezzel az árvaellátással.

Azt már az ègvilagon senkivel nem etetés meg, hogy apukának 5-600ezer lenne a nyugdíja.

2020. jún. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/85 anonim ***** válasza:

A másik válaszoló pèldájában mi volt a működèskèptelen?

Èrtem èn, hogy mindenkit le kell húzni, aki rájön, hogy kamuzol, de akkor már lehetne benne èrtelem is. Bár lehet, hogy arra már nem vagy kèpes csak ilyen gyenge reakciókra.

2020. jún. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/85 A kérdező kommentje:
"Azt már az égvilágon senkivel nem etetés meg, hogy apukának 5-600ezer lenne a nyugdíja." szegény proli el se tudja képzelni.
2020. jún. 22. 16:42
 69/85 A kérdező kommentje:
"A másik válaszoló pèldájában mi volt a működèskèptelen?" Ez valami vicc? Ő maga írt olyan pénzről, amiből nem lehet megélni.
2020. jún. 22. 16:43
 70/85 A kérdező kommentje:
javaslom tanuljatok inkább ti is, s akkor olyan nyugdíjatok lesz, aminek egy része is ér valamit.
2020. jún. 22. 16:45
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!